Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Uff!
Sziasztok fiuk mikor lessz a boxmeccs?

Az új motorrevüben megtaláljátok a 600-as összehasonlitótesztet.Még fékpadi mérés is van benne,tehát ott vannak a tények és semmi kamu.
Egyébként mindenki azt vegye ami tetszik neki.Egyik haveromnak LC4 supermotoja van szerintem az is nagyon jó kis gép csak arra kell használni amire való.És még valami aki szereti a motorokat az teljesen mindeggy,hogy milyen géppel megy csak mehessen.Nekem hiába van R6-om attól még szívesen mennék Monster S4R,Super Duke,BMW R 1200Gs.Csak mehessek.Ennyi.
Na látod, így már mindjárt másképp hangzik és érthetőbb is! A fokozatosság elvében teljes mértékben egyet értünk (motorjaim: Romet, Simson, ETZ 250, boldog fiatal korom, aztán 2002-ben, 10 év kihagyás után újrakezdtem a motorozást és vettem először egy Aprilia Replica 125-öt,2003: Honda VFR400R, 2004: GSXR600).
Nem volt szándékomban kötekedni veled, úgy gondolom nem is tettem, csak elegem volt már, hogy olyan dolgokról mondanak sokan véleményt, amit nem láttak, nem próbáltak, szerintem ez az objektivitástól messze áll.Érveket kell sorolni (pl:abban egyet is értettünk, hogy sok van belőle, aki egyedi gépre vágyik az biztos, hogy ne gixxert vegyen, mert minden sarkon ilyen áll már), de az nem vall objektivitásra, hogy "azt halottam"!
Én meg azt halottam, hogy:"A Kawáknak szétesik a kuplungja, A Hondában nincs elég nyomaték alsó fordulaton, a Yamaha eszi az olajat!", de nem írom le tényként sehol, mert nem tapasztaltam!Szóval ne fikázzuk azt a gixxert, nem rossz motor az!(tapasztalat )
(Még megjegyezném, hogy nem Suzuki kereskedő vagyok , és a senki nem fizet azért, hogy a gixxer hírnevét fényezzem (bár , ha valami szponzor jelentkezne, azt szívesen venném pl. szívesen tesztelném az új K5-ös 1000-est, és olyan szépeket írnék róla objektíven !)
Jó, haggyuk, látom nem érted hogy mit mondok! Nem a motorral van a bajom csak hogy nagyon sok van belölle az utcán és már kezd uncsi lenni! A sokpézt meg arra értettem hogy sokan akik most kezdik a motorozást nem egy kisebb motort vesznek hanem egyből egy "drága" új mocit... Eddig akárhány NEM motoros ismerőst megkérdeztem milyen motort ismernek mind a GSX-Rt ismerte ebből gondolom hogy sok "kezdő" azért vesz ilyet mert nincs tapasztalata a motorokról és a motorosokról csak gyórsba kell neki egy motor mert jól néz ki és csak ezt ismeri! Az meg már mellékes hogy nem is hallottam túl sok jót a gixerről.... NEKEM NEM VOLT GIXEREM CSAK HALLOTTAM HOGY SOK A GOND VELE!!! Most vagy megérted amit mondok vagy kötekedsz még egy kicsit????
Örűlnék ha nem fórgatnád ki a szavaimat mert én azthiszem tiszteletben tartottalak...
Te egyik mondatoddal cáfolod a másikat! Ha olyan drága lenne (mármint a többihez képest), akkor szerinted ebből a típusból szaladgálna a legtöbb!Szoktál te nézni motorárakat? Összehasonlításképpen:

Suzuki GSXR 600 K5: 2 498 000 FT
Honda CBR 600 RR: 2 498 000 FT
Kawasaki ZX 636 : 2 590 000 FT
Yamaha R6 : 2 615 000 Ft

