Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok
honda mb kipufogót vennék
kösz a választ
honda mt/mb50 80 alkatrészek
Nemáár..

Teljeen használható Dellorto másolatokat árulnak mostmár.
Valami shopban vette egy kolega abszolút megfelelő.
(nekem még küldöldről volt)

Valami 6500 forint volt..
óké kipróbálom az osztriga karbit
Riga karbi
sziasztok le szeretném cserélni a honda mb80 motoromon a karburátort valakinek van valami jó ötlete milyen lenne a jó?
Köfi : )
Inkább azt mondanám, hogy a levegős blokk alapból 5sebis, a vizes meg alapból 6-os.
Az már más kérdés, hogy volt esetleg belőle butított 4sebis változat,hogy az idiótább országokban (svájc) is megfeleljen
Elviekben levegős 80 as gép 5 sebességes
vizes 80 as gép 6 sebesgées nem ?

Zoli ?
http://aprod.hu/i/hirdetes/hon.... itt a link,ha valakinek kell
valakinek egy mbx váz?

Ne kelljen má kidobnom..
Annyi ért vedd meg ha komplett szerintem nem kér enni
Köszi a választ,akkor inkább nem veszem meg.Pedíg 4000ért nem lett volna sok egy blokkért :D
hát elvileg van 6 sebbis az vmi japán importos lehet de nem vagyok benne biztos hogy 80 asba tettek 6 os váltót lehet hogy csak vmi miatt nem kapcsol rendesen.Ha bele teszed az mbx váltót akkor fórdítva fogsz tudni váltani,mert annak hátra áll a váltó karja és fórdítva működik szerintem ne kínlódj vele.:
ja és köszi a segítséget
az nekem elég lenne,ha a váltót át tudnám rakni,mert tényleg bagóért tudnám megvenni :D
furcsa,hogy egyik helyen azt mondják,hogy 5 sebi,a másik megy azt,hogy 6 :/
egy elvileg 1987-es honda mb 80-am van! találtam neten egy nagyon jó áron lévő mbx80 blokkot,és csak ezért kérdeztem!
amúgy semmi gond a mocimmal,csak a váltót nem értem!nem tudom pontosan,hogy 5 vagy 6 sebességesnek kell lennie!
azt mondták amikor vettem,hogy 6 sebis csak hiányzik belőle az 5.sebi,annak a helyén üres van,így kettőt kell váltani,hogy ötösbe kerüljön!
szóval így néz ki most: 1,üres,2,3,üres,4,5!
ezért szerettem volna másik váltót,ami elvileg 6 sebis!
Váltón kívűl mást nem tudsz bele tennni,ja még a kuplungot teljesen más a löket is meg a henger felfogatás is az mb é el van tolva ,gyujtást szerintem azt át lehet tenni.
sziasztok segítségeteket szeretném kérni gyári karbit le szeretném cserélni és fogalmam sincs milyen lenne jó a honda mb80 motorom van
helló milyen motorod van?
Helló!
Valaki megtudná mondani,hogy az mb80 és a mbx80 blokkja belülről miben különbözik? Az mbx-nek az alkatrészeit bele lehet e rakni mb8-ba? pl.:váltó,gyújtás,blokkház,henger stb..
köszi előre az okos válaszokat!
dugó gyűrű minden