Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oké a téma! ..nekem jó! szombat kivételével jó!
Na mi a helyzet veletek?
Semmi?
Inkább azt pletykáljátok el, hogy akkor mikor is menjünk, ha ezen a hétvégén nem megyünk Nem vágom ezeket a hosszú hétvégéket, mióta Zsolti kicsinyített másával itthon vagyok és nem központi beszerzek
Jah és ami fontos, találjuk ki lassan hová? Mi voltunk lent Hajóson ...iszonyat jó hely, de oda a Pincefesztiválkor kell menni, az meg pünkösdkor van vagy szüretkor...
Esetleg Soltvadkertre elugorhatnánk - oda Dzsordzsi is eltekerhetne a bicaján... Különben leengedem a kerekét
Október végén és November elején lesz egy-egy 4 napos ünnepünk, akkor valamelyik nap meg lehet ejteni a szezonzárót. Amelyik időpontra jobb idő ígérkezik az legyen, uticélon meg még agyaljunk! Nekem még nincs ötlet, de rajt vagyok a témán. (Mondjuk Ópusztaszeren sem jártam talán még sosem)
bármelyik jó , nekem tetszik . persze ha jó az idő és nem kell dolgoznom, mint ezen a hétvégén
Én esetleg el tudnék képzelni egy Ópusztaszert vagy egy hajósi pincefalut - mind a kettő olyan, hogy Dzsordzsót felszedhetjük valahol. De várom az ötleteket, főleg úgy, hogy most hétvégén hideg lesz Szóval jövő hét, vagy az én kedvencem a szezon-utó Halloween-gurulás Bár az mindig ilyen Lofaßberény-Velence-Martonvásár és hasonlók szoktak lenni inkább...
Vélemények, javaslatok egyéb?
Sziasztok!

Motul 7100 10w-30 vagy NGK IMR9C 9HES nem kell valakinek olcsón? Esetleg valami más?
Csak nehogy megint elmaradjon a nyílt nap, mint nemrég(tán egy hónapja)...Leesett délelőtt pár csepp eső....erre törölték az egész napot, csak a regisztráltakat felejtették el tájékoztatni, de még a honlapjukon se jelent meg semmilyen közlemény, hogy bocsika, de.... Sokan meg elmotoroztak a bejáratig, ahol be se engedték őket...
sziasztok, ha valaki holnap ki akarna menni a hringre nyílt napra, van egy négyalkalmas jegyem, 18ezer helyett 10ért odaadom, akár ott reggel a helyszínen

tel: 06 30 492 0057
leginkább sehová...
Meg tudná esetleg nézni nekem valaki, hogy CBR 600 FS1-en hova kell csatlakoztatni az O2 szenszort? Hegesztettem a kipufba egy foglalatot, de a kábel másik végét nem találom hova kéne dugni :D (2 szervízbe vittem eddig ahol nem találták..) Ha tudnátok képet küldeni/elmagyarázni megköszönném! (F4i-n gondolom ugyanott van)
Milyen lesz az idő hétvégén? És hova menjünk, ahová Dzsordzsi is be tud csatlakozni? Nekem egy kívánságom van, a Büköt most kerüljük el, arra idén már túl sokat voltam
Nekünk jó a mostani szombat és vasárnap is!
Néktek?
LEGYEN!
Nem tudom , de én benne lennék , persze ha az idő kegyes lesz hozzánk.
Jó poén volt Giorgio...ne takargasd az arcod Nekem tetszett...te magyar Monthy Python
Lesz valahol, valamikor, valami szezonzáró gurulás?
Én Ványán pálinka estéztem!
Volt valaki esetleg Móron bornapozni?
Ha nem tudnátok megoldani a gépek téli tárolását...Téli Motortárolás a XVI. kerületben M0 kijárttól 1,5km-re!
(Fűtött-zárt-átjárás mentes riasztós teremgarázsba)

hogy jó helyen pihenjen a téli álom ideje alatt a motorod

már havi 3000,-Ft-tól! (gumi nyomás ellenőrzéssel-akksi töltéssel)

info:
motortarolas@gmail.com

06304787780
hogyha van service manual a gepsarkanyhoz, akkor nezd meg benne, hogy milyen lanc van rajta gyarilag. O-gyurus, vagy X-gyurus, meg hogy hany csapos, meg elvileg van egy szam is (szerintem a 125-os jo az 520-as).
ezek alapjan szerintem barhonnan tudsz rendelni, ahol arulnak lancot. igy nagy hirtelenjeben peldaul a www.nagyvas.hu jut eszembe... vagy esetleg ebay
Sziasztok! Új láncot igényel a 125-ösöm, milyet vegyek rá? Ha esetleg valaki rendelt már láncot rá netről, tudna adni linket? Köszönöm :)))
jó vóót! ... már amit láttam
a bemutató tetszett?
- OK!
- én csak a szomszéddal kóstolgattam a friss "nedűt"!
- nem rossz teljesítmény!
Hazafelé jövet kicsit csattogott a láncom , gondoltam sebaj, majd otthon feszítek rajta. Kár hogy ki van nyúlva, ezért cserés.