Ezek csak összehasonlító árak a Netes árlisták alapján, a kereskedők egyénileg eltérhetnek (és el is térnek) tőle!
Tehát nem a gixxer a legdrágább! Talán , ha értelmes érveket sorolnál, hogy miért ne gixxert válassza, nem csak dobálóznál a szavakkal, talán meggyőzőbb lehetnél! (Egyaltalán ültél te már Suzukin, hogy ennyire ellene vagy?)
Amiben igazat adok, az, hogy tényleg sok van belőle (bár ez is bizonyítja, hogy aki egyszer a gixxert választja, általában következőnek is azt vesz (ugyan miért? ))!
Mégegyszer hangsúlyozom, hogy nekünk, az utca motorosainak tök mindegy melyik 600-as modellt választjuk, hiszen túl nagy különbség nincs köztük, szerintem a külső dönt! Azt pedig mindenkinek az egyéni ízlése, hoigy neki melyik tetszik a legjobban (nekem az R6-t )!
Szeva Chopp R6! Akkor ez Kakasdról fog történni a yamahából?
Mert én ott lakom! . Mikor veszed kb a mocit? Én nyáron csak sajna mert akkora lesz meg a zsém rá . De jó lenne majd csapatni egyett ha meglesznek a vasak. Az biztos . Te honnan? Megadom én is: Andrev-2@freemail.hu
A gyengébbek kedvéért: A nagy Suzuki sűrűségre értettem azt hogy olyan mint a 4kerekű társai (tudod a swift!) nem az érzésre! Mindenkinek gixxere van akinek sok a pénze és most űl elősszőr motoron (ezt nem rád mondom csak álltalában)!
Tele van vele a város... És ez tény!
Szia Andrev!
Én is itt lakom Tolna megyében, úgyhogy ha mindkettőnknek összejött egy 600-as idén, akkor mehetnénk valamerre egy kört. Én is külső alapján döntök (R6).

chopper@freemail.hu a címem. írj, aztán majd megbeszéljük
Köszi az infód, teljes métékben igazat adok neked ami azt illeti utcára veszem és semmi különbség nem mutatkozhat 600 cm terén a riválisok között én is így érzem. És szerintem az hogy a gixxer olyan mint a 4 kerekü az szerintem badarság. Két külön dolog, össze sem lehet hasonlítani.
Asszongyák ................ , szerinted a CBR600RR-t nem kell pörgetni, hogy menjen?!Minden 600 ccm-es motort pörgetni kell, hogy menjen, itt nincs különbség!
Válasszd azt a motort, ami külsőre legjobban tetszik, mert sötét és hosszú téli estéken(ami nálunk sajnos elég hosszan tart), amikor lemész a garázsba és nem tudsz menni vele, akkor is örömet kell, hogy szerezzen!
Illetve figyelj arra, hogy a kereskedés, akitől veszed, mennyire felkészült szervízzel rendelkezik, mennyire megbízható, hisz egy motor választása hosszú távra történik és nem mindegy, hogy a pénz kiperkálása után is van kihez fordulni segítségért, ha gondod akad!
Aszongyáák hogy a gixxert pőrgetni kell hogy mennyen! Komolyan mondom neked ne gixxert vegyél eccsém!!! A hondát nem akarom rádtukmálni mert sokaknak nem tetszik ezért inkább azt mondom vegyél bármi mást csak ne gixxert! Kinézetre szerintem a kawák is ütősek meg azok mennek is mint a disznó csak ne zőldet vegyél...
A suzukival az a baj hogy ugyanolyan népszerű mint a négykerekű verzió!
hát a 2005-ös CBR-re aszondják, hogy szintén harapósabb lett alul
Én nem tom mér gixxer es vok most veszek tavasszal én is 600 ast. Szerintetek Az r6 és Cbr na meg a gsx-R között nem sok különbség van ha utcára veszem? Mert én kinézet alapján suzukis vok de mindegyikröl olvasni profi dolgokat. a gixxer harpósabb kicsit nem?
Köszi! De kifejezetten 2005ös kéne... De ami a honda.it-n van azok naggyon királyak meg rohadt nagy a felbontásuk.... 1.5MB
2004-es
honda.it találsz
Ha valaki rendelkezik 2005ös 600RR háttérképpel (1024x768) az dobja már fel!
Lehetőleg ne azt a megszokottat amin a motor meg fehér háttér van....
Ugy már jól hangzik.
A Hondásoknak és persze minden motorosnak
Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánok!
Sajna nem egyszerre vesszük a gépeket ezért ezmiatt nincs kedvezmény! Viszont a bátyám annak a boltnak az alkalmazottja ahonnan én is veszem a gépet ezért az alapárba még kapok egy ArlenNess bőrrucit is ami nem éppen hátrány viszon az új bukót meg csimmmát nekem kell pengetni!
Tél mi az a tél?Én ma kaptam meg a vasat de esküszöm nem éreztem a hideget az izgalomtol még a géphez kapott Akrát se néztem meg csak már mehessek.Bele is vertem a városba 41Km-ert .Na jó az ujjaim egy picikét fáztak de azért csonkolni még nem kell.Király ez a nap pedig dugó volt.Én személy szerint Gixerrel és 636 se mentem csak annyit tudok mondani,hogy a Honda az Honda.Tavasszal meg irány a szerpentín és a pálya na meg Brno.Hajrá Talma Hajrá Vale"akermilyen márkával is mész".Egyébként ha többen vesztek gépet ugy biztosan nagyobb a kedvezmény is.

