Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi hogy írtál, de sikerült szereznem! HA nem lesz jó mindenképp jelentkezem érte!
Hali nekem van egy Japán mtx gyújtásom mind 2 tekercsel kábelekkel, de viszont nem tudom, hogy jó e, ha jol emlékszem tán én valami tuning gyujtást tetem az enyémre és azért vettem le!
Ha érdekel, az ajánlatodért oda adom!

várom válaszod!
5. ben marad, olyan, mintha nem lenne több sebesség benne(mintha egyesnél akarnál még lejjebb váltani)


Elektronikából alaplapot leszámítva van mindenem szerintem - abból is van egy, de valami megkarcolta a tekercs bevonatát(ezért raktam bele az mbx et - ami még mindig nincs kész, gyújtásom van, viszont világítás nincs, más a vezetékezés, 1 piros-fekete vezeték(gyújtás) és 3 sárga, ami fogalmam sincs, mihez van.)
Gyújtásod esetleg nem maradt a japán mtxből?
Csak kiváncsiságból. Ha a 6.at kapcsolod olyan mintha üresbe tennéd vagy 5.ben marad?
Gyári hátsó dobom van, ha japán akkor vízpumpám is(a lapátja viszont szar, 1 vagy 2 letört, nem tudom már pontosan - de szerintem csak 1.)
Hali annyit tudok, hogy ha a főtengely a felső holtponton van, akkor a kiegyenlítő tengely, gömbölyű része lefelé áll
és ha jól emlékszem felfelé kell álnia jelnek.
3 jelnek kell szembe lennie egymással!

Ilyen mt-hez va 1 pár hátsó index tartom, és első sárvédő tartom, meg egy gyújtásom, de nem tudom hogy az működik-e.
Ha érdekel, ajánlatodért oda adom!

remélem tudtam segiteni!
Sziasztok!

Tudnátok segíteni abban hogy:
Szétszedtem az Mt-50-esem blokkját, és most raknám össze, a probléma ott van hogy a főtengelyre menő kis fogaskerék be van jelölve ez eddig oké mert a blokkon is jelölve van , a kérdésem az lenen hogy a dugónak hol kell állnia az összeszereléskor hogy a rendszer ne boruljon fel? Gondolom nem mindegy hogy az alsó vagy felső holtponton áll mikor beleteszem.

Segítségeteket előre is köszönöm
szevasz kell a féknyereg.
Köszi, de ezt a módszert inkább kihagynám.

Annó régen egy szimó lendkereket már tönkre tettem így.
A hondánál nem biztos, hogy olyan olcsón megúsznám.
Inkább ilyen betekerős lehúzót gyártok/gyártatok hozzá.
Szia!
Sajnos nekem is ezzel volt most bajom, sajnos a méretét nem tudom, de én készítettem egy lehúzót hozzá:

Egy anyára ráhegesztettem 2 darab laposvasat amit a végein meghajlítottam 90 fokban kb 5 mm-rel. Ezt be tudtam akasztani a lendkerékbe és az anyán keresztül belehajtottam egy menetes szárat. Egy nagyobb pattanás után lent is volt, iszonyú erősen rá volt húzva máshogy nem nagyon tudtam leszedni.
Csináltam egy móricka ábrát így jobban érthető szerintem.

Sok sikert!
Ha valamiben elakadtál írj bátran
sziasztok
szeretnék segítséget kérni! potom pénzért beszerzett mtx 125-hez szeretnék cdit, vizpumpát, hátsó dobot, és egy jujtótekercset, vagy alaplapot elérhető áron! köszzi a segítséget
MT5-höz való lendkeréklehúzó (külső )menet méretét nem tudja valaki?
3,5k
érdekelne a lánkerék tengely menyi mégis
nekem van minden blokk alkatrészből egy tartalék, ha érdekel - olvastam hogy váltó gondjaid is vannak, az is van, ha a japán típushoz kell.
igen az első lánckerék tengelykellene
konkrétan milyen tengely is kell neked? Amin az első lánckerék van?

Nekem meg nincs hatodik sebességem, valamit elbaszott az ipse aki összerakta, tök jó, vihetem vissza valamikor(furcsa egyébként, mert nem kerreg vagy ilyesmi, olyan, mintha csak 5 sebességes lenne.)
látom visszaolvasni luxus.. Írtam, hogy egy jó ideig fent hagyom, ha kell valakinek, töltse, én is elég sokat szarakodtam mire meglett.
http://dl.dropbox.com/u/272149...
Oke randben van de a tengeje is el nyalódot és nem tudom hol lehetne venni tengejt ha tud valaki egy linket irjon
Bocs, de most komolyan erre milyen tanácsot vársz? Ha jól veszem ki a szavaidból (mert elég homályosan fogalmazol), szétkopott a kisfogaskereked! A tanácsom: vegyél újat! Nem hinném, hogy van más megoldás.
nem tudna valaki tanácsot adni ? ma motoroztam és araletem figyelmes hogy le eset a láncom ez jó és rendben van de végül nem az volta probléma a(lánchajtó fogaskerekem teljesen el kopot belüröl ja és a lényeg a tengelyemen sincs semi ami fogja valaki jó tanácsot tud meg halgatom ..És megis köszönöm...........
Gondolom Isolator ra gondolsz:)
Ez ex ndk gyertya, az eredetiek jók, de hamisítják ezt is, mint az NGK-t.
Azok persze szarok
az isolar az egy jó fajta gyertya nagyon jó szerintem...
http://hondamtx80.lapunk.hu A galériában megtalálod.