Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Isten éltessen Gábor!
RRcat azt nem tudom mivel tudod boldoggá tenni , de tuti FELIZGATOD, ha el lopod a RöRö kulcsát!
Boldog szülinapot FG
Keressek neked egy oroszlánt? Vagy mivel lehet téged boldoggá tenni?
Kétszer voltam a héten ott... Igaz autóval
asszem!
Van már műszaki meg rendszám a kis rr-en?
Nincs és Igazából akkor semmi sem változott.
Ma voltam Lovasberényben. Mikor motorozunk oda?
Dzsordzsi, Cala él még?
Aki még nem hallotta: JÓ HÍR!!! Használható és élvezhető lesz a 24. sz. főút Mátraháza utáni szakasza is. Felújítás alatt az út Parádsasvár utánig... és július végére át is akarják adni a felújított útszakaszt, mely így újra a Mátra Rally egyik kiemelt helyszíne lesz! Köszönhető mindez főként Szabó Zsolt államtitkár úrnak (Nemzeti Fejlesztési Minisztérium), aki Heves megyében országgyűlési képviselő, ugyan nem ennek a körzetnek, de szívén viseli a mátrai utak sorsát is.
Tehát még idén élvezhetjük az új aszfaltot. Ma sajtótájékoztató keretében tájékoztatták a lakosságot az útfelújításról. Akit érdekel több infó az út felújításáról illetve képek a sajtótájékoztatóról: http://hatvanonline.hu/hir/Jo_...
Sziasztok.
Egy kis segítségre lenne szükségem, hátha valamelyikőtök tudja mi a problémája a motoromnak.
Vásároltam egy karburátoros 600 F4-est, ritkán volt használva pár évet állt is a gép, megkímélt full gyári darab. Használatba vétel előtt átesett karbitisztításon, hangoláson, gyertyacserén, ... Viszont 1-2-3 sebességfokozatban tekeri a fordulatszámmérőt tiltásig ahogy kell, úgy is megy ahogy kell ezekben a fokozatokban, felváltok 4-be és leesik a teljesítmény, végsebesség kb. 110, 5-6-ban ugyanez a helyzett, lelassítok visszaváltok 3-ba lehúzom a gázt lapot veszi sebesség azonnal 160-180. Néha nem esik le az alapjáraton a fordulat 1000 körülire, hanem tartja a fordulatot 2500 körül. Ilyennel még nem találkoztam.
Szerintetek mi a hibája?
Perverzek
Öleld a keblére
Öleljelek a keblemre! ...köszönöm szépen!
Boldog névnapot Dzsordzsi!
...inkább májat vegyél neki!
Köszi a segítséget perik! Nagyon tuti!
Igen! Még jó! Épp annyival megy többet tőle, mint a BMW-m az M-es veséktől
Attú többet megyen?
Mondjuk itt, mintha vki már említette volna.
http://www.felnicsikok.hu/
Helyzet?
Meséljetek, hol tudok Hondás felnicsíkot? Vagy inkább Ti mit ajánlanátok!?
Never give up
Annyira jó idő van, hogy még az élettől is elment a kedvem Nálatok mi a helyzet?
Üdv mindenkinek.Ilyen km spirál meghajtót keresek 91-es cbr1000f -hez.11 és 12-es alkatrész a fotón!Bárkinek lenne előre is köszönöm.
Givi 1137FZ specifikus topcase tartókonzol CBR650F-hez eladó.
Igény esetén Givi M5 Monokey platnival.
Ez meg micsoda?