Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok !

Eladóak:

- 2004-2005-ös CBR 1000RR-hez gyári és üvegszálas idomok ! Nagyon baráti áron ! Akit érdekel keress bátran, szívesen küldök képeket is!

- 2005-2006-os CBR 600RR-hez MIVV suono kipufogó + hangtompító ! ÚJ !

Tel.: 20/411-7338

Szép napot!

Üdv.: Ádám
Szia. mennyiért akarod adni a sportlégszűrőket?
Eladó 06-07-es 1000RR-hez egy új MORIWAKI dob minden tartozékával együtt,csak telefonon érdeklődj 06705850436.
Én meg tudom neked csinálni, ha érdekel írj egy üzit ide: higany4819 kukac gémél pont kom. Aztán majd megbeszéljük a részleteket.
Ha nem taszít dickens-i nyomorba a vizsgálat, én biztos megcsináltatnám a helyedben, hogy újabb kb. 20-25e km-ig nyugodtan motorozz. Persze érdemes vmi egyéb szervizeléssel egybekötni; nem néhány ezer km-en múlik az időzítése.

Tudom ajánlani a Yamaha World-öt (Sorokári út), illetve mindneki jókat mond Takoberékről. Természetesen máshol is biztosan vannak képzett és lelkiismeretes szerelők.
Köszi! Én is úgy gondoltam, hogy inkább megnézetem, csak, hogy nyugodt legyek. Azért érdeklődtem itt, mert sokan mondták, hogy hagyjam a fenébe, mert pályázott körülmények között is elmennek kb. 50.000-et gyári értékkel és ne nyúljak hozzá.
Baja biztosan nem lesz tőle, max. pár tízezerrel szegényebb leszek az ellenőrzés díja miatt...
Nem tudsz/tudtaok valmi szakszervízet, ahol jó szerelők vannak és jó árban meg tudják csinálni Budapesten?
Nekem legutóbb 41e-nél gyári értéken voltak.
Na, most hogy ezzel mennyire vagy kisegítve, az más kérdés. Ha nem 24-nél, csak köv. olajcserénél ellenőrizteted, mert éppen nem fér bele, valószínűleg nem gáz. De én azért úgy voltam nyugodt, hogy megnéztük.
Sziasztok! Esetleg tud valaki sport dobot összekötővel 2007-es 1000RR-hez? Köszi!
Sziasztok! Megvételre keresek 2008-tól REPSOLT! Aki tud jelezzen! Köszönöm Szépen!
Sziasztok

Eladó 1000RR REPSOL-t keresek 2008-tól! Ha valaki tud, kérem jelezzen. Köszönöm
Szerintem a duplájánál érdemes talán ránézni. Persze használat függő.
Hali!

Tud valaki használható infót adni arra vonatkozóan, hogy cbr1000, sc57 típusnál mikor kell szelephézagot ellenőriztetni. A szervízkönyvben 24 ezer km van előírva, de sokan azt mondják, hogy felesleges. Szóval valakinek ötlet? Érdemes hozzá nyúlni vagy hagyjam?
Köszi!
Szia! Nekem van egy pár (2 db) ilyen rugóm. Oda adtam egy ismerősnek, aki végül komolyabb tuningba fog, nem kell neki csak sosem tudunk összefutni, hogy vissza adja.
Dobj egy mail-t légyszi a blade.rrunner.36_kukac_gmail_pont_com-ra, és megadom az elérhetőségét.
Sziasztok.

Keresek megvetelre 2db cbr 1000rr 2006-2007 hez valo elsö lengescsillapitoba valo rugot.

Zsolt
Csövi!

Ha már egyszer láncszettet cseréltem úgy voltam pár dolgot még lecserélünk aztán sokáig jó lesz:) Mondjuk így is elment volna meg ennyit bőven de hát ha egyszer szétszedtük mért ne :)
Kidobáltad belőle ? :D
Akrapovic Titán dob eladó Honda CBR 1000 r 2004-07
Irányár: 45.000 ft
06 30 635 9305
Szasztok! SC59 alkatrészek! 17000km futottak! hátha kell valakinek valami belőle:) Tökéletesek természetesen!
Ezért akarok carbon dobot az nem melegszik!
A 600-asomon is az volt, 200km megtétele után is a dobot kézzel meglehetett fogni! Az tuti nem olvaszt el semmit ott :)
Le szokták dobni azt is. Kicsit jobban nyomja a meleget de nem vészes.
A hővédő lemezt az ülés alatt te fent hagytad? Én most leszedtem, mert nem tetszik hogy túl kilóg hátrafele.....viszont azt nem szeretném hogy esetleg megolvadjon valami...
mozdulnia kellene....de ez bas.ik megmozdulni, de így legalább nem fúrom ki a gyári dobot, ahogy mondtam, kap egy sport dobot azt kész, csak erre nem olyan egyszerű találni, mert a kör alakú dobbal lehet bután nézne ki....
Pontosan nem emlékszem rá de üresben kb 3000-től már mozdul..
Jaja, az lesz! Csak azért kíváncsi lennék miért nem működik, hogy a fenébe hal meg... meg ha meghalt, nem kellene hibát jeleznie? hogy nem működik megfelelően? :)
A motort ne kösd le mert akkor lesz. Elég a bowdent kiszedni.