Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaja!
Köszi a segítséget,baba lett!c
Atisadam, féket sikerült meghackelni?
De nem érted hogy ha nem vagyok otthon, hogy nézitek meg? Átláttok a garázsajtón?
És nem adnám ingyen, de nektek még pénzért sem.
Meg még én hívjam vissza, mikor azt sem tudtam h keresett?
Te tényleg ennyire retardált vagy?
Tudod hányan ígérik meg hogy jönnek, aztán meg semmi... Komolyan azt hiszed mindegyiket visszahívogatom? Vagy vissza kellene hívogatnom?
Meg még én vigyem a helyébe, mert állítólag nem voltam kapcsolható? Jó számot hívott egyáltalán? Feltekerte azt a telefont rendesen? SMS küldés esetleg...

Menjetek, nézzétek meg a VFR-t, de próbáljátok meg egy picit hamarabb hívni, mielőtt odaértek....mert aztán megint az eladó lesz a hülye...
Mikor telefonált...akkor voltunk Dabason..Szerintem tök felesleges tépni a szánkat a motor állapotáról.....ha esetleg meg is tudjuk nézni 10-15 percen belül......3x kérdezte a címet...mert ott voltunk ..pénzel a zsebben ..és meg szerettük volna nézni a motorod..amit mostmár NEM...még akkor sem ha ingyen adnád..... Az meg , hogy ki a szimpatikus -ki nem...egy telefon beszélgetés után...Nem igazán lehet sok mindent levonni...Viszont ez kölcsönös mostmár ezek után....
Az meg , hogy ki megy kihez....csak megállapodás kérdése lenne ..ha esetleg lett volna benned annyi ...hogy visszahívd tisztázni a félreértést.
De én a cimborám helyében hagynám az egészet.....mivel holnap megyek megnézni a VFR-t.
Továbbiakban nem óhajtok EZ ÜGYBEN levelezgetni....Lezártnak tekinteném az ügyet a részemről...
Így jártunk...Te meg így jártál....
További sok sikert az eladáshoz....
Hehe, van ám elképzelés... majd a zöldséges fószer is elviszi neked az utcasarokig a répát mi? Istenem...
Figyu, őszintén mondom...
Egyáltalán nem volt szimpi a haverod a telefonban. A motorról nem kérdezett semmit, de miután mondtam h dolgozom és csak később leszek otthon, 3x kérdezte meg a pontos címet. Gondolom megérted hogy nem szívesen mondom el olyannak, akivel életemben előtte nem beszéltem, találkoztam...
A másik, azzal fejezte be a beszélgetést, hogy "lehet addigra már bevásárolunk".
Egy szóval nem mondta h mikor hívna, mikorra tudna odajönni, esetleg nem tudnék-e előbb hazamenni, mert vidékről jött, vagy időre kell mennie valahova vagy mittomén. Semmi konkrét.
Gondolom nem meglepő, hogy ezek után komolytalannak tartottam, és különösebben nem is foglalkoztam a dologgal.
Mondjuk azt még mindig nem értem, hogy miért nem volt a számom kapcsolható, mindegy.
Lehet le kellene cserélni már a régi "háboru-korabeli" "feltekerős telefonokat... Ezt sem bántás képpen írom...csak poénnak szánom..
A motor nem nekem kell...én már ismerem a tipust.... Vissza mégegyszer ..NEM..Max. ha elhozza helybe hozzánk...vagy félút...Így lenne "ferr"..DE úgy néz ki...VFR 750F lesz ...
Elnézést...ha rontottam a levegőt....
Mint írtam is...nem akartalak ezzel megsérteni......csak furcsa számunkra..ha valaki eladásra kínál valamit...nem lehet elérni telefonon....holott jeleztük, hogy jövünk....
A stílusom szerintem nincs semmi kifogásolni való....ha mégis...akkor azt jelezd a"moderátorral"...Kezdhettem volna "szitokkal" vagy pökhendi lebaszással......

Csak mint régi....nagyon régi CBR 1000 F tulajból ez kikivánkozott...

Nem is értem hogy nem csak a telefont bámulod egész nap!?

Xxsanyi: Ha vígasztal én sem érem el sokszor, pedig a család összes telefonszámát tudom, és gyanítom kicsit régebben is ismerem mint Ti. Hívjátok újra, vegyetek vissza arcból és lesz egy klassz "mozdonyotok"!
Nézd! Nem tudom mi volt, a telo folyamatosan be volt kapcsolva. Lehet voltam olyan helyen ahol nem volt térerő, ezért elnézéseteket kérem. Legközelebb nem fordul elő...
Viszont ezt a stílust sztem tartsd meg magadnak.
El kellene dönteni..eladó-e a motorod....vagy csak passzióból hírdeted....Tegnap hívtünk...( nem én lennék a vevő)..azt mondtad csak 16.30után érsz rá mert dolgozol!Ezt megértem..de hogy utána sem lehet elérni ...mert ki vagy kapcsolva.....?Hát nem tudom...
Nem akartalak megsérteni ezzel...de ha este elérhető vagy...már valószínű elkelt volna a motorod..
Sok sikert az eladáshoz.....
Üdv! Azt hiszem én ismerem. :)
Sziasztok!
Nem ismeritek véletlenül ezt a motort....és a gazdáját?Köszi előre is az infót!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1000_f_cbr_1000_f_n_sc24-9091346
Megvan a hiba!
Ez nem honda
Basi Úr!

Ez a hang noooormális?

https://youtu.be/Tu9ipdwTjio
Szia!
Még szerdán itthon vagyok, csütörtökön (csüt.-vas.) kezdem a nappalt, kb.:18:30-ra érek haza!
Ha időtökbe belefér, szívesen várlak!
Mind meg lett gyógyítva, annyi eszem meg nem volt h lefotózzam...
nincs de neked kellene,hogy legyen nem ?
hiszen te vagy a "doki"
Elnézést az eltünésemért de sok volt a meló
Most indulunk egerbe nyaralni egy hétre
attisk hazafele lehet be ugrunk ha nem baj ?
Ja és arra készülj, hogy még mielőtt wc-re indulsz, átmegyünk az Attilával és újrakábelezzük a motorodat Attila kábelez én meg hozok sört
Azt mondtad, hogy hívsz, pedig szereztem egy suzukit is, hogy legyen mivel keverni a betont
Valakinek nincs fényképe a teljesen szétszedett feszítőről?
Mindenki motorozik, én meg betonozok :D
Szezon közben nincs szerelgetés, "ezt hogy kell azt hogy kell" kérdések. Motorok ezek nem Lego, hogy mindig szét kelljen szerelni :D
Mivan csajok kihaltak a dínók?