Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért, csak nem errefelé laksz?

(Tőccsd már ki az adatlapod!) :)
Ná akkor hátha felkeltek! Mocistalálkozón volt valaki? (H.szob.)
Alszatok?
NA ez az én bánatom. Mert akkor is jó lenne ha fel tudnék tenni hátra egy asszonypajtást ha oldaltáska fent van.
Ha fennt vannak a táskák akkor utas már nem fér! :)
Amúgy a Louis-ban lehet venni mindent. (A képen lévő tartó asszem egy Banditon van)
Ja és kérdezem hogy 2 en is tudtok ülni a mocin ha fent van az oldaltáska? Kipufugó nincs -e közel 2 ember alatt illetve a lába elfér -e? A tartós figurát hol találtad?
Bocs a nevedért emlékezetből ment ;)
-Fülöp Gábor :
A kopás nem a gomba épen maradása miatt érdekel hanem hogy ne kopjon el 2 m után ha csúszik mert utána az idom marad. Nehéz dolog. A másik gondolatom hogy a felszerelő szett az egy hengeres rúd, menetes végekkel. Idom megfúrva és kivül rá a gomba.Na ha tényleg beakad a gomba és nem szakad le a fejrész, a felszerelő is elmegy akkor az viszi ugye a vázat is. De ha csak nem 100mm átérőjú nyilás van az idomon azt is viszi magával. akkor minden megy váz is idom is. De lehet kár igy szörszálat hasogatni. Inkább vigyázni kell oszt kísz.
-Ghost :
Na pont ilyen kéne nekem, olcsóér. Help me!
Nekem egy ilyen szettem van, ehhez nem kell külön tartó!
Valami ilyenre gondolsz?
szia!
az oldaltámasz csak egy vicc volt,úgy értettem,hogy ahhoz,hogy igazán védje az oldalidomot,olyan hosszú kell legyen a gomba,hogy oldaltámasz már nem is kell. láttál már streetfighterre átalakított motort? van egy csapat,akikkel spanban vok,és nekik van ilyen,de az vagy 25 cm hosszú és három van oldalanként.majdnemcsak el sem dől a motor. ez viszont nekünk csúnyán nézne ki,nem?
az hogy tutira törik,nem lehet megmondani.biztos lehet úgy esni,hogy pont a gomba védje meg a motort,de ugye legtöbbször tempónál van a baj,ott meg nem három métert mész a földön.az meg hogy milyen gyorsan kopik, sztem ki a f..szt érdekel,mert ha már kopik,akkor nem az lesz a legnagyobb tétel,nem?
szóval nincs tuti recept,de a pályás haverjaim is kettős érzelmekkel beszélnek róla. ott is sokszor jobb lenne,ha nem lenne,mert megúsznák egy idomcserével,de nem egy volt akinek kitört a vázból egy darabot csúszás közben.ha a gomba elcsúszik is a felszerelőn,azt is csak egyszer teszi és azon múlik,mennyit csúszik a motor.
véletlen sem akarlak lebeszélni,de tedd mérlegre mindkét verziót,mert lehet,hpgy megvédi a motort,de lehet,hogy az küldi el a vázat... mindegy,hea eldőlt mi lesz,azért küldj egy képet
Fülöp Gábor.
Szeva Gábor. Hogy érted a danamitot? A felszerelő szettet vagy csak a gomba fejet kell belőle .Ezt én is osztom amúgy csak nem kopik túl gyorsan? illetve ténleg fosó ha beakad akkor rántja avázat ha kemény. Ezért kérdeztem TomyBoyt hogy mi a gari hogy tudja mikor kell törni és ne is kopjon csontig . Az oldaltámasszal nem vágom mi a gond? Ezt kifejthetnéd. Másik ,hogy titi törik az idom ha gomba van? Mert ha csak a festés ugrik az 8000 ft és ujra fúják + a matrica 15000
de ha törik az gempa. Az LSL tud már olyat hogy oldalra elcsúszik a gomba a felszerelőn elnyelve ezzel az energiát .
a vázat nem tudom,de a 200 ezer forintos oldalidomaidat tuti.és a legnagyobb baj az,hogy lóf..szt sem ér,mert az idom is,a dekni is a kémény is,a lábtartó is,stb ugyanúgy sérül,plusz ha a gomba elakad egy csúszásnál,vagy feldobja a motort,vagy kitörheti a vázat.ezt elkerülendő,puha anyagból kell csinálni,-legjobb a danamit- és olyan hosszúnak kell lenni,hogy az oldaltámaszt nyugodtan le is szerelheted.szóval szerintem nem kell,de ha gondolod...
cső! CBR találkozóról nem tudok,de mivel év eleje óta merültem csak el e témában,akár lehetettt is.felmentél a CBR klubra? ott biztos meg lehet tudni.
legyen,zúzzál le:-)))
Gószt,

OK, elfogadom , de mindenki másképpen viseli a hideget, pl. voltam Kunmadáron - és majd megfagytam az (igen jó) bőrruhámban és motoros aláöltözős ruha is volt a bőrruha alatt - hazaúton, kb. 19h00 körül felvettem a bőrruhára az esőruha felső részét... Szóval azért hidegben nem az igazi a bőrruha - mondják a tőlem sokkal okosabbak...
Szép napot!
Mit értesz normális alatt. Az enyim egy Suomy szétválasztható, de azért viszonylag passzos. Nekem azt mondta a boltban az eladó, hogy ilyen legyen mert ha bő akkor fázni fogok benne. Az oldalsó utazódoboz tartóról tudtok valamit. Ilyen Tomiboyos olcsójó kéne!
"Ha kora tavasszal és késő ősszel is akarsz motorozni, akkor meg CSAK a textil téli ruha a jó"

Ezzel vitatkoznék. Ha van egy normális bőrruhád (nem egyrészes versenyruha) az télen-nyáron kiszolgál.
Tudom mert legutóbb az összes téli hónapban motoroztam és nem fáztam. :)
Köszönöm, bízom benne, hogy ha oda kerülök elég lesz az egyszerű konzol.
Köszöm cépen. Na hát szimpatikus a dolog. Napokban megyek Pestre, előtte felhívlak. JA! jut eszembe neked és mindenkinek megy a kérdés CBR600F-hez oldalsó dobozhoz tartóka kellene. Hol keresgéljek?
12000 ft a sima gomba. Amihez egyszerűbb konzol kell az 15, mintpl r6 03-tól, vagy 1000rr. GSXF-hez 18000, ER6N-hez 23000 ft.
Árat írsz, vagy küldjem mailt bukógombára? (YZF600 Thundercat)
Tom-Tech
A honlapomon találsz telefonszámot vagy emilt, amúgy Bp mellett lakom nemmessze.
Mármint Tomiboyra gondoltamvolt:)
Fotód van róla? felszerelt és fel nem szerelt állapotról is jó lenne, meg hogy hol lehet téged elérni?
Jelentem Én kétszer estem Tomiboy féle gonbával és nem ment el a váz. A gomba meg pont a megfelelő mértékben kopott.