Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hellósztok egy cbr600f4s vásárlását tervezem éppen,csak csúsztak vele és egyik oldalt a dekni meg az idom alja picit súrolt a másik oldalt meg az idom karcos meg van ahol csúnyábban megkopott a festés úgy hogy ott fekete az idom de ezeken kívül gyönyörű szép.Szereintetek érdem e megvenni?Meg vajon drága lehet a festés rá?
Motor vásárlást tervezek, de még nem döntöttem, hogy milyen legyen. Lenne pár kérdésem hozzátok.

Előrször is, két személy részére mennyivel kényelmesebb, mint egy vérbeli sportgép(ezen ne sértődjetek meg)? Igazából nem tudom eldönteni, hogy milyet vegyek. Tuti, hogy barátnőmmel kettesben elég sokat fogunk menni vele, ezért fontos, hogy hátul is jó legyen rajta ülni. Mennyit fogyaszt egy ilyen gép? És egy sportdobbal mennyi a végsebessége?

Két motor között vacilálok, cbr 600f és zx6r. Ha azt mondjátok, hogy nem sokkal kényelmesebb, akkor lehet, hogy a zöldséget választom. :)
Köszi a válaszokat!
Haly!szeretném kérdezni tőletek hogy miért nem villog a mocimon az imobilázer visszajelzőm amikor kiveszem a kulcsot köszi!
sziasztok, olaszból hozattam egy F3- at..tudtok valakit, aki tud segíteni a forgalombahelyezésnél (elsősorban a vizsgára gondolok, hogy ne legyen szőrözés...sportkipuff és egyebek miatt)
Hat igen, de ott van 145 loero. De a cbr az jobban is nez ki
meg beszar a váltója.a cbr jobb
El szeretnem adni, es akarok egy cbr-t. meg gondolkoztam az fzr 1000-n de ugy hallottam hogy nagyon sok olajat eszik.
pedig
ja,hülye vagyok,pegig láttam az adatlapod
Hat most az van de nem igazan hasznalom ki. Tobbet jarok inkabb uton, es akarok turazni is. Meg a sebesseg...
Én ilyen vidékre egy fasza endúrót vennék.
Erdelybe, Sepsiszentgyorgyon.
Amúgy pontosan merre laksz Romániában?
Ok,ha lesz kinézve,előtte kérdezz nyugodtan.
Koszi szepen minden valaszt, es bocs ha idegesito voltam. Tovabbi jo motorozast, ha meg kerdesem lesz majd megkereslek.
Én elég hátfájós vagyok,de 200 km után még tűrhető,néha menet közben kinyújtottam a lábamat,mert elég hosszú.A melegedős témát nem értem.Városi tökölésnél minden melegszik,de van benne ventillárot.
Na erre voltam kivancsi. Koszi a segitseget. Meg csak annyi, hogy mennyit birtal egyhuzamba menni vele, vagyis mennyi ido mulva faradtal el rajta? Ja es a hosszas utakon olyan, hogy melegedik a motor az nem volt ugy-e?
Utazó? Ha bírod a tartós 160-180-at,az is jó.Nekem a 140 jött be,ott jól tartotta a habtestemet a szellő.Két személlyes használat nekem nem nagyon volt,de elmegy,hátul van egy jó kis kapaszkodó,az utas nyugodtan tud ülni egyenes háttal.Ha gyorsítasz,azért szólj neki előtte.
Koszi a gyors valaszokat. Meg csak annyi, hogy az utazo sebesseg az mennyi, mennyit tudtal vele tartani hosszan. Ja es ketszemelyes tapasztalatod nem volt vele?
jó kis moci,csak ha törik,sokba kerül Kérdezz bátran.
Nekem 3 évig volt egy 94-es,utolsó F2-es.Végsebessége 240 volt,fogyasztása 5-6 liter,nekem többet nem nagyon evett,pedig sürven volt 200+.Én 180 cm vagyok,nekem elég kényelmes volt,kényelmesebb sokkal,mint pl egy SV 650 S.Hibák?.....egyszer tönkrement a fesszabályzó,ami típushiba,de 17.000 ft-ból megúsztam,utángyártottat,amin volt hűtőborda rendesen.
Amint mar irtam, szeretnek velemenyt rola, milyen moci, mennyi a fogyasztasa, vegsebessege, ket szemellyel es csomaggal hogy megy,van-e valami gyengelye, kenyelmes-e hosszu tavon, ilyesmik. En turazasra is szeretnem hasznalni, na meg ha egyedul vagyok es kedvem van egyet huzni akkor arra is legyen jo. Koszi elore is
Lökjed,mit akarsz tudni?
Hello. Van valakinek f2-e, tudna valaki tapasztalatokat irni nekem, vagy esetleg felvenne Y! mess-re? dr_demeter. Lenne egy par kerdesem. Koszonom
Hát laktam ott 6 évig de 0-6 éves koromig de azóta Debrecenben. Cserébe járok ott igen gyakran. Arokoni szálak...Mert földi vagy tesókám