Viszlát Uraim.
Halihó!

Nincs semmi bajom a más márkákra esküszökkel tehát nyugodtan ontsátok ide a véleményeket!!!! Nem túl sok motorost ismerek személyesen tehát bármely érdeklődést szivessen veszem... Bejáratás eggyütt???? Hmmmmm... szerintem OK!!!! A bátyám is most vesz egy ilyen vasat meg valami haverja is tehát lehet képviseltetni az erőtt!!!! Én pesti vagyok de a távolság nem számit ugye....
Több nagy multal rendelkező motoros emberkétől (akik mentek Gixxerel meg CBR600RR-el is) hallottam hogy ténnleg nem sok külömbség van a mai japo gépek között tehát lehet szőkenősen választani... Nekem a piros kell..
Cólj ha megvan a vas és mehetünk járatni.......
Valószínű hogy Március Április kőrnyékén veszem meg a gépet de addig még pénz is kell... Tehát én ezt így is terveztem ezért nem gond hogy még nem lehet kapni a 2005ös modellt.....

Na rövid telet...
Szia András 19!

Ha rám hallgatsz, akkor nem csak a CBR-es kollegákkal vedd fel a kapcsolatot, hanem a 600 kategória öszzes kollegájával, így midig lesz egy pár olyan ember, aki a szabadidődben elmegy veled túrázni, meg ilyenek. És az is szebben néz ki, ha elhúz melletted egy 600-as csorda, és mindegyik más típusú, más hanggal, más élménnyel. Ez csak az én véleményem, de szerintem gondold át, aztán dönts belátásod szerint. Én is nyáron veszem meg a Yamaha YZF R6-om (ez lesz a második, az előzőt törötten vettem ), ha gondolod, akkor majd mehetünk együtt bejáratni a motort, meg a bejáratás után jól megtépkedjük a fülüket valamilyen ringen. Persze csak akkor, ha nem zavar egy YZF a közeledben. Na egyenlőre ennyit, mert még fell kell állítanom azt a k***a karácsonyfát! Rohadt nagy! Aztán ha átgondoltad, akkor majd írd meg ide a véleményed.
Én a CBR és az R6 között döntöttem az R6 javára.Indoklás"2005 CBR RR még nincs magyarországon"(+ regisztrácios díj 2005).Szerintem mind a két gép állat.A CBR piros-kék-ezüstbe jött be nállam.Szerintem vedd meg aztán majd nyomunk egy k..jót valamelyik ringen vagy szerpentínen.Nekem F4-em volt ugyhogy az RR is biztos király.Még valami szerintem már nincsen "nagy" külöbség japán-japán között.Azt vedd meg amelyik tettszik.Majd elfeledtem ennyi pénzért egy +dob+üzembehelyezés már jár.
Sok sikert hozzá.
Sziasztok!

Tavasszal készülök venni egy Honda CBR 600RR-t! Csak lenne már tavasz.... Valahogy márciús környékén de ez még változhat. Addig is szeretném felvenni a kapcsolatot pár CBRes "kollegával" ... Kinek mi a véleménye észrevétele eme vassal kapcsolatban, mire érdemes odafigyelni stb....