Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aha. hát relytély.....
Gyújtást szeretnél cserélni? De viszont a zárakba nem tudok segiteni mert nekem nincs olyanom ami neked kellene.
Igen a faraban van a tank. Sajnos tapasztaltam az alkatreszhianyt esetleg gyujtascsere és sisaktarto zarcsereben tudnál segíteni sajnos beletortek a kulcsot
Ha 50-es van neked, és a farába van atankod akkor sajnos neked nem jók az idomjaim.
köszönöm valaszod. 50-es van nekek. Mennyiért kinalod eladásra az idomokat és milyen allapotuak?
Hello! Hát a motorról annyit kell tudni, hogy 75-ösök között a leg strapabíróbb, bár nem tudom neked melyik van az 50-es , vagy a 75-ös. Nagyon jól mennek, de ha valami baja van, és alkatrész kell hozzá, nagyon nehéz hozzá szerezni, szinte lehetetlen. Amit mondtak neked, hogy rá megy más idom is az szerintem hülyeség, nincs még 1 ilyen formájú motor,és ugyan ilyen idomozott. Idomokat is nagyon nehéz szerezni, akkor is úgy ha éppen bont valaki mint pl én, de viszont csak nekem faridomom van , és fejidomom. De szinte senkinek nincs idom aki eladásra szánná.
Sziasztok. Tegnapi nap Ns1 tulaj lettem, viszont idegen nekem a motor . Őszintén megmondom nem tudok róla semmit. Idomok nélkül vettem meg a motort és hallottam olyant, hogy más típus burkoló elemei is rámennek a motorra, ezúton szeretnék segítséget kérni, hogy mennyire állja meg a helyét ez a "történet" és ha igaz melyek azok a típusok amik rámennek . Ha esetleg h.lyeséget kérdeztem sajnálom nem értek ehhez a típushoz. A válaszokat előre köszönöm.
Sziasztok! Eladó Ns-1 75-ös, óracsobort egyben. 12000Ft.
szeretnék érdeklődni, hogy kilométer óra meghajtást tudna-e nekem valaki ajánlani?
hevesi.mano@t-online.hu
Rendben! Akkor biztos hogy kell? Ha igen akkor irjál az e-mail cimemre ami: zozozolo@freemail.hu
5000 ft
5000 ft
A motort nem eladó egybe! Csak alkatrészenként, mert már a blokkot lefoglalták a lámpát, és a kipufogót már elvitték.
Helló!mennyi az ára egyben?irtam mailt a hirdetésre,de nem kaptam választ.
Rendben mennyit gondolsz érte?
deviszont a pelkszit meg venném
ez nem jó sajnos :S
Bontott blokkalkatrészek eladók!:
Érdeklődni:
v.adam1992@citromail.hu
06 20 351 2316
Ki araktam már egy párszor de ittvan.
tudnál rolla képet fel rakni?
nem tudom hogy jó lenne e nekem egy ns-1 50 és 91-es
Hello! Meg van a a faridom a fekete de ez 75-ös faridom amint látom a tiéd pedig 50-es ns-1
szia nagyon érdekelne a faridom ha van hozzá
sziasztok egy ilyen mocira kellene faridom