Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok .még mindig nem birom indotani a motort úszó szintet kicsit lejjebb vettem.most nem rugdal visszaa .ehejett második harmadik rúgásra durrog aztán még pár rúgás be indul de le is áll 1-2 máspd perc után
jofogáson van most fent xl600 r blokk bontva
ami azt illeti van az a péz
Üdv. Honda xl 600r pd03 motort keresek, lehetőleg gyári fejidom,sárvédők stb. Motorhibásan is érdekel, szétszedve is, magyar vagy külföldi papírokkal vagy okmányok nélkül is. 250eft ig.
sziasztok! valakinek van eladó xl600 vagy valami hasonló gépezet? haverom akarna venni de elég gyér a kinálat
Nehezen indult.kb 5 másodperc után le ált .karbi ba új membrán karbi pucolás gyertya cserélgetés vezérlés ellenőrzés szelep állítás (a szivó hézag még egy kocsit nagy .)szikra van .úszót próbáltam lejjebb és feljebb is állítani .semmi változás .nehezen (nagyon )indul 5másodperc után le áll .+2-3 rugásonként vissza rúg akkorát mint a ló .ja lendkerék ék nincs elszakadva
miota rug vissza mit csináltál vele?
Az .de most egy kawa klr 600at vettem a fiamnak .azzal küzdök .érdemes lehet kipróbálni más valami cdi jével vagy semmi értelme
Kimérni nem lehet....Kell szerezni valakitől egyet egy próbára.Amúgy neked egy xl 600r ed van?
Sziasztok! XR400-hoz keresek gyújtás oldali blokkfelet!
Ki lehet valahogyan mérni a cdi hibát ? Vagy csak a csere segít .?szikra van .esetleg valami másnak a cdi -je is jó lehet próbára?
muti azt a kormányt lehet nekem jó van alacson 28 asom ha kell
Én konkrétan a cdi re gyanakodnék ha vissza rugdal,mert annak a dolga az előgyújtás időzítés.
Gyujtás hibánál mi lehet a gond ?jeladó ?szikrát ad .gyertyát cseréltem.nem hinném hogy rosszul rúgom .eddig ment gond nélkül .
Akkor értem már mert előtte gyújtás se volt csak miután benyomtam a gombot, de nem tudtam, hogy ezzel pont jót csináltam.
Köszi szépen a segítséget!!
Biztosíték, de olyan mint egy közönséges kismegszakító, tehát ha kiold akkor visszakapcsolhatod.
Üdv!
Valaki meg tudná mondani mi ez ami képen van?
Előre is köszi!
Üdvözletem. Xl 600 asomra keresnék sport dobot a gyári helyére. Valakinek esetleg volna meg köszönném ha tenne fel róla képet és árat. Előre is köszönöm !
nekem van 2 db xl600R es himbám oda adom olcsón ha kell :D
Na egy kis szelephimba javítás,mind a 4hasonlóan nézett ki,hiába volt jó a szelephézag mérőhézagoló szerint,mégsem volt jó,ezért a beverődés volt a felelős
Sziasztok!
Ma rendeltem egy kormányt rmc motorrol viszont nem tetszik mert nagyon magas.. 28mm átalakitom van. Szerintetek van olyan lehetőség, hogy vissza küldöm és levásárolom? Nem mentem vele még csak felprobáltam.
Karbi probléma miatt nem szokott visszarúgni,hacsak nem gázt húzol rá.A vissza rúgás inkább gyújtás hibára utalna vagy nem jó helyen rúgod meg a motort.Sajnos így látatlanba nem nagyon lehet segíteni a problémádon.
Üdv .Még mindig nem birok ezzela karbival kitakaritottam össze raktam membránok jók.mégis csak 3-4 másodpercig jár a motor.utánna leáll mint amiből kifogy a nafta .Vagy a másik lehetőség hogy vissza rúg akkorát hogy csak pislogok
Én nem szoktam ezeket a csavarokat nyomaték kulcsozni.Érzésre megyek! És a tömítő alátéteket is cserélem,akkor nem kell agyonhúzni.
De ha nem vagy biztos a dolgodban,akkor inkább csináld nyomaték kulccsal,nehogy megszakítsd a menetet,vagy elhagyd a csavart.Az olajszűrő 3 csavarját 12Nm-el húzd le,ne ökör módon.
És a legfontosabb!!!NEHOGY szerelj rá ilyen gyönyörű pótlábtartót!!!
De szép...:-(
Valami állatkirály jól megtépte szerencsétlent...