Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a 2 lóerő hidd el számít anyit... az igaz hogy pilótától is fügő de tavaszal lesz vidi és nem én vagyok az első aki ment a cbr-el 140-et...
nekem az van. Kurvajó. Szeretem.
kényelmes. jól szellőzik. jól néz ki. és már védett is mikor tavasszal elkaszáltak.
Nah helo mindenki!
A hétvégére összehoztunk egy kis motorozást itt Debrecenben és a lényege h már vagyunk 4en cbr-esek! ha lenne még vki aki betársulna ebbe a lassan már cbr találkozonak nevezhető motorozásnak az szoljon bátran!
Boncteremben találsz róla leírást, személyes tapasztalatom nekem sincs.
Üdv.! Motoros csizma vétele elött állok, az AXO Primatot néztem ki. Tud róla valaki jót/rosszat?
Akkor ha megveri a karbis cbr az újat hol van az újnak az a nagyon kicsi lóerő előnye? Mondjuk az a kis plusz "erő" simán eltud veszni két pilóta különbségében szerintem
de Sztóp ugylátszik igen
stoppie. Holnapra írd le százszor. Gondoltam hogy erősebb a karbis, na de ne nevettess már hogy 20km/h-val jobban megy azért mert karbis... Max van köztük 2 lóerőnyi külömbség, de könyörgöm attól nem fog 20-al jobban menni ...
hali Stopi! azért nem megy jobban a mocid 120 nál mert injektoros mentem én is 2007-essel és gyengébb a karbis cbr-emmel gyorsulásban is odavertem
1,5méter széles vállam lenne alattam se menne a TZR még 50et se (bocsi )
Én meg 73 kg!
Azt az rs-es vidit látátok az oldalon amit ma raktak fel?
Gyors MSN !
Vagy este leszel?

Amúgy nekem van CBR is. 120-nál az istenért nem megy többet. Ok 100 kg vok. Biztos nem alám gyártják a gépet, de 120nál kalap kabát ....
ja és még tart jövő hét péntekig, 5 vizsgával! 1 már megvan
okok
más áttétel? rövidebb v hosszabb?
elöl van le áttételezve és apám ment melettem az Acordal amikor mértük! cbr spirálos!
baszdki neked tényleg agyadra ment a vizsgaidőszak :)))
nemtom, ha Bencce aztmondja h ismerem, akkor úgy is van :)
az első kerék ről veszi a jelet
Persze Tyt! Hát vágod bazz a motoros zsolti! régen vele toltuka a mocizást a városban!
ez .. viccen kívűl?
más áttétel? rövidebb v hosszabb?
A cibere kmóra honnan veszi a jelet?
nemtom. Ismerjem?
Én nem azt mondom h a teszetelök seggek csak ők a gyári átételel mentek vele nekem meg egész más átétel van rajta! Amugy szívesen kiprobálnám akkár a 2007-est is!