Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

A vezérműlánc feszítőn kívül nincs tipushibája a CBR-eknek. Ha nem egy gányolt, lelakott példányt veszel akkor nem lesz vele bajod. Általános állapotot nézz. Zajtalan blokk, szépen illeszkedő idomok, ülés alatt normális, szigetelőszalag mentes kábelezés. Ha ezek megvannak, nagyon nem foghatsz mellé.

Az XX meg más kategória. 600-ért ne vegyél nem véletlenül olyan olcsó.
Ha lehet sc 24-et vegyél.. vagy ha lehet azt se

Inkább ha van lehetőséged 6 kilóért kaphatsz Xx-et.. két külön világ

Anno volt sc 21 em amióta Xx-eket koptatok nincs szerelés és gond,még a vez lánc feszítő is bírja magát.
Üdv! A régebbi CBR1000f-ekről tapasztalat, vélemény? :)
Most néztem ki egy 89-es évjáratút, vannak-e esetleg olyan típushibák amiket érdemes figyelni egy vásárlásnál? Mi az amit érdemes megnézni mindenképp az alapokon kívül? Továbbá érdekelne a tapasztalatotok is róla, akinek volt vagy van is ilyen.
Üdv! Rendben, Rád bízom,biztos fogunk boldogulni úgy is! Ha csináljuk úgy is kettőt szeretnèk,hátha kell másnak is !
Üdv!

Azt nem sok értelme van lerajzolni. Lefotózom majd. Egyébként 10-es hidraulika csőből van hajlítva, a doboztartó szemeket esztergáltam. A kihajtható kampó helyére van felcsavarozva, és a hátsó lábtartóhoz merevítve. No de majd a fotón jobban látszik....
Az tök jó lenne.asszem savállóból meg tudják csinálni a haverok.
Az oldaldoboz tartókról is megoldható a rajz?
Ha kell, és vállalod a vágatást szívesen megrajzolom.
Sajna nem. De kicsit el is baxtam, mert túl nagy szögben emelkedik a platni. Mondjuk így jobban látható az alatta lévő pótféklámpa.
Nem készült véletlen egy plusz garnitúra?
Szia!

Igen, lézerrel vágattam 5-ös lemezből.
Hali!
Ezt Te gyártottad?
Közben rájöttem, hogy nekem nem jó, de már megvan tervezve a konzol, majd ha kész lesz feldobom, érdekes kis ötletet raktam össze. :)
Szia!
Írd be a keresőbe itt a fórumon, hogy
"hátsó doboztartó"
és ott lesz az enyém, amit Kestejanról másoltam!
99 gyártás.
Gyári Honda eladó,piros,nagyon szép.590.
A kocsi tetőn van egy sőrös doboz
15-20 cm motorozni nem kell, de nagyon autózni sem mert hókotró sehol
Nagyon vagány!

Nálunk megint szinte semmi hó nincs :-(
Hali!

Az enyém ilyen:
A "Szaros" élvezi a havat
Sziasztok, valakinek van képe vagy rajza a hátsó doboz tartóról? Rajz jobb lenne, de egy kép is elvezetne a végeredményhez. ELőre is köszi.
Sziasztok. Valakinek nem kallódik a polcon egy h4 es xenon izzó trafóval puszta véletlenségből? :) Mert vevő lennék rá. :)
Ne vergõdj vele, megtaláltam!

https://onedrive.live.com/view...!160&app=WordPdf