Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na,inkább bátorkodjál...
A Gósztrájder a barátod?
Ő nem ilyen full fekete szétesixerrel nyomja?
Üdv: GhostMacska
Gósztrájder
OKé! Olyan bátor leszek, mint az oroszlánok És most jobb?
Mattfekete lesz a Honda fekete plekóval és sötétített lámpákkal. Egyedül a CBR felirat lesz rajta piros, a Racing meg sárga, jah és lesz rajta egy Akra. Na ilyen tuti nem rohangált a baráti társaságodban...
lepj meg! légy bátor!
Sziasztok!

Szép állapotú
Raptor Ovál Sportdob
Összekötővel, bilinccsel
E betűvel

Honda CBR 600 F4 (2002) motorról!
Már elmúlt a szülinapod
Mivel lepjelek meg így?
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Cbr 600 F4 25kw eladó
Te mimor lepsz meg?
Kb. 7 éve ismerlek, de még ... mindig meg tudsz lepni

Na azt mondjátok meg, hogy mikor lesz valami közös gurulás? Vagy valami buli!!!!! Vagy éjszakai motorozás a városban!
Ma túl vagyok életem legnagyobb vizsgáján, szóval legyen tánc!
Kezdesz rájönni?
Neked soha, semmi nem elég?
Itt vannak az általad hőn áhított bajor csodák Vagy nem ezekre gondoltál ?
Ebben vagy verhetetlen?
Ne kezdjük, mert ebben verhetetlen vagyok
De csak hogy egy Cathez méltón válaszoljak:
szia
2014 március 29-én történt. egy vw transportert akartam előzni,mikor ő bekanyarodott balra egy tüzépre. az indexe nem működött,a féklámpája ki volt égve.a plató élének vágódtam,a medencémet asszem 6 helyen,a combomat két helyen törte el.a comb minden törése szilánkos,a kitört darab hosszában is elhasadt.a szeméremcsontom szétnyílt(mai napig nincs a helyén),az ülőcsontomból egy hajlított kisujjnyi darab szintén úszik a környéken,nem lehetett visszaszegelni a helyére,kitört a keresztcsontom a gerinccel együtt a medencéből,valamint a medencelapát is tört. 84 nap háton fekvés(oldalra,hasra fordulás és felülés nélkül) után még több,mint egy év kellett,hogy munkába tudjak állni.a combcsontomban máig bent van térdtől csípőig a velőűrszeg,valamint néha ráülök a letört csontra,ami kb olyan,mintha egy dióra,vagy hasonló méretű kemény dologra ülnék le...
dolgozni szeptemberben(2015) tudtam visszamenni.
a mákom ott volt,hogy a gerincem nem tört,meg ott,hogy hiába véreztem ki,kurva erős voltam és megmaradtam :)
a pénzem eltűnt a zsebemből és délután három előtt történt baleset ellenére délután 5 előtt néhány perccel értek be velem a kórházba 26 km-ről.van némi idő, és 15 ezer forint,amivel nekem nem tudnak elszámolni...
dióhéjban ennyi
Na menj a fenébe
Gyere ki, játsszuk le!
www.carstyling.hu
De amúgy nem is írok sokat BMW tuningolásról ezen az oldalon...
Szerintem...
amúgy szerintem nem rossz. volt kettő is a brigádban. egy 929 és egy 1000RR
de a piros-feketénél szebbet nekem nem csináltak...ha 600,ha 954,ha 1000RR
akkor -mivel NŐ vagy- új ruha is lesz ?