Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok, ha valakinek ilyenre lenne szuksege:
szia, van
ha esteleg erdekel valakit.
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Sziasztok! Honda VTR 1000F-hez keresek oldalidomot, fejidomot, első lámpát, plexit, tükröket!
Ha csak valamelyik van közülük, külön is érdekel!
Köszi
sziasztok,

projekt valtas miatt (miutan tavaly ev elejen megvettem sajnaltam atepiteni , aztan idokozben meg talaltam egy olyan naked-et, amit nem kell "bantani") eladnam VTR1000F-emet... uj Motul 5100 olaj / olajszuro / levegoszuro / fekbetet, szinte uj elso / hatso Pirelli Diablo Corsa Rosso gumi, jo lanc.. sokat nem kell ra kolteni...

ha esetleg az ismerettsegi korben valaki ilyenben gondolkodik.

http://www.kepesmotor.hu/honda...
Sziasztok!
Valaki meg tudná mérni nekem hogy mennyit tölt az sp alapjáraton és fordulaton.
Az enyém elég furcsa dolgokat művelt, az új varta akksit megforralta kifolyt a sav.
Megmértem a töltést alapjárat 13,8 körűl volt fordulat 14,6 -14,8 másik fesszabályzóval ugyan az.
Tudok hozzá hasidomot. Hétfőn küldök képet. Akkor leszek otthon. 18 ezer tartókkal. Üvegszálas fehér alapszínű. (Hasonló mint ami a linken van)
Köszönöm szépen!!
Erre gondoltam!
2 perc guglizás után ezt találtam. Kiindulásnak jó lesz ;-) !

https://www.motoforzafairings....
Sziasztok!
VTR 1000F-hez esetlwg tud valaki nagy hasidomot?
Több képet látt olyan VTR-ről amin alul nem a kicsi,hanem nagy idom van hasonlóan az sp-hez.
Vagy esetleg más modellből van átalakítva?
Nagyon tetszik,szeretnék egy ilyet :)
Esetleg ha valakit erdekel, 10Ezer/ par karbon bokatamasz. Ujak, kep meg furatolas nelkul van.
Hali! Esetleg sportlégszűrő?
Honda vtr 1000 bontott alkatrészei eladók 06704275150
Jelenleg ez van. Lesznek most szenszalas alkatreszek, idomok. Pl deknivedok, beomlo, kipuff tartok bokavedo stb.
Helló!más alkatrészek is van?pl:fej idom vagy műszerfal burkolat, segéd váz, hátsó idom, undertail, lábtartók, felső villa kifli ?
Sziasztok

Eladó vadiúj Tourmax szivótorok gumi szett (4db)VTR1000F 1997-2006-ra. Ára: 6990 + posta.

Info: lucifer0820@freemail.hu
sziasztok. köszönöm a segítséget.megoldódott a probléma.
Szia! Nagy mákod van ha találsz olyat ami használható. Én a Honda szervizből rendeltem gyári csövet, mert meggörbült. Nem volt occó...

Esetleg, ha érdekel, van egy bontatlan Motul factory line villaolajam 10w-s. Kicsit besokalltam vele ezért maradt meg. 4ezer-ért vihető.
Szia! A kakasdi motorbontóban van, néhány hete voltam náluk.
sziasztok.nem tud véletlenül valaki bontott Honda VTR SP2 teleszkóp szárat??
Köszi
ha esetleg valaki erdekelne van par db konzolom.
Szia!.
Minda kettő H7, csak az egyik refi.
Sziasztok Fórumtársak! Xenonos fényszórót szeretnék visszaalakítani az eredeti állapotra VTR SP2-n. Tudna valaki abban segíteni, hogy van-e különbség a két oldalon bent lévő izzók között, vagy mindkét oldalon egyforma H7/55W izzó van, és a lámpatest oldja meg az eltérő világítási képet? Hálás lennék esetleg egy közeli fotóért a két fényszóróról, ha van rá valakinek kapacitása... Köszi.