Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

5 fokos döntéseimel öreg ha tényleg kint lettél volna Kakucsringen akkor nem írnál ilyen hűlyeségeket , de az is elég lenne ha megnéznéd az adatlapomat! De hát néma gyereknek anya sem érti a szavát!
Hy DomeC
Külön kíványcsi vagyok a válaszára!
más egyebet nem tudok hozzáfűzni!


d eegyáltalán ki hívott ide ebbe a topicba, ezt nem teljesen világos? mi közöd a kis cbr hez, esetleg az itt jelen levőkhöz? nah minnnd1, én már rég befejeztem ezt.
értem
hát fiacskám ha valaki szánalmas az te vagy az 5 fokos döntéseiddel meg a zűlött rocker életeddel. ezennel be is fejeztem mára. le kell könyvelnem 1-2 tételt még év végéig a cégemben.

Club Gabesz
én nem veszekedtem vele csak megmondtam a véleményemet , de ahogy láttom lekopogta a mérközést!
hát nem sokkat tudtam mert a hátsó defektes lett és ugy h már a légréteg is kapott és inkább csere lett és akkor már azzonos bordázatura csak h apám szemét ne csipje annyira! amugy Rocky-t kérdezd mert neki adtam az első gumát mert annak még semi baja sem volt!
nem ismerem a tagot amiíg nekem nem ugat addig nincs semmi bajom vele.igaz meg kell hagyni jókat "veszekedtetek"
mennyit bírt a gyárid?nekem 13000-et.szövetszakadásos lett a sok elsőkerekezéstől de sikerült gyári gumit szereznem rá
értettem, már én is fáradok
de most komolyan? nem szánalmas?!
persze megtanulni jó ezzel én is probálgattam és egész jol ment is amig a gyári gumi volt rajta, de amiotta ez a mássik Koreai azotta nem nagyon hajlandó kiálni!
röhögtem
Ma még ugysem rőhögtem
öreg láttom még nem untad meg h rögögjenek rajtad! Inkább huzál el bulizgatni mint h itt rontod a levegöt!
Engem azért biztat "egy belső hang" hogy vegyek mert imádok stoppie-zni és szerintem ezzel 1szerőbb lenne.
Sziasztok spancik...
látom találtatok rólam képeket!
Nagyon izgi. Egy a gond. a party karácsony előtt volt.
Egyébként már itthon vagyok, majd 30-án lépek szilveszterezni Koppenhágába. Egyébként a kedvenc pólóm van magamon.

Száguldozó lesz uj gép? tudod mit ajálnok? talicskát. egy 600-as gép neked túl gyors..
Rocky! Mi helyzet a vajdaságban? valami uj emo album?
Hát most már szerintem ha pályára megyek akkor nem a kis cbr-el megyek! a 600rr-en meg lesz szerintem!
Tuddom ismerem azért olyan öreg még nem vagyok! csak nem láttom erre a kis 125-ös cbre az értelmét!
pályán sok hasznát veszi az ember.
itt is van!
nem, minek! Meg hát idén már ugy sem lesz meg sokkáig szerintem!
Jó hát én biztos nem 40-nel mennék vele ! Nem ez az oka h nem v2-est akkarok, hanem mert a sor4-sek jobban tetszenek!
Te nem gondoltál még arra hogy fém fékcsövet rakj a cbr-re Én tacasszal veszek rá