Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zsír. itt trafót is lehet kapni baráti áron. Szimó trafójával kipróbálhatom?
De ha mindenképpen cdi kell, akkor én itt vettem: http://mullerelectro.atw.hu/
Nekem ns1 75 van, a ducati szuperül kihajtja.
Nézd meg egy másik trafóval. De lehet műhelyben (egy jól felszereltben) hamarabb megtalálnák a hibát. Cdit is kunyizni kellene, mielőtt költesz. Szerintem tesztre szimó tiri jó lehet.
Hidegen sem. Ha a trafó rossz akkor is képes szikrát adni? Cdi t honnan szerzek?
Ha a válaszod igen, tehát hidegen sem, akkor szerezz egy tirisztoros trafót, még autóé is jó, a régiek még jobbak. Ha azzal oké, akkor trafó. Ha nem, akkor ahogy írták cdi.
Hidegen sem megy?
Akkor cdi csere vagy trafó.
nem :D
a gyertya fekete, és kis hézag van hagyva neki. másképp fel sem mordul. keverék 1:40! semmiféle karbi állításra nem lesz jobb. 2 új gyertyával próbálkoztam már és semmi! valaki segítsen mert a sígörcs kerülget
Olyan problémám van hogy üresben kiforog 11ezret néha puffog, de ha indulnék vele max 3ezer és dadog. Ilyenkor az alapjárat is megemelkedik. Csak brisk változó hőértékű gyertyával csinálja ezt, a gyárilag előrtal 4ezernél dadog. Karbi légszűrő tiszta. Valaki valami tippet mert megőrülök
De gondolom nem okozott problémát ,hogy melyik a lendkerék:D
A nyékládháziról tudsz valami közelebbit?
Merre van,mi a cég neve?
Borsodban merre laksz?
Tiszaújvárosban az a fickó csak robogókat csinál. Fél tubus szilikon sprével simán megkínálja blokkokat....
Nyékládházán is van egy elég komoly motor szervíz.
nekem még annó msnen magyarázták el, a jelreállítást, szerintem azér konyítok a dolgokhoz valamennyit :D de nekem sikerült :D
igaza van a kollégának..
Persze,a dologban az a bibi, hogy olan szerelő kell, aki a tipust is ismeri, illletve nem lusta keresni egy manuált hozzá.
A legközelebbi szervizben-Tiszaújváros-egyszerűen nem vállalták,mert csak kínai motorokat buzerálnak.
Itt már eddig is több segítséget tapasztaltam.
Annak a motornak szervízben lenne a helye. Ha jól sikerül a szerelés és valami nagyobb baj lesz, mint volt... elnézést, de most komolyan kiegyenlítő tengely szinkront fogtok állítani fórumon keresztül? Nincsenek meg hozzá a feltételek.
Minden rosszindulat nélkül, vidd szervízbe, a végső számlád kisebb lesz.
Már leírtam a nevét és így sem találta meg miről van szó. Így egyszerűbb volt megmutatni miről van szó.
Tudom, hogy az amit felraktam kép nem 80ccm-es de a lényegen nem változtat miről van szó.
Én meg ezen ,,röhögök,, nem , hogy segítenél szegénynek mit is keressen. Várod, hogy mikor hibázik valaki és trollkodj rajta számodra egy jót.
Szánalom hova tart egyes generáció.
Hát nagyot nem tévedtem,de a hiba még nincs meg...
Ilyasmi motorokban lendítőkeréknek (mucsán: "lentkerék, lenkerék, lengkerék) szokás hívni a generátor forgórészét.
Azt megnéztem tegnap(csak generátornak gondoltam)de az stabil.
útmutató ahhoz, hogy melyik a lendítőkerék :D
Ez mi?
meghaltam :D haha :D
Ezt mozgasd meg fel és le.