Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello.

Márka?Ára?

Köszi szépen!

Üdv: Peti
Honda nagyon gyenge pontja! minél hamarabb cseréld!
Zajtalan villanykapcsoló érintő kijelzős ha valakit érdekel írjon
Sziasztok márkatársak.
Volt aki már cserélt olajpumpa meghajtó láncot, vagy mikor kell azt cserélni. Multkor megnéztük a kuplungját mert egy picit zörög bent valami minden rendben van viszont ez a lánc kurva laza . Jelenleg 44000 km van a gépben.
Ha esetleg valakit érdekel ne szégyenlősködjön
Köszi Lacibácsi, olvastalak korábban is már és tervbe van véve, hogy egyszer mindenképpen igénybe veszem majd ezen szolgáltatást!:))
Hali gyere el Gyenesre strandozni és nálunk hagyhatod a hűvös garázsba a motort a strand tőlünk kb 500 méter :) Sőt apartman is van :)
Tudom, nem ide illő téma, de hátha érdekel mást is a válasz a kérdésemre, na meg egyedül csak ide szoktam írni fórumokat tekintve..
Szóval a kérdésem az lenne, hogy nem tud-e esetleg valaki olyan szabadstrandot (fizetős is lehet) a Balatonnál, ahová be lehet állni a motorokkal a strand területére?
Jártam már úgy, hogy a büdös bunkója kocsival fullra ráállt a füves kerítés melletti parkolóban hagyott motoromra, mert már máshol sehol sem talált helyet magának, így azt kitolni sem tudtam sehogy. Nem szívesen hagyom kint ilyen helyeken a gépem, na és persze jobban szeretném ha a parton a plédem mellett támaszkodna a kicsike, miközben én süttetem a seggem a napon.:)
Köszi a figyelmet!
Üdv !

Hobbi célra keresnék 600ccm-es gyorsasági motort. Első sorban 600 RR érdekelne,de ha barátotoknak/ismerősötöknek lenne egyéb, esetleg 636 vagy R6,lehetőleg 2004 utáni modellek azok is szóba jöhetnek. Enyhén sérült/hiányos vagy okmányok nélküli érdekelne leginkább.Akinek van vagy tud eladót kérem keressen meg ajánlatával és pár képpel e-mailen, az adamsc57r@gmail.com címen !

Köszönöm a figyelmet,segítséget és a fáradozást :)

Üdv.: Ádám
Sziasztok!

Köszönöm, már összeállt a paripa
Ricsibontó esetleg,vagy Ebay
Hello!

Esteleg eby.hu nézted már sok minden van motorokhoz és elfogadható áron kb 10 munkanap alatt itt van.
Sziasztok! :)

Egy olyan dologban kérem a segítségetek ami nagy fejtörést okoz nekem... egy cbr 600 rr 2008 motorom van és most volt benne aksi csere természetesen hivatalos márkaszervizben. Haza is hoztam rendesen ment viszont rá 2 napra reggel akartam vele gurulni és egyszerűen nem indult be mármint pörgette a blokkot meg a hengereket de benzin nem robbant be aztán hagytam is...délután újra próbáltam és akkor negyedik önindításra egy picit berobban a benzin de akkor lefulladt majd a következőre elindult utána megint hagytam egy két órát pihenni de amikor megint elindítottam a hengerek nem egyenletesen kezdtek menni benne ami a hang alapján nagyon rossz volt így azonnal leállítottam és elvittem márkaszervizbe lábon mivel akkor simán indult. Ott mivel simán indult nem tudtak mit mondani.
Ez volt 2 hete azóta simán indul viszont a motorblokk menet közben sokkal agresszívabb és nem olyan lágyan fut és sztem hangosabb is. El nem tudom képzelni mi lehet a probléma sztem dyno padra kéne tenni az kimutatja hogy tényleg gond van a motorommal...

Annyit még el kell mondani mielőtt kezdődtek a gondok egyszer ráindítottam akkor el is indult de azonnal le is kapcsoltam...esetleg megszívta magát bár ezek a jelek durvábbak ennél....

Aki tud valami véleményt mondani kérem tegye meg mit vagy esetleges hibákat......
Ha a Balatonon szeretnétek nyaralni gyertek hozzánk motoros kollégáknak - 10%
http://siposapartmanhaz.webnod...
06 20 9 383 982 hivj!
Sziasztok!

Az alábbi Honda Cbr 600 RR-es alkatrészekre lenne szükségem. Évjárat 2007-től.

- Első felni (ez megegyezik a 2003-as évjárattól is)
- Első futómű (2 darab komplett villaszár)
- Hátsó segédváz
- Bódis titán kipufogódob (leömlő, összekötőcső megvan)

Ha esetleg van ilyen alkatrészetek, akkor várom a visszajelzéseket.

Üdv: Norbi
Sziasztok!
2008-as 600 RR-en szeretnék cserélni kormánycsutkát pp tuningra abban tudnátok segíteni, hogy a sima vagy az emelt lenne rá jobb?
Illteve azt megtudná v.ki mondani, hogy miben is érezhető a különbség?

Előre si köszi!
Hali igen eladtam 1.8 at tudtam belőle kicsavarni ez egy karc mentes motor volt
Eladtad a hondád Laci? Na szép vagy!:D Ha nem vagyok indiszkrét mennyiért sikerült eladni? Helyette lesz másik? És ha lesz milyen lesz?:)
Látod milyenek az emberen jöttek és el is vitték a vasat még egy búcsú kört sem tudtam menni
Szia! Ménemszótá? Hondalaci eladta a túra előtt a motorját, én megvárom a fejleményeket... Meg szeretném nézni a motorkádat is...
Szia motoros fotózásra keresek hölgyet hölgyeket esetleg benne lennél?
Az a 107Le nem kevés ? nekem a pc37-esem k&n sport légszűrövel Arata slip on all 117Le tudot keréken azóta teljes arata rendszer van fent meg usb3 130.Le t produkált a Kispenge
Akkor megyek egyedül jó motorozást