Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

enyém is ugyanezt csinálja csak 6000-től és nagyon nehezen kb 5-10 másodperc dadogás után indul meg. Már rengeteg dolgot próbáltunk, de eddig nem sikerült rájönnünk a bajára.
Hali! valakinek esetleg nem kell eladó henger egyik jó állapotba a másikat hüvelyezni kéne bár még működött mikor levettük, van még kuplung lamella fém lamellával rugóval, hengerfej, hőfokmérő szenzor. Ha valakit valami érdekel írjon e-mailt djcraft@freemail.hu
Helló! Oldal deknit vennék honda crm 125-höz! A gyújtás oldali dekni érdekelne! Ha valaki tud újonnan vagy van elfekvőbe otthon, meg venném!
Segítség! a motorom kész lett összeraktam mentem vele 1,4km ert
leraktam hülni 4óramulva elővettem beindítotam elsőre indult és 30 mp után megállt mintha elvenném a gyújtást nincs szikra gyertyapipa nélkül se, ha a trafó + és - ára rárakok egy fáziskeresőt amin van kis led ami mutatja a feszültséget az villog jeladónak az ohm értéke jó, ha elérakom a mágnest szval eléfordítom nemváltozik a trafó jó 3 db trafóval probáltam és még mindig nincs szikra mi lehet a baja?
Sziasztok van egy honda 125 crm-em ha kb 5000-ig pörgetem egy darabig és hirtelen odarántom neki akkor elkezd dadogni és csak utána indol meg mitől lehet ez? Tudnátok valami okosat mondani.
UHHH :(((( köszönöm a választ! Akkor marad a ragasztás!
Szia! bocs hogy vissza kell vonnom az ajánlatom, de sajna már elkevertük vhova a tartályt
Helló hengerfej tömítésnek hogy kell állnia ugye van rajta a kidomborítás annak lefele vagy felfele kell állnia?
Ott valami súlyos zárlat lehet valahol. Megtalálni igazi "élmény"
hali crm 125 höz keresek központi telót valakinek van lécci írjon!
Hali vettem egy 25-ös crm-et tegnap. rossz volt az aksija :S ma beleraktam a vadonat új zselés varta belevaló aksit és kigyulladt a negatív vezetéke egész addig amíg gyorsan le nem vettem a sarut. a motoron gyújtás sem volt rajta . :S Valaki valami ötlet hogy miért történhetett ez? esetleg valakinek bontott kábelkötege van? vagy a márka szervíz drágán csinálhatja meg?
Bumburnyák! Köszönöm a választ érdekelne a tartály! Kérhetnék egy email címet? Képeket szeretnék még róla kérni és ha tényleg jófajta akkor adok is címet! :)
Szia! nekem elvileg van egy kiegyenlitö tartály 125höz, mert nekem meg annak a túlfolyó csöve szakadt ki és fröcskölte a vizet. a tartály megmaradt ha érdekel írj!

Másik egy kérdés lenne remélem kapok rá megoldást.
PHBL28as karbim van a motoron ,amit már ugy vettem meg sajnos, h a levegő/benzin állitocsavarjának a feje, bevan teljesen köszörülve (vagy törve nem is tudom) olyannyira h nemlehet mozdítani, és ott tartok h annyi benzint kap szegény h belefullad. szoval tud vki akármilyen módszert az ilyesmi kivételére?
Sziasztok! Egy újabb problémába ütköztem sajnos! A víz kiegyenlítő tartálya lyukas és már ragasztva van...Na most az a nagyszerű ragasztás elkezdett fel pattogzani és egy picit engedi a folyadékot!
Olvastam olyat, hogy nsr alkatrészek is kompatibilisek...ha crm 125-re nem találok akkor a 125-ös nsr is passzolni fog rá csont nélkül?
sport kipuhoz álitani kell a karbin?
hello valaki tudna segiteni crm 250 mk3- hoz keresek gyujtas elektronikat sehol nem talalok pedig mar mindenhol kerestem mar
Nekem úgy 5-6l között van a fogyasztás.Endúrózásra,erdőnek hegyeknek használva.






Valaki nem tudja menyi olaj kell az első telóba?
Meg hogyan kell szétszedni?
Most kötöttük ki az olaj pumpát! Olyan 20 kilométert mentem vele ma....semmi bajt nem vettem észre....remekül teszi a dolgát a moci:) Olaj csere is hamarosan lesz akkor!
Köszönöm a segítséget még egyszer Laci! :)
Nem tudom sajnos a de a blokkra ez van írva:

Castrol GTZ 10 w 40

Ha visszakeresel a fórumba, mindenki 10w40es 4t olajat rakott bele..
LaciCRM köszönöm a segítséget! Az olajcseréről tudsz még valamit mondani? Gondolom a bal oldalon a váltókarnál aza csavar a leeresztő (remélem). Milyet érdemes - szabad - beleönteni? Má télleg nem köhögök többet
aha értem,kicsit komolyabb gépekkel élsz most
de sajnálom, de azóta 620as KTm supermotom, CBR600am és hasonlók voltak, léptem feljebb. Szép volt de se rendszám na meg 160as hengerrel rengeteget fogyasztott.
nem sajnálod? 80 as blokkot be lehet építeni ebbe a vázba?
2008 óta nem az enyém!
köszi,jól néz ki a masinád,az enyém váza is ilyen.