Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia,

Ha lenne még kérdésed a CBR F4 fórumban itt! szívesen megválaszoljuk, egyébként Lacinak igaza van az F4 kényelmesebb kezesebb és ami fontos sokkal megbocsájtóbb mint az rr.
RR-el hamarabb kiérsz!
értem. nagyon koszonom a választ. igazabaol azert is a kényelem a fontosabb most mert svédbe megyek ki vele majusban. De ez a válasz engem csak megerösitett. Szep estet!
Kényelmesebb. az RR egy sportosabb változat, jobban be is kell rajta hajolni. az F túrásab. Úgy tudom az túrasport. Nekem volt f2 meg F1 de elég kényelmesnek mondható! Igaz a hátam nem bírta egy régebbi kis baleset miatt de az mástéma..
sziasztok . Kene egy kis segitseg. venni akarok cbr 600-as motort..de nem tudom hogy az f4 ugyanolyan kényelmes mint az Rr? vélemenyeket irjatok,es nagyon koszonom elore is! szep estet! fontos lenne mert vasarlas elott allok :) koszonom
Íme a motorom, már itthon:)

http://www.youtube.com/watch?v...

Az akksit kivettem, kéne töltőt vennem. Bár asszem meg a gyári (2004es!) akksi van még benne, de legalább 3 éves:)
Szóval szeeintem tavasszal kap egy újat.

Ja és mentem (gurultam) már vele a teremgarázsban!:)
Aztán kivillant a "vigyázat, CO veszely, hagyja el a garázst" lámpa, ufyhogy leállítottam:) pedig oldalt van levegőbeáramlás, na de inkább leállítottam. Levettem a túra-plexit, higy hajszárítóval le tudjam szedni az osztrák autópályamatricát, le is jött:)
Feltettem a gyárit, majd tavasszal visszateszem a túraplexit.
Egyenlőre ennyi, nagy a boldogság! Szerdán átírás!:)
BÚÉK! .... after
emlékszem milyen szépen táncoltatok!
Erre így karácsony előtt sikerült ráakadnom
Megboldogult ifjú korunkból
Kellene egy Dzsordzsós változat is
Motoros hógolyó csata 2009-ből
Ezt szerintem érdemes megnéznetek :
Monster klip nagy nevekkel

Valaki volt Mikulás motorozáson?
Kicsit hiányzik a dolog...de idén is sajnos kényszerítettek egy pécsi forraltborozós találkozóra
a 919-be pár százat, az ezredesbe pár ezret.
Mielőtt jönne a lecseszés, a 919-esbe
Na és mit kapok? Netán karácsonyra valamit?
Idén mennyit tettél bele egyébként az ezredesbe?
Köszönöm szépen! ... de az 50-ért még kapsz! ... és a képet is köszönöm!
Kedves Dzsordzsó! Engedd meg, hogy gratuláljak ehhez a csodásan kerek szülinaphoz Nem minden nap lesz az ember 50 Szóval boldog szülinapot innen a távolból, reméljük 2013-ban ellátogatsz felénk és szólsz is
Egy kis segítség kellene valaki nemrégiben töltött fel egy képet egy KTM es-torta volt rajta egy hegyet ábrázol mint egy Cross motor pálya úgy nézett ki nem tudjátok hol melyik topicban láthattam a képet? köszönöm fontos lenne ha valaki tudj kérem jelezze | válaszolok
F4-hez,ha valakit érdekel
a villahíd javítva volt,de jó.használtam is
Nálatok is esik a hó?
Blájen: jövőre gondolom már nem jössz motoros túrákra?
Igen, a túra nagyon jól sikerült, gyönyörű időnk volt, gyönyörű helyeken jártunk.
Képeket sajnos nem igazán készítettünk, inkább kiélveztük minden percét.
Ez biztosan jó kis túra volt! Sajnálom, hogy kihagytuk, mert ahogy az előrejelzést láttam, jövő héten már inkább szánkózhatunk motorozás helyett
Képek vannak róla? Szívesen megnézném..
Holnap délelőtt! Hmm?!
a 22.-ét dolgozom ... de a Te verziód jobban tetszik , bevallom
Miért nem jó a szombat? Mert olyan másnapos leszel, hogy rückwärtset fogsz keresni a motoron? Vagy mi?