Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Kutya!

Eladó még a motor?

Erika
Sziasztok!
Most vagyok motor vásárlás előtt. Már ki is néztem magamnak honda cbf 500 abs-es motort. A gyártási év 2007, 2008-as jöhet számításba.
Kérlek Titeket, amennyiben tudtok ilyen eladó motorról, jelezzétek nekem!
Köszönettel:
Erika
Sziasztok !



Sajnos eladó sorba kerül szeretett darazsam külföldre költözés miatt. :((

Szerencsére nem hiányzik az ára sehonnan, de jobban örülnék annak ha valaki ki tudná élvezni és nem csak a garázsban állna.

Ha esetleg valakit érdekelne :

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cb_600_f_hornet_hornet-633
9905

Udv,
Sziasztok,
barátnőm motorja keresi új gazdáját: Honda CBF500 ABS (2008) - cserélhető.
sziasztok srácok!

Nagyon megtetszett nekem a 250 es CBF, régóta gondolkozok egy ilyen vásárlásán, vagy esetleg a suzuki swiftem is cserélném egy ilyenre :)

ilyen benzinárak mellett, meg hogy negyedévente 20 ezret fizetek a biztositásra ami hála az orbán kormánynak jövöre még több lesz nemsok kedvem van kocsikázni.

mire kell figyelni egy ilyen motor vásárlásánál?
Szevasztok motorosok!
Eladóvá vált pár alkatrész honda cb 750 ből a képeket itt találjátok:
http://indafoto.hu/qtya/alap_a...
tel: 0620 2084310
emil: tozser02@hotmail.com
Sziasztok!

Lenne egy eladó Honda CBR125 ös motorja unokaöcsémnek, ha valakit érdekel írjon!2008 as ha jól emlékszem, kevés km, és semm baja!
Hello,

Most van először szerencsém ehhez a forumhoz.
CBF500-sal kapcsolatban lenne kérdésem.
Nekem van már hat éve egy. Az elmúlt években nem sűrűn használtam. Azt tapasztaltam, hogy a hosszabb garázsban tartás meggyötri az akkumulátorát. Emiatt többször is kellett újat beletennem. Az idők során kikérdeztem a boltokban a hozzáértőket, hogy milyen módon vigyázzak rá. A javaslatokat meg is tartottam. De ennek ellenére még mindig az a tapasztalatom, hogy nem hosszú életűek az akkumulátoraim.
Idén úgy alakult, hogy tudtam vele sokat menni. De sokat elvesz az élményből, hogy egy hétre sem tudom töltés nélkül garázsban hagyni.
A kérdés, hogy ezt csak én tapasztalom-e így? Szükséges rossz, hogy erre mindig ilyen feszesen figyelni kell?
Amúgy elektromos részeit a motornak most nézték át szervizben, azzal állítólag nem volt gond.

Előre is köszönöm a válaszokat.
Sziasztok!

Szeretnék felajánlani a klubnak júliusban egy nagyobb kedvezményt alkatrészekre, ha van rá igény.
Motorkerékpár alkatrészeket forgalmazunk, a teljesség igénye nélkül:
- DID meghajtóláncok, valamint JT, Sunstar és Esjot lánckerekek
- Brembo és Bendix fékbetétek
- K&N sportlégszűrők
- Yuasa akkumulátorok
- Motul, Shell, Mobil1, Repsol olajok és kenőanyagok
- Metzeler és Michelin gumiabroncsok
- Brembo féktárcsák
- Fék- és kuplungkarok
- NGK gyertyák
- HilfoFiltro levegő- és olajszűrők
- Morse Japan vezérműláncok
- És még rengeteg más minőségi termék!
Amennyiben érdekes lehet, kérlek jelezzetek vissza.
Köszönöm!

Motoros üdvözlettel, http://www.motoralkatresz.eu
Van eladó doboztartóm CBF-re,10.000Ft:
Tisztelt KDX klubtagok! Mostanában menő a motoros klubok körében, hogy a klubban "egyen"-poharakat rendelnek a tagok. Mindenkinek egyformát, vagy épp egy azonos logo-val és saját névvel. Hátha ezzel a ti érdeklődéseteket is sikerült felkelteni! Amennyiben érdekelne titeket, kérem írjon rám valaki!
Ilyesmik:
http://sportmotor.hu/motoros_k...
Szia!
Nekem is volt 500-asom! Legjobb!
Aztán én is "tuningoltam",
lásd:
http://picasaweb.google.com/11...
ht
tp://picasaweb.google.com/11...

