Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hm,az mégsem 88e ft.
elérhetőséget adnál pl.emilben?
az jo.
Az én paripám az elsők között gurult le a 800-asok közül 98-ban és Ő kapta meg először a VFR történelemben az injektort.
65-ért Revolution motor Michelin Pilot Road 2. Tegnap vettem meg a hátsót, aug-ban az elsőt fogom.
jah,hogy a 2004es már injektoros?
frankó.
nem ismerem a hondát, azért irogatok hülyeséget.
tegnap néztem rá metzeler gumikat.
a tesztgyőztes 88e lenne első-hátsó.
és ez nem tipushiba csak elöregedet,székúrta a fos benzin.
És neked baromira nincsen szükséged karbi alkatrészre egy injektoros motorhoz......
jah,hogy 20éves a gép? az szép.
amit én vennék meg,az csak pár hónapja múlt 10éves.
Hangsúlyozom
Hangsújozom ez gyári Honda alkatrész,nyilván van olcsóbb is még annál az utángyártottnál is amit mi rendeltünk,Aksi ára nem vészes tizenpárezer.Visszatérve a karbira és az üzemanyagszűrőre 20éves motorról beszélünk.
azigen,jó ár.
picit elbizonytalanodtam.
pedig elvileg hétfön mennék megvenni az említett vfrt.
ugyhallottam,h vmi extra aksi kell bele?
igaz ez?
Hú b+!
Nem szerelő csinálta.És cakk-pakk 110 lett a vége ebből 74800 volt a karbifelujító szett eredeti honda az után gyártott sajnos 3szori rendelésre se jött meg pedig az csak 44 lett volna.
mennyibe került ez az egész javitás?
te csináltad magad?
Hát igen,láttam mi volt a karbiban az ülepítő alján,a szűrőben stb.Hihetetlen hogy milyen szar a 95-ös viszont a 100-as meg drága.Hát ez van,lényeg hogy most jó.Szezon végén olajcsere és visszarakom a 10e km-es irridiumos gyertyákat.
Szóval ez sem a motor hibája hanem a xar benziné.....
Karbiban megdöglöttek a tömítések,tüszelep,kosz a tankban,üzemanyag szűrő dzsuva.Csere+takarítás és kész.3 hengerrel indult szezon elején így indúlt.
Nem volt benne benzin maximum amit el tudok képzelni
mi volt a baja a gépednek?
Végre kész a motor 2napja motorozok és ez így lessz holnap is
thanx.
asszem nagy zsákbamacska nem érhet e motorral.
Láncfeszítő kb. 35e huf. Generátor egy nagyobb téma, nézz körbe a hondavfr.hu fórumon.
az tuti nem romlik el a tankban,megigérem;)
thanx.
mármint vez.mülánc feszítő és generátor?
gondolom csörög a lánc,ha xar a feszítő.
generátor hogy megy tönkre? javítható vagy komplett cserés?
mennyibe kerül kb.ez a 2esetleges hiba javítása?
Láncfeszítő és generátor.