Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olvasd el a többi adatot, a km adat is kb annyia lehet valós mint a többi.
("19 loerő")
Az a km tényleg valós?:D Nagyon kevés nekem.... De szimpi a vas, lehet még beszélünk...
Sajnos eladó lett a szerelmem. :'((
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Ügyes! Maradj a fórum tagja!:) Tetszik, amit csinálsz, a szerszámok, stb... Kár, hogy mondhatni a létszám olyan 3-4 fő...

Én szimplán beletoltam két csavart, ahogy te, közé egy villáskulcsot beakasztottam. Falura elmegy... Annyiszor úgy se szedek szét motort.:)
Kész.
A mai unalom: készítettem egy lendkerék kulcsot. Nagyon pöpecül működik.
Sziasztok 1995 ös NS-1 75 bontódik ha valakinek valami kell irjon nyugodtan Sziasztok 1995 ös NS-1 75 bontódik ha valakinek valami kell irjon nyugodtan gabofreemail.hu9@freemail.hu
06702206884 vagy https://www.facebook.com/Gabes...
Eladóak Honda 80as vizes blokk bontásából származó blokkalkatrészek:
-komplett kuplung (tökéletes állapotú kosár és lamellák)
-komplett gyujtás (hibátlan állapotú)
-deklik
-berugó, váltótengelyek, racsnik
-léptetővilla.....
-henger, hengerfej, 50.50-es dugó gyűrűkkel
-lánc, első lánckerék stb.

06 20 351 2316
v.adam1992@citromail.hu
Köszi a sok infót!
Megnézem májd a gyújtást, mert a karbiban nincs.
Azt tudod hogy mi a külömbség a fojtott és a fojtatlan CDI között?
Egyenlőre még nem biztos a csere, a hónapban még kiderül! (Mocival járok suliba, úgyhogy akkor szeretném eladni, hogyha meg van az új vas.:D)

Bár 8000-nél az enyém még gyorsul, 9500-10.000 között váltok. (Plusz amit csal az óra.)

A fojtások úgy tudom, a karbinál van egy lemez, ami szűkíti a dolog átmérőjét, és talán a kipufogónál... De még ezt is meg merem kockáztatni, ha ennyire nem forog, hogy a CDI-d valami mókolás. Szerintem vess rá egy pillantást.

http://de.wikipedia.org/wiki/H...

Itt le van írva milyen a fojtott fojtatlan, bár a jobb oldali fojtatlannak a gyári papírjában 93 vagy 95 km/ó a végtempó, tehát a 110-et nem értem.
Írtad az elején, hogy cserélnéd NS1-re.
Kp-ért eladnád?
Az én motorszámom is így kezdődik AC08E.
Biztos hogy fojtott mert olyan a hangja mint egy elektromos motornak (nagyon megkimélt), bár nem egy mai darab. Szépen jár, nem zörög, de 8000 fordulatnál többet nem tud. Ha nem lenne a fojtás szerintem már a bontóban lenne,mert nagyon fiatal sráctol vettem.Nem tudod hogy lehet kiszedni a fojtást?
50-es igen, viszont azzal, hogy 4 sebis elárultad, hogy a fojtottabb motorod van.:) Az én motorkódom az AC08E, azaz a E betűből derül ki, hogy megy-e boszorkányosan a moci. Én 13-43 áttétellel megyek.

17,5mm-es Mikuni karbi van rajta, full gyári a motorom.

(Szerintem a tiedben még lehet vannak fojtások is.)
Az enyém NSR 50-es és 65 km/h a vége és 4 sebességes.
A tied is 50-es?
Hát ez enyém vélhetően falsol, nameg 43.000 km van benne, de olyan 90-et megy, megfelelő áttétellel megkockáztatnék egy 95-100 közötti végtempót. (90-et megy 6-ba 9.500-on, GPS szerint, ebből indulok ki, hogy a gyári +1 fog, amivel 95-öt kéne mennie, de hiú reményem, hogy ez a motor a 100-ra is képes.)
Köszi a választ!
Gondoltam ,mert sehol nem kapok plexit.
A te NSR-ed nek mi a vég sebessége?
Én úgy tudom nem nagyon lehet bele szerezni. Esetleg valami műanyagosfélét lehet megkérdezni, mit lehet oda betenni. (Vagy nemtudom, én majosházán bárhova megyek nagyon szívesen adnak nekem mindent, csak jó drágán.)

Más: Cserélném az NSR-em NS1-re, bár jókor jön rám... Tavasszal esetleg nagyobb lesz a választék?
Sziasztok!
Honda NSR 50-hez nem tudtok plexit?
Köszi :)
Megnézed majd?
Hát anno mi esetünkben spórolás volt, de nem az én motorom, hanem édesapámé, aki kiskora óta ilyen 'tömítést' használ... Erre esküszik.:)


Egyébként tetszik a ledsztroboszkópod:)
Mai termés.
egy rossz lámpa és egy tokozatlan gyújtás beállító strobi házassága. Ledes, jó hideg fénye van, hab a tortán a fókusz állítási lehetőség.

A karbi tömítést már rég ki akartam cserélni mert öregecske volt a gumi már. Ma ez is meg volt.
Nem a spórolás miatt csináltam, de ha szombat délután kell egy tömítés akkor jól jöhet gyorsba'. :) de még nem próbáltam ki egyébként.
Szerintem simán jó így. Bár más motort, de használtam így.
Valaki bele ekecselt egy fojtott cdit. Gondolom.