Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem kipörög vele faszán
Valaki segítsen pls! Emailon írjon.:D
tonyesz14@gmail.com
Köszönöm előre is!:D
A dio, emlékeim szerint fordulatkorlátozott elektronika
(már persze, ha elektronikának lehet nevezni azt az 5 alkatrészből álló izét:)
Szia.
Szeretnék az NS1-esemhez egy kis segítséget!
Ha Tudnál segíteni akkor itt az emailom: tonyesz14@gmail.com
Már rájöttem, hogy nem találok hozzá.
De visszanéztem a régebbi hozzászólásokat és láttam, hogy ott említetted a dio CDI-t, meg a rajzot is. Így meg is rendeltem
De egy picit mintha másabb lenne vele a motor, ezért rendeltem egy dio jeladót is, mert láttam hogy irtad azt is. Holnap fog megjönni, remélem fasza lesz vele

Köszöntem az infót!
Szia amit keresel annak a neve CDi electronika de de szerintem olyat nem fogsz találni mert én se találtam hozzá de ha mégis találsz hozzá az egy vagyon lenne de van megoldás annyi a dolgod csak hogy be mész egy motoros boltba és kérsz egy Honda Dio CDI electronikát és az jó hozzá nekem is az van a helyén és 2 éve megy semmi gond vele.A 125 oldalon lerajzoltam mit kell vale tenni remélem neked is jó lessz
sziasztok!
Nekem egy ns 1 74ccm mocim van.
Ha valakinek van hozzá gépkönyve,leírása azt nagyon megköszönném...:D
Budapesten hol lehet alkatrészt beszerezni hozzá?
köszi
HZ
Hello!

A motorvezérlőd megvan még? az ülés alatt oldalt a kis fekete doboz.
Szevasztok!
80-as ns-1hez keresek "motorvezérlőt" azt hiszem így hívják. Az ülés alatt egy kis fekete doboz. Akinek van írjon. Vagy esetleg nem tudjátok honnan rendelhetnék?

előre is kössz
Szia!Sanyi vagyok!a motorhoz tudok minden alkatrészt!ha gondolod ezen a számon éredklődj:06-70-362-7253
Szia!Sanyi vagyok.a motorhoz tudok ha gondolod minden alkatrészt!ezen a számon érdeklődhetsz:06-70-362-7253
HENGER ... ha valaki tud 75-ös hengert dugattyúval gyűrűkkel az írjon a: kata25252@freemail.hu címre. vagy ha valaki megtudja oldani a fúrást és ahoz dugattyút gyűrűt az is jelezzen. köszike :)
Szia nekem van hengerem 75 ccm hez irj és megeggyezünk
gabofreemail.hu9@freemail.hu msn és e-mail cimem is ez
Sziasztok!

Azt nem tudjátok, hogy a fojtás hol van az NSR 50-ben. Állítólag még benne van az összes fojtás. Karbi? Rezó? Talán a henger fojtott?
Hengerje valakinek? üdv
Sziasztok!

Tudom NS1 fórum, de nincs tapasztalotok az 1994-es NSR 50-ről?
lehet beszerzek egyet és ahoz kellene néhány jó tanács. Vásárlási tanács, mire kel figyelni.

Köszönettel Zsolt
Sziasztok hamarosan eladó sorba kerül a mocim képek a mocirol az adatlapomon msn:gabofreemail.hu9@freemail.hu vagy e-mail ugyan erre a cimre
Üdv. Eladó fej idom van valakinek?
Sziasztok ha valaki tudna segiteni az jó lenne Honda ns-1 vagy mbx 50 hez kellene nekem dugatyú és fótengely csapágy új hol tudnék venni vagy rendelni SOS
akinek van 125 ös honda ns1-hez hengere ami jó 125 ös olasz mtx-hez az írjon megveszem!
Hello.

1989-es Évjáratú Honda Nsr 50-emhez keresek plexit.
Akinek van vagy aki tud jelezzen(ár mind1).
Vagy ha úgy van adom az enyémet+pénzt egy szép plexiért.
Az enyém karcos,egy 10cm-es helyen ragasztva van.(ha érdekel küldök képet)
Kösz mindenkinek aki eddig segitett! üdv
Heló Zoló! az olaj tartályért mennyit kérsz? üdv irj mailt! zsombor.flas7er@gmail.com
NS-1 karburátorhoz nem tud valaki a neten ÚJ úszót, és úszótűt. A képeken látható, hogy milyen. Más típusé vagy valami robogóé is jó lenne, ha jó bele. Itt Ózdon nem lehet kapni a motorosboltban, meg az eladó sem volt valami segítőkész.
http://www.kepesmotor.hu/cagiv...

Hátha valakit érdekel...