Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki segíthetne, hogyan is állítsam be 80 -ason a gyújtás alaplapot! üdv.
Szia 06308435077
szia igen megvan 2000 ha kell hivj 06308435077
hát elég sokminden lehet: eldarálódott egykét fogaskerék, de akkor valószínüleg zajos lenne, nagyobb az esélye, hogy kimozdult vagy eltört az egyik villa ami a fogaskerekeket toligálja odabent.
Hali!
Valaki tudna adni egy típusszámot, hogy a régi léghűtéses MTX80-ban milyen reflektor égő van? Nagyon megköszönném! (egy égőben van a reflektor és a tompított)
Email és már megy is. De innen is leszedheted:

http://megaupload.com/?d=XFJH9...
"isolar" mit takar?
Figyu én nekem isolar van de jó szerintem
ja elfelejtetem irni a motorom adatait HONDA MTX 125 6 SEBBESÉGES VIZHÜTÉSES....
Nem veszi a mocim csak az 1 -2 -és néha a 3 -dikat mi lehet a probléma segicsetek...
el küldhetnéd nekemis azt a rajzot nagyon meg köszöném ja és ha vanak képek váltó ösze rakásárol aztis elöre is kösz...
Senkinek nincs egy felesleges víztérfedele? Úgy néz ki, kell még egy kupak is a víztartályra, ha lenne egy felesleges, akkor rácuppannék a témára.. Cserében is benne lennék, van egy rakás jó állapotú cuccom(pl mbx hengerfej+víztérfedél, váltó, 2 karbi, blokk-öntvény, stb.) Nem hiszem el, hogy megint ezzel kell szenvedjek, ma még egy rohadt defekt is összejött(jót tett a felninek, hogy full lapos gumival jöttem haza vele), az Isten se akarja, hogy normálisan tudjak motorozni.
Sziasztok!

A POLINI MT50 "Big Bore" (D=45mm) hengerhez milyen gyertyát vegyek?
A POLINI Champion N2C gyertyát ajánl hozzá, ami megfelel a NGK B9ES-nek. Sajnos ez hosszúmenetű, igy NGK B9HS-re goldoltam.
Esetleg van valakinek tapasztalata a fenti henger gyertyaigényével kapcsolatban.
Helló!
Féknyerged megvan még?
Ha igen mennyit kérsz érte?
Köszi
Örülök neki, bár annak jobban örültem volna, ah az én hulladékomat megveszed:)
Üdv Zoli!

Elmentem a karbiért( rinocérsz ) és kis reszelgettéssel felraktam. Örültem ,hogy befért! És működik! Most öszintén, azthittem befosok! De ez valami 27 -es cucc. De Pannonia !
tudom egyszer már leírtad, de kéne a számod megint, mert felhívnálak, a hátsó kerék miatt, hogy megbeszéljük a boltot...
Lehet megpróbálok egy iylen dinoszauruszt felrakni! Olcsó, és ittvan a szomszéd városban Már csak azt nem tudom ,hogy a fogyasztásom hogy alakulna.
Feltennél egy iylen dinoszauruszt?
Akkor már inkább valami hazsnált 21-24 es dellrotyó vagy mikuni.
Üdv. Szerinted egy ilyen karbi mit művelne ? http://www.kepesmotor.hu/motor...

Válaszod előre is köszi
Igazából csak arra lennék kíváncsi ,hogy teljesítményben befolyásolja -e ? Gondolom a gyárban ez kivan számolva meg stb.. Nemtudom rá-e merjem rakni? és Karbin állítani kell természetesen ?
Hát igazából, én supermoto-ra alakítom át. Teljesen utcai lesz a gép!
én légy-szűrőnek hívom, mert az annál kisebb tárgyakat nem szűri meg.
Terepmotoron végképp értelmetlen, főleg a dróthálós/olcsó/ vékonyszivacsos.

Esőben a normális vastagszivacsos sem jó,mert amit addig megfogott a szivacs, azt szépen beszívja a motor.
Terepmotorra rendes dobozban lévő, zárt, lehetőleg papíros szűrő kell.
Mi a véleményed a sport légszűrőről?
Ja, hogy már látod...
váááá
Jólvan, majd szólj.