Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyűlnek a kilométerek a motorban?
Én már 2x ránéztem, közben változott a hirdetés szövege.
Szerintem kamu.
Ha valóban ennyi egy 2006-os ezredes, ide egyet,átülök
ez mi?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1000_rr-8243259
Nem megy a kép beszúrása.
Ez a motor egy eve popec allapotban volt. Milyenek az emberek. Erdemes az olajszintet megnezni, sztenderen.
Üdv!

Valaki nem tudja hol található SC59-ben az indexrelé? Kis rendszámtartót raknék hátra ledes indexel és érdekelne hol van mert ha szar helyen marad az ellenállás. Aki tudja elárulhatná

köszöntem
Sziasztok!
2006-07-es 1000RR-hez kellene pár dolog, aki tud segíteni kérem jelezze:
fejidom, első lámpa,hátsó lámpa,fejkonzol, bal oldalidom, belső idomok,első teleszkóppár, JE lábtartó,fékpedál,
vinko3@freemail.hu
Üdv:Vinkó
szia érdekelne,hogy megvan még az idomszetted
Sziasztok !

Segítséget kérnék bőrruha ügyben ! Repsol-os egyrészes vagy akár kétrészes ruhát szeretnék vásárolni, lehetőleg nem NoName-et ! Tudnátok mondani esetleg valakit vagy, hogy merre induljak el ? Hondaásokat hívtam nem tudnak beszerezni .... no komment, alpinestars oldalát néztem ők sem forgalmaznak ... :(

Köszönöm előre is !

Üdv.: Ádám
udv, keresek cbr 1000rr 2008as evjarathoz elsolampat, serult torott is erdekel.
Eladó nagyon jó állapotban lévő osztrák palyagumik, mind 2013-2014 es gyártású gumik.
Dunlop sportmax Gp 190-55 R17
Pirelli Diablo Superbike 200-60 R17
Pirelli Diablo 180 -60. R17.
Dunlop kr 108. 200- 70 R17
Dunlop kr 106 120-70. R17
Dunlop kr 106 120- 80. R17
Dunlop. Sport max D212 Gp 190-55 R17
Continental Sport. ATTACK 190-60. R17
Dunlop 195-65 Kr 108 R 17
Diablo. Superbike 200 -60 R17

Érdeklődni.: szabodaniel.1988@gmail.com
Szeva! Honda Racing cucc.....A gyári kiegészítök közt találod,és bármelyik Hondánál rendelhetö.....igaz arany áron......:( Ha adsz elérhetöséget,akkor tudok a jövö 7-en képet küldeni róla! Üdv!
TakiRR köszönöm. És hol tudok olyat venni?
Hello sziasztok.
Keresek Cbr1000 RR -hez bal tükröt komplett.Nincs valakinek eladó?
Szeva Lacus! Az SC 59-re gyáriban van "tanga".Olyan tanktáska amit 2 fém csapra és egy gyorszárra az ülés elött tudod feltenni!
Nagyon jó....Belefér,egy teló meg egy pénztárca....és jól is néz ki....ja és 300-ig tesztelve!De 3 napos túrára nem lesz elegendö
Túl erősen rámarkoltam és behorpadt.
mé nem vigyázol rá? meg mit görbítgeted nemondták még, hogy nemarravaló?
Szia!
2000-es évj. Yamaha R1 ugyanezt csinálta.Szervízben azt mondták,hogy szervíz funkció,direktben lehet hűteni.Ha sebességbe raktam és utánna vissza üresbe ,akkor már nem csinálta.
sziasztok.tudna nekem valaki honda cbr 1000rr hez tank taskat vagy utas ulesre valamiilyen taskat ajanlani?a tankon muanyag boritas van nemtudom a magnes meg e tartsa.ha valaki tud valamit ajanlani kerem szoljon.koszonom!
CBR 1000 SC59-hez keresek jobbos kormánycsutkát! Egyeneset, görbe nekem is van.:)
Talán semmi. Ez ilyen. Van egy fordulat (talán 1.600 rpm), ahol hőmérséklettől függetlenül bekapcsol a ventillátor.
Sziasztok
Azt szeretném megkérdezni hogy van egy 2005-ös cbr-em és ha üresjáratban tartok neki egy kis gázt bekapcsol a ventilátorom de amint elengedem a gázkart le is áll a ventilátor. Mi lehet a baj?
Sziasztok!

Keresek 2004-2007-es RR-hez kizárólag gyári fejidom tartó konzolt, valamint egy balos tükröt. Ha van valakinek, kérem jelezze.

Betamas
Sziasztok !

2004-2005-ös CBR 1000RR-hez van ELADÓ Idom garnitúrám ( első sárvédő[fekete], fej idom[piros], oldalsó-felső idomok, tank idom[repsol], üvegszálas has idom, ülés nélküli farok idom ) ! Akit érdekel a dolog keressen bátran, az idomok nem hibátlanok, ennek fényében illetve, hogy már nincs rá szükségem --- a teljes szett ára 50.000 Ft ! Ennyiért szinte ajándék... képeket szívesen küldök róluk, posta megoldható, de inkább személyesen adnám oda őket, tudván a postai gondos kezek működését :)

Szép napot !

Üdv.: Ádám
Köszönöm szépen a válaszokat ,, és még anyi kérdésem lenne hogy esetleg valaki tud e motor felöl valamit vagy nézte e már meg valaki élöbe? ha igen létszi irjátok már meg köszönöm...