Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez nem baromság, hanem komoly. Aki gyári alkatrészt be akar szerezni az be is fog.
Csak erosen sejtem, hogy CB500-ra kell, ugyanakkor a csap mar nem a ravalo, hanem 600-ase (99-00 F4-rol valo)
Ez a gyári cikkszáma 16952MBW003, ha azt mondjátok, hogy a 16952KAZ000 cikkszámú szűrő ugyanaz, akkor a problémám megoldva.
Elárulnád nekem ez hol fillérbaszósdi? Van egy probléma, hogy a gyári benzinszűrő (16952MBW003) nem elérhető, erre keresek megoldást. Kína szart nem veszek, a bontottal pedig ugyanott vagyok. Személy szerint én vagy konstruktívan szólok hozzá egy társalgáshoz, vagy ha hülye vagyok hozzá, akkor nem írok baromságot.
Ez tapasztalatból jó rá? Mert cikkszám szerint PC35-ösre pont nem jó. 😅
Mondjuk nekem mintha az is szétmallott,vagy nem volt meretpontos.
mondjuk ha tudnám pontosan milyen a biciklid ..... típus évjárat , ez a oemmotorparts.com ról van cb600f hornet 2000-es évjárat, de a cikkszámra is lehet keresni hogy még mibe passzol
Ami esetleg működhet, venni kell egy benyacsapot mert kell. Azt mehet a móka...
Eszembe nem jutna a fillérbaszósdi. 😇
Már a nejem unná a vernyogásom, könyörögne, hogy vedd már meg azt a szart ami kell a motorodhoz, azt baszassad neki. 😁
Ami esetleg mukodhet, az egy kinai CB csap alirol, arrol a hasznalhato cuccot lementeni (tekerot, szurot, amit nem tudnak elcseszni).
Az mindenen átcsusszan, de ezen majd a citromsav segít.
Sajnos a gyári szűrők, 10-15 ezer közt vannak. Viszont nincs alternatív, legalábbis eddig nem találtam.
Ez nem tudom honnan van kifotózva, de CMSNL-en és az OEM-Parts-on sem elérhető. Vagyis várj csak, ez egy vákumos csap, amit linkeltél, annak szűrője jó lehet az enyémhez? Ezt lenne jó tudni.
és tegyük azt is hozzá hogy a fííínom rozsdapor azért átcsusszan rajta
A kettő együtt 31 ojro..................ez olyan rablás mint amikor montezuma kincseit üveggolyókért vitték a spanylok. 😆
tessék külön szűrő 2-es pozíció , ajánlott a 4 -es O-ring is (2000 évjárat cb600)
Azt amúgy megtudod mondani milyen más típusú motorokon használták még ezt a csapot? Hátha azok cikkszámával már találnék szűrőt.
Tudom, így láttam én is, de nekem a csap felesleges, csak szűrő kell.
Utángyártott csap, szűrővel.
https://www.ebay.de/itm/384862...
Hello! A tankban lévő szűrő sajnos kuka, új már nem kapható, valaki tud valami megoldást?
cbr600f4i
Sziasztok!
Milyen olaj megy az első telókba, és száranként mennyi?
Igen, ilyen van rajta, az ON-OFF-ON változat.