Üdv mindenkinek!

Egy 2006-os cbf 500-asom van. Lecserélni még nem akarom, mert nagyon a szívemhez nőtt a kis dög, de felszeretném tuningolni egy kicsit. Az optikai részre gondolok. Mit ajánlanátok. Café Races stílusra gondoltam, vagy valamilyen idomos verzióra, csak sehol sem találok hozzá alkatrészt. Tudna valaki ajánlani valamit? Előre is köszönöm!
www.utvonalbiztositas.hu
Ott a Bodnár Lajos, aki LUI néven volt alapító a CBF Egyesületben...
Szia!

Cbf 600ról való a 2 kapaszkodó.
Bontatlan, vadi új. Párban szeretném eladni, boltban darabja 12.000ft, én 15-ért adom a 2db-ot.
Légyszi a hurkaman kukac freemail pont hu ra írj, köszi
Üdv Robi
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Budapest környékén keresnék bontót, ahol tudok vásárolni CBF 600 N-re dolgokat. sajnos elcsúszott a motor, és pár dolgot le kellene cserélni.

Előre is köszi a segítséget.

Üdv Vince1
Szia!

Milyen motorra való ez a két kapaszkodó? Amennyiben jó a CBF 600-ra akkor engem érdekelne. Amennyiben tudsz az itt meglévő mail címre jelezz vissza légyszíves.

Köszi előre is.

Üdv Vince1
SUZUKI VX800 , 690 000 Ft

*ÁLTALÁNOS*
1992. 4.hó , lila metál, vizsga: 2012.05., 35.000 km, 2. tulajdonos,

*MŰSZAKI ADATOK*
4 ütemű, 805 ccm, 2 hengeres V motor, hengerenként 4 szelepes, 45 Le (6800 1/min), lég és olajhűtés, 5 sebességes váltó, kardánhajtás, tárcsafék elöl, tárcsafék hátul, 240 kg,

*LEÍRÁS*
Fizesd ki és motorozz! Suzuki VX800 V2-es kardán hajtású túra mkp. Kitűnő műszaki és esztétikai (tankon kisebb folt) állapotban, szezonra felkészítve. Új gumik elől-hátul, új fékbetétek elől-hátul, olajak-, szűrők frissen cserélve. Magyar papírokkal, friss műszakival.

**ÉRDEKLŐDNI**
Pest megye, Nagymaros
telefon: 06-20-98-20-100
szl972@freemail.hu
Egy tapasztalt motoros megmondaná nekem, hogy cbf és a cb 600 (pl2003as model) között mi a különbség? Azt tudom hogy pár lóerő meg a kipufogó helyzete de ezen kívül...? Neten látott fotók alapján nem igazán tudom felmérni, hogy nagyobb e, magasabban van e az ülés, ugyanúgy állítható e minden a cb-n mint a cbf-en. Én első "A" kategóriás motornak szeretném venni de mintha a cb szebb lenne, csak nem tudom miért. A cbf-ről sok jót olvastam de nem igazán tetszik az ára, 100-200e-el drágább mint egy hornett.
Sziasztok!

VADONAT ÚJ, utaskapaszkodóm volna eladó, bal és jobb oldali, sértetlen, karcmentes állapotú becsomagolva a gyári csomagba.
Akit érdekel, az írjon nekem, az árat megbeszéljük.
Köszi, üdv.
Ciki, de nem tudlak ám hova rakni :)
Hogy vagy kolléga 1000 éve nem láttalak
Sziasztok!
Keresném a Bodnár Lajost! Úgy tudom alapítója volt a cbf klubnak. Nem tudom igaz-e ez, de légyszi valami elérhetőséget adjatok tőle!
Köszi
Előszöris ez itt egy CBF fórum, a Hornet az CB600F. Nem ugyanaz!
Hornet kérdésben Hornet fórum (ha van) vagy a Hornet Klub -- www.hhk.hu
Itt meg azért van csend, mert...
...nem ismétlem magam, néhány hozzászólással lejjebb megtalálod hol vagyunk! :D
De hogy itt mekkora pezsgés van...!