Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

46820ft/db
Ùjat, használtat? Hol nézted eddig?
CBR 600 RR 2004 első féktárcsát keresek!!
Sziasztok,
CBR 600 RR pc37-hez keresek gyári rendszámtartót.
Ha bárkinek van elfekvőben szívesen átveszem.
Helló. 600 RR pc37 2003-4 hez keresek gyári kipufogót.
Honda cbr600rr gyári kipufogó leömlő 25e ft.
Sziasztok ! Ez jó lehet egy 2005 év 600rr -hez ? https://www.aliexpress.com/ite...
Pc37
azert itt kerdezgeted es nem csinalod, mi?:Dmegis milyen evjaratrol beszelsz?
Nem az 😉
mission impossible!
Üdv! Szeretném átalakítani a cbr-t csúszó kuplungosra . Van valakinek már ilyen ? Ha igen információk kellenének. Köszönöm előre is.
Ez elfogadott a vizsgán
Kennyèrre kell?
Az akra elfogadott a vizsgan, kulfoldon? Vagy?
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni. A használtan vett 2009-es 600RR-hez kaptam egy 0 km-es gyári kipufogót (Honda HM MFJ E2), amit még a szalonban lecseréltek egy Akra dobra. Érdemes tartogatni a gyári kipufogót (ha igen, mi okból), vagy adjam el? Utóbbi esetben mennyit ér? Köszi előre is: Ákos
Nem màs köszönöm szépen! Annyit elfelejtettem,hogy hát ha van valaki ek magyar nyelvű, de mindegy
Sziasztok! Nem tudna esetleg valaki egy linket hasznàlati útmutatóhoz
2006-os pc 37hez? Köszönöm szépen
Bocsánat a késői válasz miatt. Mindenkinek köszönöm a segítséget. Szép napot!
90120-MEL-000
Sztem ez a kódja.
dnor,

bocs nem neked akartam irni... :)
"De mivel nem sok csavar van ott beirogatva a cikkszámokat a google be a képeket is kidobja."

Az Oemparts-on sok csavarnál kép is van.
Szia,

néhány dolog.
- az oemparts és a honda teljesen más cikkszám törzset használ. Tehát oemparts számokra honda szalonba nem tudsz hivatkozni.
- már linkeltem a honda cikkszámos csavart
- most linkelem az oemparts-osat is.

Szerintem ez az. (Ha jól olvastam a jobb oldali nem eredeti, a baloldali igen. Ezek szimetrikusak. Kicsavarod a baloldalit és ránézel.)

1-000-648-904

Privát véleményem (inkább tanács) ha robbantott ábrákkal nem boldogulsz, ennél bonyolultabb munkákba nem fogjál bele..