Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyetértek Tike 1000f el! Nekem is ugyanígy viselkedik. Ha nem araszolgatásról van szó akkor mindenképp a középállástól balra kell állnia. (11) óránál. Az a természetes üzemhőmérséklete
Nekem is a Szilvásváradi mulatság lenne elérhető. Nekem tökéletes lenne a májusi időpont, de semmi sem kizárt, még tele vagyok szabival.
Köszönöm a gyors választ! :)
Megnyugodtam, mert csak araszoláskor volt kazán, de nem vészes, én meg még kis szűz kislányként barátkozok vele, innentől kezdve engem is érdekel a túra.
Én is a Route66-ra szavaznék!

Többiek???!!!!! Ébresztőőőő
Üdv!

Ha araszoláskor kapcsol be a venti, az normális. Termelnek ezek a blokkok hőt rendesen. Kb 40-50-es folyamatos tempónál már szépen vissza kell hűlnie.

Ettől függetlenül egy alapos tisztítás és a folyadék cseréje sosem árt.
Sziasztok!
Érdekelne, hogy az 1991-es Sc24-es modelleken Nektek, hogy viselkedik a vízhőfok mutató, mennyire melegedős motorok ezek? Ugyanis október óta van meg, és nálunk ma 16-17 fok van így mentem egy nagyobb kört. Kint semmi gáz , a függőlegestől kissé balra állt ( hideg) ami ugye normális. Városban araszoltam amikor észrevettem, hogy a függőlegestől elmozdult jobbra, és egy kis időre be is kapcsolt a ventillátor, majd szépen vissza is hűlt. Ez a városozás kb. 15 km volt, viszonylag sok.
A lényeg, hogy szépen játszik a mutató, és a motoron se veszek észre semmit, vizet, olajat szépen tartja, nem dolgozik bele az olajba, nagy gondot nem veszek rajta észre, de az érdekel, hogy városi használatkor ilyen hamar melegszenek ezek a motorok, vagy csak az én hűtőbordáim vannak mondjuk eltömődve?
Válaszaitokat köszönöm!
Üdv.
Ha lehetséges akkor én csatlakoznék. 90 %, hogy tudnék menni. (április vége fele tudnék biztosat mondani) De csak akkor ha Szilvásváradon lenne a találkozó.
Üdv Urak!
Hamarosan itt a tavasz, és ismét megrendezésre kerül, mint minden évben az 1000F találkozó.
Két lehetőségre gondoltam. Magyarroute 66 Szilvásvárad, vagy Zakopane.
Tervezett időpontja 2016.05.14-16. Az időponttal, részvéttel, és a helyszínnel kapcsolatban várom az ötleteket!
Üdv.
A hosszabbik az melyik típushoz jár? Átrozsdásodás nyomai a belső részen és magában a dobbon vannak e? És minek mi az ára?
Üdv!

Sajna csak a hosszabbik párhoz van lemez. Festeni kell, de komolyabb sérülés nincs rajtuk.
Okés rendben. Köszönöm előre is.
Üdv! Nalam van 2 pár dob. A takaró lemezeket meg kell néznem. Holnap tudom lefotozni.
Elfelejtettem. SC 24 est keresek.
Sziasztok. Ha valakinek lenne eladó jó állapotban levő fekete kipufogója, vevő lennék rá. Mind a kettő kellene, na meg a dob takarólemez is mindkét oldali.
Erről van szó :)
Eleinte nekem is nagyon furcsák voltak ezek a modern formák (fujj, mijez a buta rovarfej?), de már kezdek ráhangolódni.

Azért amikor a 125-öst vettem, nem csak az ára miatt kerestem és választottam töröttet...
Tetszik (vagy legalábbis elmegy), de mennyivel jobb a hagyományos kerek lámpa egy kis Hornet plexivel!
Ízlések és pofonok... ez nekem csak vizuális környezetszennyezés :(
Okés. Köszönöm az infót!
Végre egy szép Honda, ha lesz nagyban is még lehet a végén megtérek! http://www.sportmotor.hu/magaz...
Üdv!

Sztem igen. nekem a fehéren felemás volt mikor megvettem, talán a 24-esé magasabb?
Hali.
Valaki meg tudná e mondani, hogy az SC 24es kormány csutka talál e az SC 21 re?
Hali !
Engem is érdekel!
Persze, jöhet!
Sziasztok. Valaki nem e tud hátsó vagy komplett doboztartó konzolt SC 21hez? Sehol sem találok... Barkács ötlet is érdekel!
De jöhet más ötlet is ám!!!