Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó a képen látható motor és alkatrészek ha valakit érdekel írjatok vagy hívjatok fel 06307379276
Ez a gyertyakép szerinted jó?

El akarsz venni az olajból, meg "nem tetszik neki a full szinti olaj" szegény motor.
nem látom a hézag mekkora, 0,6 körül kéne lenni, na meg nem valami szép az az égéskép :/

az az olajsár elég komoly amúgy, kipufogó nem dzsuvás és estelg csak most jön ki ?
Sziasztok
Van valakinek esetleg gyújtás tőltőtekercs eladò?
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy a képek alapján mire lehet következtetni? A gyertya alapján a keverék jó viszont a kipuff végén ilyen olajsár jelent meg. Esetleg túl sok olajat kaphat vagy nem tetszik neki a full szintetikus olaj? ELF MOTO 2 XT TECH-et használok. Esetleg próbáljak ki egy rész szintetikust vagy ásványit ELF-től?

Köszönöm előre is!
helló meg van még a karbi ha igen menyi az ára
Sziasztok Keresek eladó karburátort !
sziasztok honda mb kipufogót keresek ha valakinek van eladó rá írjatok
Sziasztok.
Keresem a régi MBX-emet. 10 éve került el tőlem, mert kocsit vettem.
Akkor a legszebb volt az országban, mert vigyáztam rá és elég sokat is költöttem rá. Akkoriban még króm kormány, kitámasztó, berúgó, hátsó fék, lábtartók és tükrök voltak rajta. YZF markolat, bordó és kék kontúr fólia a tankon, Jogsi nélkül feliratos rendszám disz. Ha valaki esetleg tud róla valamit, vagy látta, esetleg nála van, az szóljon! Vissza akarom szerezni.

Üdv:
McGyweR
Nem tőle vettem. Egy sufniban találtam rá egyik ismerősnél és úgy került hozzám.
én is hasonlóra cseréltem le kedden lesz kész a közdarab
Az még majd kiderül, nem tudok beszámolni semmiről, mert nem nagyon mentem vele az átalakítás óta, hülyeséget meg nem akarok írni.
van valamilyen változás fogyasztás sebesség ?
Szar volt a régi karbi és le kellett cserélni, most egy dellorto phgb 19 van rajta.
Ugye nem te vetted meg Attilától tavaly ?
Feri95 miért cserélted le a karburátort ?
és milyen ami most van rajta?
Sziasztok bontódik Hondar Nsr 50.es vagy egyben is elvihető megvan minden alkatrésze! Képeket kérésre küldök!
email: madi128@citromail.hu
Sziasztok !
Szeretném ha minél többen megosztanátok az új oldalamat !
Rengeteg kép , leírás és minden ami a Honda régi típusaival kapcsolatos és sok más motorka....
Életben tartva az (MT, MB, MTX, MBX ), és még sorolhatnám...
Segítség és információ megannyi alkatrész... link..
És cserebere... vagy hirdetés...
Kifejthetném hogy miért pont Facebook oldal.. (talán több motorostársamhoz eljut ilyen formán ,és hatékonyabb lehet mint egy Blog.. )
Nagyon köszönöm... és ahogy időm engedi bővíteni és színesíteni fogom az oldalt...

https://www.facebook.com/merts...
a lesz aaa csak nem tanáttam.
Sziasztok!

Eladnám MBX-80 kismotorom.
Sajna nincs már hely neki. (Van mellette egy CBF600 és egy FZ6)

A hírdetés amivel én vettem, lentebb található. Amit én cseréltem rajta:
- Új első gumi (Continental),
- Új első fékbetétek,
- Egy jó állapotú bontott féktárcsa.

Hibák:
- Egyszer eljátszotta már velem, hogy nem akar indulni. Aztán szerelő, majd okt.-ben (olyan 50-80km után) újra megadta magát. Így tettem el a garázsba.
- A festése nem lett a legjobb.
- Fejidomból lepattan egy darab (a műanyag légterelő részből)
Ha valakit komolyan érdekel, azt is számolja bele, hogy csurig van öntve a tank benzinnel. :D

Szóval az eredeti hirdetés amivel vettem így szólt:
"Márka: Honda
Gyártási év: 1987
Állapot: Normál
Futott: 100 km
Hengerűrtartalom: 80 cm3
Kivitel: enduró

Eladnám de elsősorban cserélném robogóra Honda Mbx 80/50 motoromat. A blokk teljes felújításon esett át, új csapágy, szimering, fogaskerekek, friss fúrás, új kuplung lamellák, Prox dugó, kezelőszervei és kormány cserélve, műszerfal cserélve, digitális hőfokjelző, teljesen új karburátor, Stage6 sport kipufogó, sportszűrő, Malossi sportgyújtás,új hátsógumi,fejidom,új akkumlátor, motorikusan teljesen üzembiztos működik mindene csak a km/h és a fordulatszám mérő nem spirál hiánya miatt (kb. 5-6000ft). festeni kell még és nagyon szép motor lehet belőlle. Napi használatban van. Sport tuning miatt teljesítménye lényegesen nőtt pörgős kis motor. Elsősorban cserélni szeretném robogóra! "

Ha érdekel dobj egy emailt az árajánlattal ide: hektor0904(kukac)gmail.com
Nem kereámi kondis téééé:)

Lehet kapni elektornikai bótba' kerámia teljesítmnyellenállatot, azokbó össze lehet rakosgatni.
izzó kilövésről húú...van egy visszajelző az azthiszem 4 w va nalapból helyzetjelző az 5 w gyári izzó elöl 35 hátul 5
én ezeket hibáa raktam bele vagy estlegesen 5 w al még többet kilőtte,
csinálni kéne egy újat abból a terhelő ellenállásból amit a tank alatt találsz, ilyen fehér kerámia vszinű hogy el is van repedve.

emzoli megírta már egyszer hogy kell ilyet készíteni, valamilyen kerámia kondis téma :D
hátsó idomnál alapból van index, csak sok már be van festve agy alap műanyag azt hiszem. 50 esnek tudnia kell kb 90 et szerintem 80-90.

fejidomon nekem ilyen univerzális
https://scontent-a-vie.xx.fbcd...


jó gépek amúgy.
Sziasztok

Lenne pár problémám.Szeretném a motoromat egy kicsit helyre pofozni.Most került hozzám eredetileg bratyómé volt.Mivel számomra kiderült hogy nem egyszerű cuccokat beszerezni hozzá.Így itt kérek segítséget hozzá.Kellene valami normális fejidom mert ami eredetileg van hozzá az kratasztrófa.Normális első sárvédő,egy hátsó farok elem amin nincs ki vágva az indexnek a helye.Nem a gyári karbi van rajta.Ezeknek a mociknak mennyit kéne tudniuk menni?50-es a moci nem 80-as.A hátsó lámpában mindig ki lövi az izzót.Lehet az a baja hogy nincs benne akksi?vgay attól nem lenne szabad kilőnie?