Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Honda XR600-nál az problémát okozhat ha a vezérműtengely csapágyakon nincsenek rajta a porvédő gyűrűk?
Nekem van egy komplett XL500-am bontva...Karbi is!
Igaz!Nekem csak a múltkorról rémlett,hogy Domi lánckereket keres...
Köszönöm szépen a tippeket. A felújító készletet néztem már, de van más baj is, a felső része a karbinak valami műgyantából van kiöntve, és eredetileg szerintem műanyag volt vagy fém, szóval mindenképpen kellene. A felújító készletben van egy nagy membrán ami mindenképpen kelleni fog mert már a benzin az évek alatt megette (félig) Amúgy megy szépen a gép, gyorsul is rendesen, de néha alapjáratról leáll, és elég idegesítő, ha mondjuk forgalomban vagyok vele. Ugyanis ez rendszámos tükrös lámpás műszakis ritkaság :-) Szóval szerintem mindenképpen cserés lesz, még a kuplunk van hátra, meg egy gyertya csere, utána jön a teljes festés. Azt hsiszem ennyi. Projekt... legyen mivel foglalkozni télen.
Gregory nézd meg az alábbi linket:)
Ez igy van anyagi kár jelentős:D
Újba max egy ilyen fekújító kittet kapni: http://m.ebay.com/itm/juego-de...
Ha a többi része kopott akkor esetleg "felfúrni" és csináltatni másik subert
Bármit is teszel nem lesz olcsó
Sziasztok!
nemrég lettem tulajdonosa egy 82-es XL500R viszonylag jó állapotú endúrónak. Már régóta fent vagyok a Sportmotoron, de eddig csak egy CBR9292RR-em volt. Belevágtam a koszolós motor témába is. Még annyi hiányzik a boldogságomhoz, hogy kellene egy új, vagy nagyon jó állapotú karbi. Nem tudom hol lehetne beszerezni az eredti Keihin karbit, mert kicsit gányolt, és nem úgy megy vele a gép mint kellene. A többi a szerelőm szerint rendben van. Aki ismeri Finszter Zoli Cegléd (versenyző, cross bajnok) és saját maga szereli a gépét. Ha valaki tud segíteni, nagyon megköszönném.
Ez a blokk úgy meg sült mint a vasárnapi rántott hús ránézésre ...
Dupla karbis XR blokk ?
Igaz ami igaz főleg ha még motoroznék is
mindig csak a szerelem
régen én is csináltam ezt a szerelősdit, most már inkább feldobom a futóra aztán elviszem a ktm boltba ha elromlik
legalább addig se kell motorozni amíg gyűjtögetem a pénzt
Télre egy új projekt......már bekészültem gyönyörü xr blokkot faragunk belöle
azért mielőtt lánckereket veszel hátra nézd meg milyen hosszú a láncod most ill hány szemböl áll
Az nem ugyan az, az xr nx hátsó lánckerék nem egyforma!
Természetesen elöl egyforma!
Bocs a múltkor elfeledkeztem rólad...Van egy 43-as a Domiról...
XR600 lánckereket vennék. Ha valakinek van jelezze. Jó, még használható állapotúra gondolok.
Tumaska amugy jó a domi blokk nincs baj vele borzalmas nyomaték van de könnyiteni szeretném és nem használom az önindítós részt:)
köszi Lucifer van minden már;)
hozzájutottam már egy xr blokhoz szoval épül át a domi henger és dugó:)
Hello! Eladó tárcsás xr600 ba 17 es kerék. Távtartóval,tárcsával,lánckerékkel.
Szia
igen tárcsafékes de nincs hozzá tárcsám viszont két távtartót azt adok hozzá, az ára:50000ft
Ha van szimpla karbishoz szívócsonkod meg légszűrődobozod akkor szerzek neked blokkfeleket meg főtengőt
Nem tetszik a domi blokk?
Ha hozzám szól a kérdés akkor a válaszom 450e forint+átiratás, ami 40e volt és még lett rá költve azóta (1,5 hónap) 80e Ft :/