Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a termosztátra gondoltam mert elég későn nyit, szoval azt szerintem kiveszem. És még arra gondoltam h levegős a rendszere.
na most ,,ha úgy forralja a vizet,hogy gőzt fúj a kiegyenlítőnél akkor nincs cirkulárása a víznek,,,,ami vagy a szar termosztáttól van,,vagy attól,hogy telerakodott szutyokkal a hűtő
Igen megint elfelejtettem a Válasz erre pontot
Nem, finoman mentem vele 500 km-ig a henger meg a dugó az fasza.
,,és nemrég lett felújítva igaz?
töki,,,nemlehet,hogy széthajtottad örömödbe?
Igen úgy viselkedik meg a víz is melegedik de nem hengerfejes.
na akkor először is,,megint tanuld meg a ---válasz erre-- opció használatát
másodszor meg,,,,,,,,,Úgy viselkedik a gép mintha csúszna a kuplung ha jól értem ?
Nem aránylik a fordulatszám a sebbeségel, majdnem olyan mintha űresbe lenne(a kuplungot már ki cseréltem)
mit jelent az,hogy "nem megy úgy ahogy kéne" ? ? ?
Hali! Lenne egy olyan problémám h a crm-em 3-6-ig ha húzom neki hirtelen kipörög de nem megy úgy ahogy kéne ha 6.-ba vissza engedem a gázt és elkezdem húzni akkor jó de ha 80-nál többel megyek huzamosabb ideig (kb 1 kilométer) akkor elkezd nagyon melegedni. Mi lehet a gond és h lehetne orvosolni?
ja az email cím: bertaro9.4@freemail.hu
üdv s.viko nekem van főtengelyem, power is és km óra ha érdekel írj erre az email címre és küldök képet
Üdv bertaro1!

Engem érdekelne a crm-ed! Ha eladod ! Merre fele laksz? Menyit gondoltál a motorért? Léci e-mailra válaszolj : soos214@freemail.hu


Köszi előre is a válaszod!
Sziasztok. Vettem egy Honda CRM 125öst 1996os évjáratú. Kérdés az lenne milyen évjáratú CR-nek az idomja passzolhat rá? (hűtő idomokra és az ülés alatti idomokra gondolok) Válaszokat előre is köszönöm! :)
Inkább az az elektromos rész, ami mozgatja a bovdeneket. Nem tudom pontosan hogy hívják.
sziasztok egy kis segitségre lenne szükségem vettem egy crm 125 endurot és a srác akitöl vettem azt mondta hogy a kábelköteget most vette hozzá külön és az 250 es miben külömbözöik a 125és a 250 ccm kábelkötege?
Powerből mi kellene? szelepem meg tengelyem van a többit meg majd megnézem.
Hali! Valakinek esetleg jó állapotú főtengelye, powerje és km óra spirálja nincsen eladó?
Sziasztok!

1990-es évjáratú (MD24-es alvázszámú) CRM 250-hez keresek bontott váltót, bármit meghallgatok.
Segítségeteket előre is köszönöm!
Hello! Tekintve hogy elég sok minden hiányzik róla, valamint sok minden rossz rajta és ebből kiindulva feltételezhető, hogy ennél több minden hiányzik, vagy rossz, így nem hiszem, hogy sokat kapsz érte.

A henger alaphangon 20 körül van, + a főtengely felújítás 15eFt legalább, + szimeringek, csapágyak úgy 10eFt + új tömítésgarnitúra olyan 7eFt körül van... Sokba lenne megcsinálni és akkor is csak a motor lenne kész, amit senki sem hinne el ilyen küllemmel. Ha újra huzatnád az ülést mondjuk 3-ért, vennél rá 1 másik sárvédőt szintén 3-ért, vennél rá 2 ülés alatti idomot, 4-5 körül, vennél rá láncvédőt és első tárcsavédőt, meg egy rendes kuplungkart, talán kaphatnál érte 100-at. De ahhoz hogy százat kapj érte jóval többet kell rá költeni és mivel gondolom nem költeni szeretnél rá, így hagyd úgy ahogy van és örülj, ha kapsz érte 50-et.

Én ezt a motort 100-ért vettem, úgy hogy meg volt ragadva, de amúgy full jó és hiánytalan, sőt még a gyári papírja is megvan. Na jó az indexek, nincsenek rajta, meg a jobb hátsó idomból egy nagyon kicsi darab ki volt törve.

Helyileg merre laksz? Ha a közelben, lehet engem érdekelne apróért a motor. Ja és ezt nem sértegetésnek szántam, mielőtt visszaírnál valami olyat, ezek tények és ez így van. Üdv
25-ös crm-re csak az enyém beokádott az és úgy döntöttem hogy lehet lekéne cserélni. Az enyémnek a baja az hogy az alsó tűgörgő kicsit már szét hullott megette a hengeremet, a henger fejet a dugút gyűrűstől meg kapott a főtengely is szerinted így menyiért tudnám eladni?
Lehet h falsot szív, vagy nekem akkor csinálta ezt amikor fordítva volt bekötve a power szelepnek a bovdene. Nézd meg egymás mellet menjen a 2 bovden ne kereszteze egymást.
Igen. Mire kellene?
Üdv! Vettem egy 125-ös CRM-et és az a baja, hogy húzom a gázt és 5-6 ezernél tovább nem pörög csak durrog meg puffog. Ha sokáig nyelezem így akkor egy idő után elkapja a fordulatot és jó egészen addig amíg vissza nem engedem a gázt... Mi lehet a baja? Anyagot kap rendesen, gyertyát is cseréltünk, ugyanígy csinálja...