Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itta video a hangról. Most hogy gépközelben vagyok így megtudom mutatni.

http://youtu.be/FbzyfJ251TA;feature=youtu.be
A CBR1000F-nél a vezérműlánc csörög. PONT.
Ez ilyen, ezt nem kell megjavítani!
Koszi a megerositest. Masnap reggel fuleltunk tovabb es mi is a vezermulancra gondoltunk. Hazaertunk rendben :) nem volt gond :) most majd megy a szerelohoz :) meg ugye nem folyamatosan adja a hangot hanem hallod elmulik hallod elmulik es bemelegszik akkor mar nem...
Első hallásra olyan mint az enyém, vezérmű csörög, kb 10 perc melegedés után megszűnik.
Ha morbid akarok lenni, azt mondanám: nekem volt 2000 fordulat alatt kalapáló hang, de az nem hidegen és csak akkor szűnt meg, amikor (végleg) leállítottam a motort...
Komolyra fordítva nem jut jobb eszembe, mint hogy megkérdezzem: biztos kalapáló? Nem csörgés?

Kalapáló hangot a hajtókar-csapágyak szoktak adni, de az nem annyira múlik el bemelegedéssel...
Ez azért olyan, mint az amerikai faszi, akinek a szőnyeg alá szorult a gázpedál...
Erre így nagyon nehéz értelmeset mondani :(
Hallani kellene.

Az mit jelent hogy ahogy bemelegszik? Percek múlva?
Vagy kb mennyi idő után hagyja abba?
Safety First :)

Ha kirojtosodik a húzó szál, akkor is vissza tudd engedni a gázt.
Sziasztok. Kint vagyok lengyelben turazni es ma reggel arra lettem figyelmes hogy olyan 2000 es fordulaton hidegen ilyen kalapalo hang jon a blokkbol. Deahogy bemelegszik megszunik. Olajszint jo. Nemtudtuk megallapitani honnan johet a hang sajnos. Valakinek volt mar ilyen vagy valami tipp?
Koszi elore is!
Ezt sosem értettem minek.
Az új CB500-asból ki is építettem anno azonnal. Így biztosan nem szakadt el...
Eladás előtt talán visszatettem, ahogy a fölösleges idomokat is...
Mer' ész nélkül engeded vissza a gázt :))))
Ilyen "szar" motort , óra szerint 90000km amiből kb50000 et raktam bele ,és elszakadt a toló gáz Bowden
Üdv mindenki!
Szombaton oldalkocsis motoros találkozó/verseny stb Kiskunfélegyházán. (Én még nem voltam, de aztmondják jó) Eddig öten vagyunk, érdekel valakit?
Az már megvót:)
Mindenképp sikoltassad a hengerfejet !
Úgy tűnik meg van a hiba!
Az egyik hengerfej tőcsavar menete kijött a blokkból... Sajnos már éreztem amikor összeraktuk hogy olyan folyósan, de meglehetett húzni nyomatékra... Most hogy szétborítottam laza volt az anya úgyhogy ott lesz a foxi elásva:)
Legalábbis remélem:)
Simán fel tudom húzni
Nem, "elvileg" ott nincs is hűtő közeg,
Persely, És a henger közötti nem tud lemenni a "víz" csak ha repedés van de az meg látható .
Vízpumpa bontott lett bele rakva ?
Tudnal esetleg kepeket feltenni rola?
Nekem MRA van fent, de az pont a sisakra nyomja a szelet. Rendeltem magasítót hozzá + 36000,-Ft :(
Akkor nézd meg az enyémet mekkora, és vigasztalódj!
A régieken még a gyári is két mérettel kisebb, mint a tiéd...
Nekem gyari van rajta. Csak az a baj h 196 magas vagyok es a menetszelet pont a nyakamba vagja. :(
Azt szerintem érdemes újonnan venni.
Én gyárit keresek már - ránézésre nem a te típusod - pár éve. Egyszer már találtam, de menet közben hívott a bontós, hogy mégsem...