Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.

Honda Nsr-em cserélném Honda Ns1-re.

itt a link: http://www.kepesmotor.hu/honda...
Hello! Nekem 50-es NS-1 -esem van, mikor megvettem valami Racing Battle CDI volt benne. Ez azután megadta magát, és vettem bele egy Honda Dio AF18-ashoz valót. Semmi különbség a kettő között. Ugyanúgy megy a motor, utazója 70 körül, végsebessége 105-110.
(http://hondans1klub.network.hu...)
Hello.

A Hátsó lengővillát,a két kereket fékkel lánckerékkel mennyibe adod?
Sziasztok! Valaki nem tudja megmondani, hogy NS-1 75-höz valami tuning cdi-t be lehet-e valahol szerezni?
Megtudnátok mondani hogy a honda mb 50- sebesség mérő meghajtása meg eggyezik-e az honda ns-1 tipusával? nekem nincs meg a felniben lévő meghajtás meg a km spirál se. Ilyet vennék, ha van valakinek szólyon!
üdv
Ns-1 olaj tartályt és has idomokat keresek! Aki tud valamit irjon! Köszi. Üdvözletem
A fogaskerekeken vannak jelek amiknek egy vonalba kell állni.
Létrehoztam egy közösségi oldalt a Network.hu-n Honda NS-1 50 klub címen, azzal a szándékkal, hogy az NS-1 tulajok itt egymást segíthessék a motorral felmerülő problémákban, mely itt a fórumon elég vontatottan megy.
Csatlakozzatok minnél többen az oldalamhoz:
http://hondans1klub.network.hu...
eladó!

30-435-1769

orozoli2002@yahoo.com
Sziasztok! Ti milyen viszkozitású olajat használtok a blokkba? Amitől lehetőleg nem csúszik meg a kuplung..
Helo!
Tudja valaki, hogy hogy kell összerakni azt az alkatrészt, amit a főtengely forgat, hogy ne rázza szét a motrot...nem tudom, hogy mi a neve neki de arra szolgál, hogy ne rázza szét a blokkot a rezgés...az a rezgés csillapitó vagy mi.

az a problémám, hogy nem tudom hogyan kell a fogaskerekeket összeilleszteni úgy, hogy ne rezegjen abszolút a blokk mert töri a dugattyúkat valószinüleg azért mert előzőleg mikor szétszedték nem tudták beállitani rendesen

előre is kössz a segitséget
üdv
Hello! Tudja valaki, hogy mit jelölnek ezen az NS-1 50 adattáblán a számok? Talán az évjáratot (91)? Az idomok belsején '93.02 hó szerepel.
Amúgy kérdésedre a válasz egy blokkfelújítás ha dugót meg csapágyakat meg mindent nézünk , persze kuplung meg hasonló alkatrészek nélkül kb 60-70 ezer ft.
Szevasz Tirisztor22. Nekem van egy eladó NS1-esem , a blokkjában szinte minden új + békbetétek lánc és lánckerekek is a nyáron lett közel 100 ezer ráköltve , de nagyobbat szeretnék és eladó ! Gianelli sportkipufrendszer van rajta , 1000 km et járattam , gyönyörű csörgésmentes hang kb 120-125 a végsebije 3 literes fogyasztás mellett , nagyon minimális esztétikai hiba van rajta , irányára 215 ... és tényleg egy pöpec gép , max egy hátsó gumi kell majd rá
Sziasztok
Itt a tavasz és szeretnék egy NS1-est én erre gondoltam, csak kicsit aggaszt hogy csörög a motorja és 75ccm révén csak 100-at ír végsebességnek. Szerintetek megéri mennyi lenne felújítani a blokkját? Előre is köszi http://www.expressz.hu/auto/motorkerekpar/hirdetes-28823139/
Hello! A cuccok már nem eladók mert nem nagyon keresték az alkatrészeket csak pár apróságot és úgy döntöttem hogy inkább felújjitom az egészet magamnak.
szia!érdeklődnék,hogy az első sárvédő meg a fejidom meg van-e még? és hogy mennyiért adod?előre is kösz
Hello!
engem a láncvédő érdekelne! k.david5@freemail.hu
előre is köszi!
Sziasztok!
Ns-1 hez keresnék alkatrészeket, leginkább láncvédőt! akinek van kérem írjon!
k.david5@freemail.hu
Sziasztok ! Valakinek Berugótengely nincs eladó?
Sziasztok!ha valaki tud nekem olcsón első orridomot,sárvédőt és féklámpát az írjon!előre is köszönöm!ha tudtok küldjetek képet
Tkrj?
Sziasztok ! Valakinek van valami ötlete hogy honnan tudnék Honda NS1 be ( ugyanaz a blokk mint az MBX 80 ba ) normális dugót szerezni?
Fotógaléria van róla az adatlapomon ! :)
210 ezerért , csak hátsó gumi a kopottas , új polini sportmembrán van benne , a motorjában még alig van km teljesen fel lett újítva gyári honda cuccokkal , új lánc/lánckerék. akksi is új , körülbelül 100 ezer lett ráköltve , jah és egy komplett gianelli sportkipufogó rendszer van rajta , ha komolyan érdekel , az árat faraghatjuk egy csöppet.