Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a quadok közt akartam keresgélni, mondom nézek egy kis köbcentis trx-et. Hangosan felnevettem. Jó,mondom csak simán beirom hogy bármilyen, a legolcsóbb elöl. Fostos kínai quad 200 ezer. Ki is léptem az oldalról azonnal.
Szerintetek Szilvi mit fogyasztott amikor ezt az árat kitalálta?
www.kepesmotor.hu/suzuki-endur...
De ez nem egyedi árképzés
Komolyan mondom ha ez így folytatódik leszarom a motort és ismét elkezdek pecázni
Majd leteszteljük mit tud a tuning olajkályhád csak tartok tőle,hogyha vesztesz fel is gyújtod
kulcsosra gondolsz?
azert erre ne fogadj:D max könnyebb a klx de nem veri el az öreg olajteknőt:))) az fix;)
Amúgy minek feltenni egy plusz hiba lehetőséget?
Minél egyszerűbb annál jobb
Úgy sincs semmi szerepe annak a gyújtás kapcsolónak
Nekem van egy dominátoré aztán,hogy milyen esztétikus lesz az azon függ hogy rakod fel
Hát igen egy gyári XR-el még sokat kell foglakozni mire rendesen használható túramotor lesz belőle.

Apropó nincs esetleg egy gyújtáskapcsolója valakinek amit esztétikusan fel lehetne tenni az XR-re?
Egyben eladók,megkímélt állapotba. 15 rugó fixen.
Szívem szerint xr 650r-t vettem volna papírosat csak olyan árat kérnek érte,hogy sokkot kaptam mikor megláttam és ezért döntöttem a Kawa mellett mert csupán csak teljesítménybe gyengébb a klx amúgy minden másba veri a Hondát.
eleinte furcsa volt...... amilyen heves fikázással illetted szegény kis zongorám.....
jól megcsaltad az istened
mondjuk én még mindig vennék egy villanyindítós xl600ast amiben 18as hátsó kerék van, de ebből szerintem olyan kevés van hogy inkább egy sem
de ez igaz az xt-re is
Látod látod ex hondásba nem bízzál aki a hondát képes elárulni és áttér egy másik gyártóhoz az bármire képes
Na..
Szóval villany indító van rajta?
Rendszámos?
Villany indító van rajta?
Hali Ini,TT600-ast keresel? Van egy eladó a haveromnak ( Norbert Kiszner face-n,borsosberényben lakik)
Hogy a picsába találtad meg a rikárdót?
Talán egy ex hondás beárult?
Ok holnap reggel a gépről, mert evvel a tapogatós vackokkal nem tudok belépni
ini jelölj már vissza facén légyszi c elektronikai kérdésem lenne
szerencsére.....most már mosni is lehet a rendszámot
mert nekem valahogy mindig sáros lesz
Köszi
Idéntől eltörölték a matricát.
Volt pár aggályuk,de meg lett oldva Nem kéne nekem a rendszámomon rajta lennie egy ilyen matricának ami a műszaki érvényességét igazolja?Mert most nézem nem rakott rá az ügyintéző.
nem baszakodtak a kf műszakin sokat? akkor kb 35 ezerrel lett több az átíratás mintha hazai rendszámos de lejárt műszakis gépet veszel
ettől azért meg sokkal olcsóbb a kinti motor
Van 3 db xl600 szelephimbám olcsón oda adom ha kell valakinek :-)
Forgalomba helyeztem az olasz papíros Kawasaki Klx 650r-t a következő díjak kerültek befizetésre:Műszakivizsga 27.000 ft Regadó 19.000ft Okmányirodában fizetett költségek:26.000 ft + a biztosítás költsége ami évi kb 5000 ft de ez egyén és motor függő.Tehát nagyjából 75.000 ft ból meg van az egész művelet.
Pont ilyen HM kipufogódob van a gépemen...;-)