Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak 140 LE keréken (Power com.+szűrő+dobok)! Utcán bőven elég, de pályán a tuningolt 600-ok az egyenesekben megesznek.
Olvasom micsoda cikket kanyarintottam,de valami hiányzik!
No igen...ha egy soros motorrol ülsz át,készülj fel,hogy ezt teljesen más vezetni!
Nincs sima járás,sem olyan,hogy beszállsz egy kanyarba és nyugodtan visszaengedheted a gázt!
A nyomatéka akkora a V2-nek,hogy egy ilyen akciónál simán megrántja a seggét a gép!
Szóval csak nyugiban....aztán ha összeszokik vele az ember...NA AZ A MENYORSZÁG!
Az SP-1 és SP-2 között nagyon sok különbség nem fedezhető fel!!!
A kanyarokban úgy fekszik mint egy busásan megfizetett utcalány,mindent elkövetve,hogy kiszolgálja az élvezkedőt,bár ehhez egy Rennsport gumiszett is hiányzik!
4000től már elegendő az ereje(én általában megelégszem vele hétköznapokon),de 7000től lerúgna az ülésből,ha nem kapaszkodnék a bajszába!!!Az üléspozíció enyhén kényelmetlen,de megszokható!Potom3-4000km... :)))
A fogyasztás 6-10ig, kartól függően.És ami a legfontosabb,a világ legmegbízhatóbb motorja a maga fogaskerekes nyávogós vezérlésével!!!Nekem nem az erő számít,hanem minden amit ez a motor tud!
Az a 130-135paci több mint elegendő!A 250-et gond nélkül 7500-as fordulaton produkálja,a 200 utazóban megvan kb.6000nél...Az Acrapovic rendszerrel jegyet váltasz a villám istenek közé!Minden riasztó felrikolt a hallatán!A mennydörgés ehhez képest smafu!Jaaa és ha egy kis Chipselést is tolsz mellé,simán megvan a 150-155LE!!!Vele együtt a 300km/h...
Mit mondhatnék még???Qrva jó "kis" gép!
válasz motogpbrno2-nek nemrég én is kerestem tükörtartót 15-20000 ft lett volna de sehol nem volt! újat rendeltem 20-25000 között volt már pontosan nem emlékszem! 2 nap alatt megjön bármelyik honda márkakereskedésben!
Sziasztok! VTR1000 SP-2-ről gyüjtök tapasztalatokat. Ha valaki nyuzott már ilyen gépet, vagy esetleg most is hajt ilyennel az legyen szíves irja meg tapasztalatát. Köszi
Gondolom aranyárban... Mind1,egy telefont megér....
Mondjuk pölö csuzlíííí (ágas)....
Állítólag a Kakasdon lévő bontóban,nyomokban fellelhető SP cucc!!!
Hali! Kérdésem: van valkinek Sp-1-hez olyan merevítő ami a plexinél van. Tudjátok ami a fejidom és a tank elejénél van. Na szóval tudjátok, de ha van valami speciális neve megírhatnátok. Köszi. Ha tudtok jó bontókat akkor légyszi írjátok meg a zolzoka2@freemail.hu-ra
Kollégák!

Tud vki eladó tankot? (az enyém szivárog)
Ja! Nem honvédségire gondoltam,sp1-re kellene)
Szeva!

Na mi van? Már jók az SP-k is?
Megyek regisztrálom magam... Pedig a blokknak azon kívül hogy V2 nem sok köze van az F-hez...
Üdv.Minden SP élvezőnek!!!
Gyertek a vtrclub.uw.hu -ra,egyesítsük erőinket!Nehogy már csak az SV tulajok tömörüljenek!
Most már nyitott a "párt" az SP-sekre is!!!2-en már ott vagyunk,a többi F-es!
Örülök,hogy azért van egy fórum ami ezt a kategórtiát összefogja!

Mindenki vigyázzon magára!!!Én 4embert vesztettem 1hónap alatt az idióta autósok miatt!!!!
gyárit kell bele tenni!nem eszi meg a tárcsát és ezzel a legjobb a fékhatás! árban ott van mint egy jobb minőségű utángyártott! 11000 Ft/pár !
A gyári szinteres? (sztem nem)
Nekem szinterest ajánlottak...
Csak gyárit merek használni!
Kollégák!

Ki milyen fékbetét használ az SP-be?
miért akarsz rátölteni? fogyott belőle?
Ha nem tudod milyen olaj van benne akkor sürgősen cseréld le!
Nekem Repsol Racing van benne 10w50...
Köszi! Sajnos nem tudom milyen olaj van benne ebből rátölthetek? Elvileg igen, nem?
10w 50 ajánlom a Repsol Racing-et, árban is jó kb 12000 ft a 4 liter!
Hali! Azt szeretném kérdezni tőletek sp-sektől, hogy valaki nem tudná megmondani, hogy milyen olaj való a motorba? Köszi
Üdv Novacsek! Nem te jöttél Dinóékkal SV talira Tihanyba a múltkor?
Sziasztok ha érdekel valakit akkor a vtr-m eladó kp-ra 1550000 hitelre 450000 + havi 22800 évj.:2000
20/577 0120
Eladó:
PP sport lábtartó-szett (Dúzs Peti forgalmazza, két éve 70.000,- volt nála). SP2-n használtam, gondolom SP1-re is jó.
40.000,-
30 / 251 1619
Egyébként az SP ...-va jóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!

ÜDV minden SP-snek !!!!!!!