Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látom pörög a fórum:-) Mi most jöttünk meg Erdélyországból, 7nap 2700km. Komoly volt. Párszor jól eláztunk, de a Transzfogaras mindenért kárpótolt.
gondolom, hogy ezen gyárilag volt
Nem izgatna a dolog,ha beszarok is fölhúznám rá mert így még egy egészséges láncfújást sem tudok megejteni ,állandóan lent tologatom a társasház parkolójában ,de alig érek rajta körbe, és persze nagyon bolondnak hisznek!
én nála javíttattam az enyémet

http://www.motorjavito.hu/inde...

nagy tapasztalatom nincs vele, hogy milyen lett, mert azóta sajnos alig értem rá, de elsőre nagyon jónak tűnik
az viszont tény, hogy elég nehéz rá felállítani
Kenjük a fórumot! hajrá
Köszönöm nem szükséges itt van minden a kisagyban! na jó csak vicc volt.Amúgy már nekem megvan viszont hátha valakinek nagy segítség lehet! várok ide még két embert, de nem akarnak az istennek sem regel-ni!
van szerviz konyvem cbr1000f (88-95) benne van a cbr600f is ha valakinek kell mäsolni
Hgyha van esetleg öreg indián időjósa valakinek aki már bevált kérem jelezze.Addig is beszélek a mindenhatóval hogy jó időt csiholjon.
Amúgy meg lehet hogy takony idő lesz,úgyhogy majd akkor dől el mi lesz velünk közvetlen előtte.
Ez is tokajban volt 2 éve!
Ahogy az ossian mondja( üvöltsön az asszony ,bömböljön a gyerek,ha nagy koncert lessz akkor úgyis megyek)!
az az igazssäg tesztelem amit csinältam meg egy picit most nem szol
jol hangzik anyäcskäval is meg kell beszelnem,hogy hovä tegyuk a länyunk
így szokott lenni,ha egy picit már nyúlva van a lánc,azért kell feszesebbre venni a rugót hogy nagyobb legyen az előfeszítése,ezzel még nem koptatja jobban a fogaskereket a vez tengelyen vagy a feszítő ívet csak ,izmosabb visszatenni a helyére a vezérmű tengelyt.
Az én verzióm megvan egy délelőtt szelephézag állítással,és működik,két olajcsere óta!(15000km)Tudom hogy messze vagy de esetleg tokaji találkozó részvételi szándék nincsen benned?
Talälkozoban benne vagyok km nem szämit
lättam itt "okos" feszitot csinältak lehet telen megcsinältatom en nem akarok kiserletezni vele
hali szet szedtem mar olaj sarat mostam ki olaj helyett feltoltottem olajjal megpumpältam mukodik csak mentem 2000et vele es megint elkezte a csorgest(amig hideg a motor)utänna csond van
Attól függ hogy mennyire mered bevállalni a szerelését magadnak, de egy biztos,az hogy fölösleges megvenni bele egy új feszítőt 40-45 000-ért!Az is ugyanúgy megdöglik 10000 km alatt és bonthatod ki ismét!ÉS ÜDV A KLUBBAN!
Sziasztok sikerult vennem egy cbr1000f et nem gyäri a festes,de szep nagyon meg vagyok vele elegedve kep az adatlapomon ,meg majd kesobb;(nemet laptop nincs ekezet )ami zavar az a k.vezmuläncfeszito valakinek valami otlete? a csere 52papir lenne ja 35ezer mph van benne gyonyoru a hangja jo meg a v,lanc csak neha vissza enged koszonom
Ennek is elhajlik a tükre ha erősen fúj a szél!ilyen van a suzukin is .a héten fogom kidobni.néztem cbr 250-t is de komolytalan volt a tulaj nekünk meg nagyon kellett valami ugyhogy ez lett belőle. http://www.facebook.com/update...!/photo.php?fbid=184503714947621&set=a
.148904175174242.33127.100001639825716&type=1&theater