Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia engem a plexi érdekelne !
az nálam sincs be kötve én sem tudom mi az de müködik a motor
Sziasztok! Ha valakit érdekel, a képen látható idomok, vagy az ülés az irjon! Az idomokon, apróbb heggesztéseket kell elvégezni, a fejidomnak meg van a darabja is.
Megjelöltelek! :D
Hali!

A kipufogóban meg tudunk egyezni?
Írj nyugodtan a kenykee@hotmail.com -ra

Üdv.
Facebook? Email?

Facebook: https://www.facebook.com/toth....

Email: szotyilow@gmail.hu
Vegyél már fel valamelyik oldalon ,mert itt a fórumon nagyon akadozva megy a kommunikáció. Akkor meg tudnánk beszélni mindent képeket is küldenék ha kell meg méreteket is tudok mondani. Vagy esetleg a telefonszámom meg adom ha kell.
Te vagy az eladó,mondj egy átrat! Bár elsőnek tudnom kellene a méreteket,mert nem ns-be lesz :D
Csao figyelj irj rá egy árat és megbeszéljük mi mennyit ér!
Ja és a fék rendszer is hozzá!
Üdv. Első hátsó felni, első telók befogokkal mennyi lenne?
v.adam1992@citromail.hu

írj és megbeszéljük!
Helló! Engem érdekelne a CDI elektronika meg esetleg jeladó hogyha van. Milyen árban lennének ezek?
Eladó egybe, vagy alaktrészenként. Kivéve apróságok nem szedem széd az óracsoportot, a blokk eladó , kerekek , váz, idomok,ülés apróságokkal nem foglalkozom.
Hello! 13ezer!
Helo. a Fej idom lámpával mennyi?
üdv
Helo. Tudod amit mondtál a motorról hogy hiányzik elektronika, hátul kb ülés alatt bal oldalon, onnan mi is hiányzik pontosan?üdv
Eladó honda ns-1 teljesen felújjitva a váznak az össze porcikája porfestve előte homokszórva, a blokkba ujj dugó és fúrva van hiányzik a tank, oldalidom ,sárvédő ami van fejidom , faridom ülés ami át van húzva. Az idomok külön is eladók! A meglévő idomokon apróbb heggesztéseket kell elvégezni, a fejidomnak meg van a darabja. A motort nem bontom!
A motor tipusa ns-1 daytona. A képen látható csatlakozó a moci bal oldalán található, az a gondom hogy nem tudom mi csatlakozik oda! Tudnátok segíteni? sokat jelentene. előre is kösz! Üdv mindenkinek
szia engem érdekelne a blokk ha mást nem mennyi lenne az ára?
és még ha meg van a láncvédö meg a légszürö azt is meg venném
szia faridomod nincs hozzá ?
de viszont lehet hogy a blokk ha még megvan és jó álapotba van persze ha 6 sebeséges akkor érdekelne
még utána nézek hogy rá lehet e rakni mert hátsó tankos
Jó rendbe annyiért oda adom ha kell mert még ugy is apróbb heggesztéseket kell rajat elvégezni.