Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem vagy Te olyan ijedős!
Én benne lennék, de ez az év már elszaladt, szerintem.
Nem hallottam, biztos szép lesz, de nem igen lesz közelebb a szálláshoz, ha jól sejtem.
Na szóval, Brigi megunta a hátsó ülést, és ő akar vezetni (végre! ), így az elérhető `bőséges` választékból - szem előtt tartva, hogy leérjen a lába róla - vettünk egy 0km -es CBR 125R -t neki.

Amire jövő nyáron két jelentkező is lesz, ugyanis a két nagyobbik fiú már nyáron leteheti az A1-et. Akkor pedig nézünk Briginek egy pár mérettel nagyobb kétkerekűt.
Mi is rátok! Épp valamelyik nap nézegettük végig a fotókat újra. Hiányzik a brancs.

Regécen a szokásos dolgok folynak: sör, bor + pálinka, a sorrend tetszőleges!

Kapott a párom saját motort, megebédelek és pakolok képeket is.
Szerintem sokan és sokat gondolunk rád!
Mi folyik ott Regécen?
Egyébként:
Emlegetett valaki?
Azért evvel a képpel a szívbajt hoztad rám...
Kéne már egy jó kis Regéc megint!
Hallottad, hogy felújítják a várat is?
Nem pártoltam át! ...a szívem a HONDÁÉ! De öregszem és kellett egy kényelmesebb motor, mint az 1000RR. Amúgy a cb1000r-eket nézegetem, de nekem még horror áron vannak. Talán majd télen lejjebb mennek az árak.
Nem tudod? Akkor jó.
Te miről beszélsz?
Mert én spec. arról, hogy egy CBR-es kománk(Dzsordzsó)... átpártolt egy másik márkához, ami régen nekem vörös posztó volt.
Nem olyan óriási az, csak köszöntem, mert azt mondtad bunkó vagyok.
Dzsordzsi, meséld el szépen FG-nek, hogy milyen motort vettél!
Na-Na! ..oszt mír?
rossz pénz nem vész el...
Óriási pletykám van!
Dzsordzsót meg kell marnunk testületileg!
Ha megint arra járok, meglesem. Tegnap óta dolgozom. 17 hónap után...
Jól van, én azért örülök, hogy élsz. Mi lenne a világgal még egy ilyen hülye nélkül
Meg van még az oroszlánom? Októberben terveztem, hogy meglátogatom.
Igazából most kezdődtek el rendesen. A vezér wgy ideje kész volt már,alig vártam az Akra EVO rendszer próbáját. Hát megérte feltenni. De még nem megy olyan jól, mint a baleset előtt. Gyengébb is vagyok, meg a motort is szokni kell, igen böszme erős. Még hamar fáradok. Készül egy jobb ülés, azzal talán tovább bírom erővel.
Nagyon el vagy tűnve...
Már nincsenek nagy motorozások?
Lehetnél...
Nem lehetek szociálisan érzékeny?
Motor?
Miért?
Hajjaj...
Te élsz még egyébként?
Hello.

2004-es CBR600RR-hez keresek üléspúpot!
Sziasztok,
Ma ,szombaton Bodajkon 16.30h - tól a Tó mellett, Petőfi utcában Stunt bemutató lesz. Motorosok: Végh Tamás "Tompi" .Boros Bence "Beny"
Csatlakozz! Hozzunk össze egy jó csapatot!
https://www.facebook.com/group...