Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az sosem hátrány...
Egy macskánál sem...
Elsőre nem esett le ez a könyökös beszólás De aztán nagyot szólt Viszont annyit üzennék neked h kreativitásom határtalan
Ha ügyesen nyúlsz hozzá... Nem könyékkel
Ennyi kell a kis BMW-nek, hogy elmenjen
Kéne egy kis szabadidő...
Te voltál idén valahol külföldön motorozni?
Ennyi kell, hogy elmenj?
Másodperc
Hársfa utca - Aldi központ 32:15:29 ?
Pff..nagyszájú... Akárcsak a nagyszájú béka és a gólya esete
Amúgy nincs valami amatőr női BMW-s bajnokság Magyarországon? Vagy csak ilyen örömautózás, ami azért időre megy?
minden csaj meg lenne ...
Abban biztos vagyok h Perik csaja meg lenne áldva veled "Áldva..."Szigorúan idézőjelben
Hátpersze. Szandra dolgozik!
Azt hittem Sandra...
Én és a hangok a fejemben!
Ki az a mi?
psszt! ..még pihengetünk!
Egy Bonanza Banzai szám jut eszembe...

'... mert kihalt minden, zene se szól... '
velem a periké?
Anyám Üdvözletem az asszonyaitoknak meg vannak áldva veletek
Főleg ha egy kicsit még érdes is, mint a macskának.
Két nyelvük van? Az gondolom, hogy tetszik
Pfúj, dehogy olyan. Csak a megszokott BMW kényelem. Tök jó, amit most láttunk. Mami és papi a szállodából minden reggel 9-kor elindult motorral felfedezni az Alpokat. Bejött az életritmus. Tetszett az ottani miliő. Sok a motoros, viszont kevés a baleset. Az mondjuk elmond szerintem sok mindent, hogy Marizellben az 1200 lakos közül 300 fő magyar. A vegyesházasságokból pedig már kétnyelvű gyerekek születnek.
Bele kell köpni
Tanítsalak?
háromkerekű...
a kanapé felett ilyen tüllös baldachinos függönyös megoldás,hogy ne lássák,mit csinálsz,mi?
Úgy nem csúszik ( a BMW)
Mondtam Zsoltinak, hogy öregkorunkban, nekünk is lesz egy 1400-as túra BMW, nekem egy kanapéval hátul, neki fűthető kormánycsutkák és telefonos sisakkal, mint az itteni osztrák papinak és mamiknak Nagyon komoly, ami itt megy a hegyekben
Gumi nélkül próbáltad már?