Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Passz!Jól keni mi?
40-el?
Ízlések és pofonok
Ő ki?
Nekem is tetszik pl a 650-es sv mint v2-es! Jó gép szerintem csak azt hallotam ha szabályosan akkarsz vele mennni olyan 40 körül akkor nagyon ráz a vas, de nem ez az okka h nem sv-t akkarok. Kicsit jobban tetszenek a sor4-ek!
Igaz!
Szerencsére nekem már megvan a nagyomm vas itt áll kint a garázsba Nekem nagyon bejön a V2 Mellesleg ha fater nekem adja a mocit akkor ő vesz valaami 600, 750 gixxert és én azt is elkérhetem néha mint most a SV-t.Na mind1 a lényeg hogy elgem megfogott a V2
A 400-as gépek is tetszenek erredetileg olyat akkartam, ahhoz alkatrészt szerezni olcson jó kis moka lenne, meg ki tudja mit csinált velük az elöző gazdáik.......
Jaja 600rr olyan 2005-töl kezdve! Ha meg van az ,,A" jogsi akkor majd komolyabban körbe nézek és biztos nem a RedBaronban veszek motort ezt meg megnézem mennyiért vennék vissza ha nagyon kevésért akkor megprobálom máshol eladni vagy magán kézbe! Valahogy csak lesz!
Na és nézegetted már a nagyobb vasakat?Milyen hülye kérdés:hát persze hogy nézted
Kiszemelt van-e?
600RR?
ja értem!
Csak a műszaki járt le.A töke tele van azzal hogy fizti a töménytelen biztosításokat és még nem is motorozott semmit mert elment az összes pénze.Nem is csináltatja meg a műszakit mert viszi pályára a "dögöt"
A 2.ik képen baloldali gyereknek milyen feje van már!
uccsó képen az lány vagy fiú mellette?
Az igen, akkor ez gondolom ilyen külföldröl behozot moci lehet vagy miért nincs hozzá papirja?
Ezt csak Te érzed.
A vajda lebuktatta homogabit
Akkor én vagyok már nagyon öreg!
Bocs hogy olyan későn írtam csak nem engedett az oldalra
Jah haver azt mondta hogy nem lelht el úgy motorozás hogy ne legyen egy kis füst
Égette is csak kijött a szövet és megkérdezte hogy:ledurrantsam
válasz gondolom egyértelműűű
És DURRRRRRR!
Jön a rendőr hogy nem itt kéne meg stb...havernak meg egy zabszem nem fért a seggébe mert nincs semmiféle papír a motoron
Nem 1000-res gixxeröl, mert 1100 cbrböl van! Tudtomal, vagy levagyok maradva?
"Nomeg haver ledurrantotta a gomit a Gixxer 1100-ről,,
Ti is?Én is egy jó ideje ma jöttem ki! De ilyet még nem tapasztaltam!2.ban gázra ugy lökte a seggét h majdnem elestem...utána már éltem de nem sokat pihentetni kell a gépet inkább leraktam