Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Haly
Nem indultam el,de bepótoljuk a frissitőt:))
Eladóak Honda 80as vizes blokk bontásából származó blokkalkatrészek:
-komplett kuplung (tökéletes állapotú kosár és lamellák)
-komplett gyujtás (hibátlan állapotú)
-deklik
-berugó, váltótengelyek, racsnik
-léptetővilla.....
-henger, hengerfej, 50.50-es dugó gyűrűkkel
-lánc, első lánckerék stb.

06 20 351 2316
v.adam1992@citromail.hu
Hogy érted kp ra? Csak pénzért adnám :D csabici92@gmail.com részletet megbesz ott.
Mindenképpen ,ha arra megyek.
Gyere be egy frissítőre pákozdra, úgyis itt mész el. Budai 112
Felkerült két málhatáska,gondoltam megyek egy nagyobb túrát Austria felé Balatont érintve Holnap megyek Bp-ről ,,Lehet csatlakozni.!
nekem kp-ra kéne :D
Gondolom a trafós kérdés nekem szólt. Posta meg valami. Mondj egy árat, aztán annyi. Írj rám a mélemen, i.uveges kukac gmail pont com
Helló! Keihin pf 18 as karbi. az állító csavarok nincsenek meg, de kipróbáltuk működik faszán.

A trafót adod vagy fizessek is érte? :D
csá karbi milyen? :D
Ha kell én adok trafót, vagy szupert szeretnél venni?
HALY MINDENKINEK!
Megvan a hiba valóban 15x40 áttétel volt a gépen,3.és4.ben 10000forog max,5.ben erős 9000,6.ban9000 ezzel az áttétellel.
Jelenleg folyik a gyári áttétel visszaállítása 15x36 esetleg 17x36 ra módosítva.Ennyit teszek.
Téma KÉRDÉS :A saját gépetek mennyit forog max fordulaton 3.4.5.6.ban?És mennyit mutat a km óra.Kíváncsi lennék az adatokra,mellesleg én 90kg vagyok..Várom a válaszokat Atesz..
Sziasztok van egy eladó km spirál meghajtó meg egy karbi egész a membránig mbx/mb 80hoz! Jutányos áron...kell a pénz trafóra
megvan :D
faszbuk. mert már más msn írogatós faszság nincs, skyp meg egy szar.

keress meg Urbán Ákos Szolnok

írd le a neved megkereslek aztán valaki csak megtalál valakit :D
Köszi a gyors vàlaszt.Rengeteg info.szìvem szerint megmutatnàm neked a gépet..aztán.ha sok lenme az àtalakitandò marad a90 kmcsal.Van elérhet[tO20]õsèged
függ attól hogy a német importos folytott hengeres-e, függ az áttételtől, gyári karbi 18 as fuvóka benen 110

japán gép tudja 17x36 as áttételel a 100-110 et

melelsleg kipufogó függü de az nagyon, hiszen 2T :)

ami ezen van 125 mbx kipufogónak látszik.
Egy kép nektek is ...szóval ez az amit vettem
ÜDV MINDENKIT..Vettem egy mbx 80 ast nagyon szép állapotban reális áron,az utobbi 10 évben 4000 km ment csak,álomm-megkímélt mbx.,Szóval ok-és a gép ,de csak 90 et megy-,azt viszont gondolkodás nélkül.
Kérdezném,hogy a 110 körüli végsebeség mitől függ? -esetleg fúvóka,,,vagy áttétel? Köszi a hozzászólásokat? Atesz
Szevasztok skacok :D
most vettem egy kiégett mbx-et és kéne nekem pár alkatrész :D
no.:- gyári kábelköteg az egész esetleg gyújtáskapcsoló is jöhetne
- karbihoz a műanyag súber fedél
- benzincsap
- baloldali oldalidom a légszűrő felöli
- karbihoz a légszűrőgumi
várom a válaszokat :)
Ha vásárlásra kerül a sor mindenféleképp megemlítem a neved!
De ha ott vásárolsz említsd már meg lécci, hogy én ajánlottam. Korrekt a srác nyugodtan kérdezz tőle. Nekem két vezérlőt küldött, hogy az egyik biztos jó legyen. Úgy értem nem tudtam eldönteni melyik kellhet, általános vagy a ducati, erre felajánlotta h elküldi mindkettőt, amelyik nem válik be azt meg visszaküldöm. Mindezt a mai világban... szóval boltolj vele nyugodtan, jó arc.
Egyértelmű. Köszönöm a segítséget mindenkinek! Késöbb beszámolok a történésekről.
Csak tirissel, a kalapácsosét szétcseszi.
Ki de ne számíts sok jóra egy darabig működik de nem tökéletesen. Tapasztalat.