Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok 2002 es 954 rr hez keresek tankot,fej idom tarto konzolt fej idomot bal oldali kormanyt,segedvazat es farok idomot,ha valakinek lenne ezekbol valami nagyon meg koszonem ha jelezne felem.
Sziasztok. 92es 1000f-re keresek fekete jobb oldali idomot!
sziasztok! honda cbr 400 rr alkatrészek kó áron eladók!fejidom, műszerfal, tank, blokkalkatrèszek...tel: 06308624626
Hali! Van egy 2001, FS-es CBR-em, banán üléses. Kérdésem az ha lecserélném egy osztott üléses hatsó idomra annak simán rákéne mennie, komplexebb átalakítás nélkűl? Újra kellene idomoztatnom és gondoltam akkor sportosabbá teszem. :)
Sziasztok! Kérdésem lenne felétek, 954rr-em van olyat kezdett el csinálni,hogy menet közben ha rájön folyamatossan világít a töltés vissza jelző,és megszünik a leszabályzás és a motornak is egész más hangja van. Ha leveszem a gyújtást elmúlik,és egy idő után megint kezdődik a folyamat. Ha valamelyőtök járt már így legyen szives írja meg! Előre is köszönöm! Addig is széles út gumifa,vak hatóság! :)
Nekem 900rr van 99 es évjárat ! De azért köszi.
Mondanám hogy van, de jó darabig még nem nyúlhatok hozzá.
Uhh ez nem semmi ,én egy fácánt fogtam a fejidomot kell cserélni
Na megkezdtem a szezont. Be is fejeztem. Pirosnal alltam, egy autos nem figyelte se a lampat se a gepet. Csavar a sajkacsontba jeee... szegeny honda totalkar
Üt valamelyik féktárcsád.
A gumim nem a legvidámabb olyan mintha kagylós lenne de mégse az. De furcsa módon kopott. De csak fékezéskor remeg. Futása menet kózben jó.
Nem esett le. Ha elengedem a kormányt nem szitál csak fékezéskor reszket remeg. A gumi mondjuk nem vmi túl jó már olyan fursán kopik. Mintha kagykós lenne de mégse az.
Kopott gumi is okozza.
Hát sok minden nem nagyon lehet. Ha féktárcsádba került vmi kanyar, esetleg a fékbetét, vagy max. teló miatt. No meg még talán ha nincs jól kicentírozva a kerék. Nem esett le véletlenül vmelyik súly? Bár akkor talán egyenesben is rázna. Ha elengeded a kormányt nem szitál be??
Sziasztok! Van valakinek tapasztalata mièrt rázhat a motor eleje fèkezéskor? Cbr 600f4i 2005 ös 28.000 km-el
Sziasztok. 1994 cbr900 sc28 műszerfal izzó csere után nem működik a vízhőfok, sebességmérő visszajelző lámpák, duda első hátsó helyzetjelzőm. Van tompítottam Elöl és reflektorom index és annak a visszajelzője jó és a fordulat mérő is működik. Nagy gondot csinálhattam? Mit keressek? Van ezekhez külön biztosíték? Én nem találtam! Köszi előre is
Sziasztok! Ha érdekli a tisztelt klubot, tudok egyedi klubos kulcstartót készíteni nektek! Honda logo, sajnos licenszes ugye, de bármilyen felirat, akár egy klubos logó, vagy egy kép alapján is. baczoni.norbert@gmail.com
Bontas!
Sc28 alkatreszek bontva!
Kepek:
https://drive.google.com/open?...
A levegőt a karburátorba vezeti, sejtem hogy nagyobb sebességnél, több levegöt kap a karbi, és a több levegőáltal jobb az égés, nagyobb erőt ad le a motor, mivel változik a keverési arány.
Az enyémben, pont hogy nincs bent, valamiért ki vették.
A képen ami van, az egy elektromosan vezérelt mágnesszelep. Külön áll a légszűrőtől, három cső csatlakozâssal. Egy kimeneti, kettő bemeneti nyílással.
Az egyik a légszűrőtől, míg a másik kettő kicsi beömlőről, a motor elejétől jön. És a sebességtől függ mikor melyiket nyitja ki és engedi a levegőt.
A neve is" direct air indukcion "
Valószínűleg kell bele ha gyárilag bele tették.
És biztos kell az oda? mert vannak ám kihagyható alkatrészek. nem viccelek! nézesd meg hozzáértővel! mondanám a Takács Tibit csak telefont cseréltem és el szált a száma.
de pl. az én cbr-emből simán kilomolt pár olyan biszbaszt ami csak a különböző környezetvédelmi normák miatt vannak beépítve, és itthon nem nézik műszakin.
mert itt a képen ez a kütyü úgy látszik mintha a légszűrőházba menne a csöve. működik a motor ha azt az egész izét kiveszed onnét? lehet hogy csak valami kartergáz visszavezetőszelep. amit ki is vehetsz, és a csőcsonkokra pici kartergáz szűrőt teszel és kész is . és még a motorod is jobban megy.
Sziasztok?
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Honda cbr 600 f3 van, 1997 évjárat
A karburátorhoz megy egy valamilyen szelep szerű,. Tudja valaki esetleg a nevét, vagy nincs e valakinek megvételre. Ebből sajnos kiszerelés.
Válaszokat előre is köszönöm.