Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kékhold. Általában tőlük rendelek, ha gumisomnak nincs jó ajánlata.
Hol vetted?
Én igen. Pilot Road 3
Nem, dehogy. :)

ennyi belefér, egyébként is már úgy tekintek erre az útra mint egy személyiségfejlesztő tesztre. Most épp a türelmem tesztelik, de hál'istennek van bőven.
A családon kívül csak egy kívánságom lenne, hogy beszéljenek alapfokon angolul:)
Belebeszélnek az okostelóba japánul, a guglitranslate meg próbál fordítani több kevesebb sikerrel :)
... azért ugye nem baj, ha nem foglak sajnálni
Gondolom dolgozol ott is - amit nyilván szeretsz. Gondolom nem mindenkit visznek ki csak úgy Japánba dolgozni, tehát nyilván ász vagy abban amit csinálsz.
Még van egy kis szabadidőd is szétnézni? Mit akarsz még?
(azon kívül esetleg, hogy a család/az asszony is ott legyen )
Sziasztok!

Vett vki mostanában új gumit a mozdonyra?
Köszönöm!
Már ezért megérte kijönni sz*pni :)
Gratula! Ez igen!
Sziasztok!

Gondoltam megnézem hol készült anno a mozdony :)

Hamamatsu, Honda plant
Szerintem maradj a Motul -nál ha az vált be. Nekem is az van benne.
Sziasztok!
Most lettem 1000F tulajdonos. (92évjárat) Olajat cserélnék. Ajánlat? jelenleg a 600F-be motult használok, a repsol-tól hangos volt, castrolt még nem használtam. Az 1000-es is szereti a motult, vagy inkább mást töltsek bele? Esetleg valakinek elfekvőben kipufogó borítás? (takaró lemez?)
Körbekérdezek, de hirtelen nem jut eszembe semmi konkrét. A mi környékünkön nagyon kicsik a telkek, ott kisebb az esélye, hogy valahová beférjen egy ekkora jószág!
A kollégák nagy része vagy vidéki, vagy lakása van, szóval az is kiesik.

Kiadó garázst szoktak rendszeresen hirdetni ingatlan.com-on de akár jófogás-on is.
Szerintem esetleg próbáld meg a győri motorosok topicban, ott van pár helyi fickó, hátha tudnak valamit.
Sziasztok! Kis segítséget szeretnék kérni. Győrben vagy Győrújbaráton keresek helyet a motoromnak március elejétől.. Aki tud valamit nagyon megköszönném. Széles utat mindenkinek!
Ez így van. Nemrég még én is pelusoztam a középsőt, és már feni a fogát a 125-ös CBR-re...
Még szerencsére van addig 3 évem, de legalább a robogót össze kell raknom neki idén.
A kicsi a nyáron még csak mászott rajtuk, de lassan leér a lába és akkor őt is vinni kell.
Hát skacok az èn lányom nemrég született de tavaszra motort keresek neki
Köszönöm! Az biztos. Most született és nemsoká két éves lesz.
Arany csöpp kis falat madárka ! Pillanatok alatt meg fog nőni
Igazad lehet.
Fel sem tételeztem, hogy egy rugóstagon nem állítható az előfeszítés, holott állítható a csillapítás.
Nagyon édes!
Hogy ezek milyen gyorsan nőnek? Most született!
Előfeszítést? Ha a hátsó rugóstagnál lévő tekerőre gondolsz, tudomásom szerint az a csillapítást változtatja, a rugóerőbe nem szól bele. Vagy rosszul tudom?
Na mit szereztem? :)
A kisasszony le is csapott rá gyorsan :)
Èn is tekergettem de semmi változás
Oh, szép. És neked is csak egy dobos?
Ha valaki tud/lát ilyen plexit eladót, ne tartsa magába! Az enyén nagyon kék és alacsony is.
Valóban. Befogtam satuba és megmértem. Egyetlen milimétert sem változott a hossza high és low állapot között.
De most legalább már tudom, hogy elvileg teljesen kitekerve low, tehát nekem tövig kell húzni.
SZIA HIRDETTEM ITT A FORUMON A KÉPEK KÖZT MEGTALÁLOD. MEG VAN