Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon szep!
Sziasztok. Ha valaki tul sportosnak talalna a VTR SP2-eset,annak cserere ajanlanam az XX-emet.
Sziasztok VTR-esek! Hátha kell valakinek. Van pár gyári méretű (16) első lánckerekem (JT) és 42-es (asszem 40-es a gyári nektek) hátsó áttétel rövidítéshez. Mind makulátlan, pár 100km-t futott, 1000km egyikben sincs. Bolti ár 60%-áért megválnék tőlük.
Van egy picit többet futott első 16os gyári is kicsit olcsóbban.
Pénztárca kérdése.
Yoshimura
Akrapovic
Moriwaki /Sato
Ezeknek van a legeslegjobb hangja (is).
Személyszerint a Leopincsit is kedveltem...
Küldj egy listát mire lenne szükséged...
vtrsphonda@gmail.com
Hello Szeretnék venni egy spord dobot a vtremre! Na most van választék dögivel! arow, leo vince, remus, stb... Ki mit ajánlana hogy szép maradjon a hangja? :D
Azóta kiderült, hogy a jeladó adta meg magát. Csere .
Gondolom nem túl aktuális már.. de nekem is volt ilyen sőt az egész kijelző (2005-ös) is elment majd visszajött, de csak annyi volt a baja hogy az akkumulátor saru csavarja ki volt lazulva.
Bőven benne van az elfogadhatóba.
Ma utántöltöttem és 2dl ment bele és kb 3500km-t mentem vele. Akkor ez elfogadható?
Köszi de most a plexi az utolsó! Segédvázra lenne szükségem!
http://www.kepesmotor.hu/idomo...

Amennyiben szükséged van rá, 10.000 + posta!
Hello!
Valaki nem bont sp-t?
Sajnos sokminden kellene!lehet az is hogy eladom így ahogy van!
Szia.
Én nem vettem észre mást.
Nem olyan finom a váltó, ennyi.
A váltó működésén kívül észrevehető más különbség?
A belevalót 10w40 Motul 5100.
Ez meg 15w50 Motul 5100
Nagyjából az enyém is így fogyasztja. Előtte milyen olajat használtál?
Nekem 6000 km alatt kb. 6-7 decit evett meg. Most 15W50-es van benne ezt nem eszi .Viszont a váltó nem olyan finom, néha teszek üreset 5. 6. közé is.
98-as VTR 1000F Bontódik.
70/6321-829
Nyugi!
1 litert azért nem evett meg. Csak az aggaszt, hogy most olyan soknak tűnt ami elfogyott.
Mennyi az az ennyire?
Mindegyik motor eszi az olajat. A V2-k talán kicsit jobban. 6000 alatt megeszik 1 litert még ne szarjál be! Azon is sok múlik hogy használod.
Sziasztok!
Minden indulás előtt ránézek az olajszintre és most azt vettem észre, hogy lényegesen kevesebb van, mint az előző motorozás előtt. Ennyire "enné" az olajat?
Nekem is ezt csinálta.
A blokkban lévő jeladó a szar! Csere.
Váltó fogaskerékről veszi a jelet.
Okés!