Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha tennél fel képet a moccról könnyebb lenne! Mindenesetre ha sérült a teló, akkor mond neki ,hogy ugyebár meghajlott a kormánykifli is,ha meg már az meghajlott akkor valszeg a váznyak is kapott. . . . . .tk. (már ha jó neked ez) A kárfelmérők hülyék a motorhoz.(azt vesznek bele a kárba amit csak akarsz) Pontos árat nem tok. De a féktárcsa/db olyan 90.000ft+áfa, teló kb 200.000ft/db, felni kb160.000ft, és akkor az apróságok még le is maradtak. . . . .(bontóból mindent megkapsz az árak negyedéért!)


Csáá!
Helló!
1 hete vettem a motorom Honda Hornet '07 minap motorozgattam és hirtelen kihajtott a kereszteződésből elém egy kocsi és beledurrantam.
Szeretném kérdezni hogy tudna-e nekem valaki segíteni hogy egy első teleszkóp, abs-es féktárcsa mennyibe kerül mert ha jön a kárszakértő akkor nehogy azt mondja hogy "2000-Ft :D" hanem akkor tudjak neki mondani valamit
Sziasztok!
Nem tudom hallottátok-e már?
Jótékonysági túrát szervezek CSÍKSZEREDÁBA július hónapban.
Lehet jönni motorral, autóval, a lényeg, hogy sokan legyünk. Vagyunk már jópáran, de még nem elegen.
Akinek felkeltette az érdeklődését kérem írjon nekem a motorostura@citromail.hu-ra, és én elküldöm részére a részletes túra leírást.
Várom leveleiteket!
Üdv:Manóbácsi
Hahó CBF-esek!
Azért olyan nagy itt a csend, mert mindenki a CBF Egyesület oldalán van :)

Üdv, Doky...
Kössz,hogy adtál választ,egy kicsit megkésve ugyan:),de már sikerült megoldani a problémámat...
Mivel az 500-as cbf Honda, 600-as cbf vázra épült :)ez természetes.
Sziasztok!
Tavasszal rendeltem a szalonból egy hátsó lánckereket a mocimra. A "MORJA ÉS TÁRSA KFT." , a forgalmazó, az ESJOT utángyártott lánckerekeknek. Őket az Üllői úton lehet megtalálni.
A lánckerékkel kb. 40 km-t tudtam menni, mert egy komolyabb gázadásra, az összes fogat elhajlította a lánc(új DID lánc, új kis lánckerék), és le is dobta a láncot, ami végigkarcolta a lengőkaromat. Visszaküldtük, amire azt mondták, hogy nem megfelelően volt felrakva a lánc, meg hogy ezeket a lánckerekeket nem szokták hőkezelni, megedzeni.
Nem a 23 ezer Ft a probléma, hanem az, hogy belegyalúlt az excenterembe(hátsóagy), amiért nem is szóltam.
Fúrcsa módon a gyári lánckerék szett az jól lett felrakva. 12ezer km van benne, és csak 1x kellett utána állítanom a láncnak.
Csak azért írom le, hogy legalább ti ne járjatok így ahogy én. Innem ne vegyetek semmit.
Szia d0ky,
köszi az infót, meglesz.
szia PP79, itt nem túl nagy a pörgés, de nézz be hozzánk, s mondjuk tedd fel itt a kérdést:
CBF Egyesület - Tipusjellemzők topik
Sziasztok, ha minden jól megy szeptember végén teljesül gyerekkori álmom és meglesz a motoros jogosítványom. Több hónapos kutatás és böngészés után meggyőztek a CBF500 választása mellett. A kérdésem az lenne, hogy a milyen karbantartást igényel a motor a két 6000-es szerviz között (lánc, váltó egyéb), illetve egy egy kötelező szerviz alatt mit kell csinálni.
Segítségeteket előre is köszi.
Az aggódóknak üzenném, hogy a CBF Egyesület weblapja a karbantartás miatt nem elérhető.
Várható újraindulás du.6 óra (vagy előbb, vagy később)
Doky...
Sziasztok
Nekem egy CBF 500-asom van, és lenne egy kérdésem, ha valaki esetleg tudna segíteni. Amikor megyek menet közben kb. 3000 fordulat körül enyhe csörgő hangot hallok a motor résznél, alapjáraton nincs, és nagyobb fordulaton sincs ez a hang. Persze lehet hogy nagyobb fordulaton a nagyobb hang miatt nem hallani. A kérdésem az lenne, hogy ez természetes, valami okból kifolyólag? Lehet ez a benzin miatt is, vagy más oka lehet ennek? Egyébként nem régi a motor szeptemberben lesz 1 éves, amugy semmi gond vele, nagyon jól megy...
Amire büszkék vagyunk: CBF-jeink az óceán partján
É 43.32443° Ny 1.99372°
akit további képek és élménybeszámolók érdekelnek:
CBF-Egyesület Francia túra topik
Vezetett túra Dunaújvárosból, a kiskőrösi Honda tesztnapra !

Részletek: http://kutya-vilag.blog.hu/200...
hátha valaki még nem látta, a palkonyai túra videóját:
http://www.sportmotor.hu/motor...
Talán mások is összehoznak hasonló videót, mert túra már van bőven... :)
cbf-egyesulet.hu

itt találtok info-kat, meg haverokat, meg motorokat, meg mindent :))
Sziasztok,

segítsetek nekem! CBF 1000-hez szeretnék venni túraplexit, megéri-e? Van-e valakinek tapasztalata? tényleg jelentősen növeli a szélvédelmet?

köszi előre is

üdv: Bali
Helló motorostársak !
Egy kis segítségre lenne szükségem!
Ha valaki tudja,akkor legyen olyan szíves,és irja meg,hgy a Honda Cbf 600 és a Honda Cbf 500-nak a tankja megegyezik-e,természetesen a Naked-re gondolok.
Mind a kettőé 19literes és a kinézete is ugyan az,csak azt nem tudom hogy a felfogatásuk is megegyező-e!?
Ha vki tud ,segítsen!
Kössz!
Nehogy elfelejtsétek:
http://cbf-egyesulet.hu
Sziasztok.

Eladnám idén szeptemberben vásárolt CBF250esemet, esetleg CBF500ra cserélném ráfizetéssel. Sajnos hosszabb távot kell megtennem lakóhelyemtől és ez az egyetlen oka, hogy megválljak tőle. 470 km van benne, ezüst színű. Hitel nincs rajta.

cím: totszabi@citromail.hu
motorosok között... ?
sztem.... :)
mert egyből nem eshetek neki egy ismeretlennek ezzel... vagy de?
ééééén? mindent látok! De azt, hogy a kipuff problémádat is írtad volna, azt nem
fel van dobva .. miféle góré vagy hogy nem láttad?
Szerintem a távolság nem felétlen akadály ha találsz megfelelő donort, főleg így télen a mocik úgyis parkolva vannak, egy-két hetet kibírnak kipuff nélkül. Dobd fel a kérdésed a másik lapon is, hátva ismer valaki olyat, akinek valamelyik rokona látott már CB 500 tulajt ;-)