Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szépen megakadt, a felkent alu bezrárt agyűrűket, nincs sűrítés=
Új dugószett+furatás.
Ilyenkor kap rendesen a főcicsapágy és a két tűgörgő is. Főleg a gürgők tűrik rosszul a kenetlen üzemet, ha mentl vele még pár kilométert olaj nélkül, hamarosan egy csinosfőcifelújításnak nézel elébe)
Üdv!
Mi a teendő olyankor amikor a balfasz tulaj elfelejti felonteni olajjal a tartályt, és menet kozben fogyott ki.:/ azóta csak szivatóval jár a motor, valami nagyon csörög benne, és ha leveszem szivatot lefullad.:s
Valami hasonló idomot keresek a hátsó üléshez az sem baj ha sérült tuti vevő vagyok rá aki tud léci irjon. :)
Szia! Engem egy 80as henger érdekelne, mennyi az ára? Az nemgond, hogy fúratni kell, viszont dugattyút hol fogok hozzá találni? Üdv, Jobbik Marcell
Köszönöm a segítséget .
Igen az.
Ezen valami EXUP az van írva rá akkor az lesz felül? Én is pont annyiért vettem 5.4K.
Ami van rajta tampó az van felül. Motor olajjal kendbe vékonyan, jobban terül. Mennyiért vetted? Nekem 5.4K volt.
Mert ami az első képen van az volt benne mikor vetem.de az megadta magát egy év után és akkor vetem a Honda mbx 80 tömítést bele de az nem bírta 1 hónapig csak vagy nem jól tetem bele vagy nem is tudom.Hát remélem az fogja bírni majd. Ez lenne a gépes.
Az lenne a kérdése,hogy megjött a henger fej tömítésem és mindegy ,hogy teszem bele vagy nem mert van ilyen domborulat benne tetem fel képet is róla előre is köszi nektek.Mert vettem én olyat ami Honda Mbx 80-as tömítést bele de az 1 hónapig sem bírta azért vettem a gyárit bele igaz drágább is volt de remélem ez jó-lesz már .
Igen elégge egybe van azt tudom! Sőt azt ugye mondta is fúrva is lett de azt nem tudtam hogy a blokk is lett bontva!
Köszi :)
Sanyi alapból eléggé akkurátus.
Azért is kaptál hozá annyi cuccot amennyit, mert ezt ő korábban nem kis lóvéért rendberakatta.
5.-6. fokozat fogszáma nem egyezik akkor?
Írtam lentebb.
És akkor igy nem is megy rá simán a 80-as henger! Akkor van gebasz a motornál ha nem a gyári 80-as blokk van benne! Amúgy a 80-as és az 50-es blokk a hengeren kivül miben különbözik?
Jah hogy jah ! Hát az érdekes akkor...!
AC08E 50ccm, HC04E 80ccm.
emzoli22357 Te nem tudod véletlen hogy Sanyinál volt-e a blokk bontva?
A dadogásra meg annyit még nállam volt akkor üresben kiforgott rendesen , csak terhelésen csinált olyat hogy 9 és 10 ezer között volt egy bedadogás és utánna 10 fölött már rendesen ment!
Ez az 50-es henger úgy van hogy elvileg ez gyárilag 80-as lenne szóval Montesa de valamiért már mikor hozzám került (én voltam az előző tulaj) már 50-es henger volt rajta! Gyárilag a motorszám is egyezik a 80-sal azaz ez ez AC08E-.... ! Elméletileg felkellene menni-e a 80-as hengernek!
amúgy is valahol el kell kezdeni ! nem véletlen gyűjtöm az infókat
ebben 100%-ig igazad van hogy nincs nagy tapasztalatom de viszont hidd el hogy nem volt a blokk felújítva az előző szezonba....