Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja én is erre gondoltam hogy keskeny felnin szar.... akkor ez felejtős :D túl olcsón meg is úsztam volna :DD
keskeny felnin szar lesz mert nagyon összehúzza(egy jó kis parabola forma lesz) aztán olyan fos lesz döntögetni hogy szidod egész úton
bütykösnél még nem is olyan gáz mert úgy is lapossal mászkál az ember .......
A domi felni 2,5 colos arra még jó a 120-130 as méret szerintem.Vastagabbat nem raknék.Nekem van gyári supermotó felnim a hátsó 4,25 coll széles azon 150 es gumi van rajta az első 3,5 coll széles és 120 as gumival van szerelve.
próbált már valaki 17"-os dominátor hátsó kerékre tenni valami supermoto jellegű szélesebb gumit (120-130-140mm széleset)? Vagy ez így nem nagyon fog összepasszolni?
Köszi a választ ! :D
Jól beszélsz azzal nincs szopás inkább szopatás
Inkább örökbe fogadsz majd egy 17 éveset
Biztos nagyon apás lenne
Az anyjuknak kell szoptatni
Amúgymeg csak nevelés kérdése, az asszony és a gyerek együtt
Nálunk mindig mindent megcsinált az asszony a gyerek helyett, aztán mondtam a gyereknek hogy ha ezt is anyád csinálja meg akkor megverem, utána mindent a gyerekek csinált
"van merszem gyereket nevelni....." erre inkább ne térjünk ki Merszem nekem is lenne,sőt még az anyagi körülmények is adottak hozzá,csupán én nem igazán szeretem a gyerekeket és azt a szopást ami velük együtt jár az meg nem hiányzik a hátam közepére se.
A KlX eknek ez a jellegzetes hangjuk.Amúgy legalább én tettem azért,hogy ne keljen senkire se várnom ha motorozni akarok és ne csak a kertek végébe tudjak menni de mondtam már neked is,hogy kezd el azt a szájba baszott motor jogsit a télen.
arról nem is beszélve hogy van merszem gyereket nevelni;) sajnos ez időráfordítással jár ...de talán ha lesz eszed rájösz majd te is:DDD
attól a zörgő hangú kolomp géptöl többet birna;)
de nagy lett a képed mióta van papír a szarodon, előtte meg le sem lehetett imádkozni a fotelból;) nekem nem rossz a memóriám faszikám :D
Tökikém azért kíváncsi lennék mit birna a csettegőd ha nem csak a kertek végébe használnád hanem nagyobb túrákat bevállalnál vele akár külföldre is
ahha;)
Nem füstöl,de a szagát érezni.A karter csövön nyomta be neked az olajat a légszűrőbe,nekem is bele szokta.Amúgy meg sajnos tudomásul kell venni,hogy az 1 hengeres hosszúlöketű motoroknak mindig is lesz olajfogyasztásuk.Az enyémbe kb 40.000 km lehet és bontatlan a blokkja,ennél a típusnál már esedékes a dugó csere.Viszont most,hogy hűvösebb az idő és 10w-60 as olaj került bele,ezzel most nem tapasztaltam látható olajfogyást.
Nem biztos hogy eszi
Én pl nemrég jöttem rá hová tűnik a KTM motorból az olaj.
Minden nap a nívó közepéig töltöttem, mert mindig a minimum környékén volt(1deci max)
Aztán amikor megnéztem a légszűrőt állt a boxban az olaj....kifolyt a járdára vagy 2deci
Amikor fejreálltam vele néha nem mindig siketült leállítani aztán valami szellőző faszon belenyomott a légszűrőbe egy keveset
Ki kell fúrnom a lyukat a boxon nagyobbra mert valami szösz eltömítette, szerintem a vaddohány szösz mert az állt mindenhol a boxban
Az túlzás,de tény és való a szintetikust eszegeti.Az ásványit lehet nem enné vagy csak minimálisan viszont azzal nem is lenne ilyen finom a váltó és a kenőképessége sincs olyan jó.
Mondja ezt az akinek több olaj kell 100 km-re mint benzin:D
A probléma oka az,hogy vettél egy Hondát A Honda az egy kimondottan szabadidő motor, mert ha van egy kis szabadidőd akkor szereled Na jó a viccet félre téve,addig jók ezek a motorok míg nem nyúl bele valami állat,mert utána aztán sokba fog kerülni.Amúgy vidd el egy hozzáértőhöz az megmondja mi a gond.
Hátsókerék?
Sziasztok ! A napokba szereztem egy honda xl 600 pd04 -et,külsőleg egyben van meg eddig motorikusan is egyben volt,mi nap mentem vele és el kezdett füstölni és olyan mintha szorulna benne valami be tettem üresbe és le állt folyton,aztán újra be rúgtam gázadás nélkül megint le állt mi lehet a probléma ? A motorban meg néztem az olaj szintet szerintem az is fogyott az olaj esetleg enné az olajat ? Előző tulaj mondta hogy nem ártana lassan egy szelephézag állítás az befolyásolhatja a dolgot ? Esetleg alkatrészeket hol találhatok ? Válaszokat előre is köszönöm üdv Krisztián!
Köszi!Ez nem pénz érte valóban.
http://www.ebay.com/itm/1pc-Un...

célnak megfelel, 1800 nem pénz érte
http://deuscustoms.com/blog/20...
Szörnyű lett szerintem....