Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

15 kiló szuri nélkül vagy 3 év vissza csinálni....

Amúgy nekem is jó ez az Eni olaj ha nem izzik a blokk ma vittem az asszonyt egy kört kb végig kettesben mentem mert szar volt az út ritkán volt hármas aztán a végén is pöccre váltott volt üres
Előtte valami piszok shell advance vagy mi a rák volt benne avval sokkal szarabb volt
Le is cseréltem gyorsan, bár evvel az enivel se várok 5 ezret az őszi menet után leengedem
Az a baj,hogy már elférek mindenhol.Sajnos évek óta sok torna órát kihagytam ami kb 15kg tömegveszteséget jelentett
Végülis Motul 7100 került bele és nagyon jó olaj.A váltó mint a vaj.A két motor közötti különbség:A Klx 650r kb 5 kg al könnyebb,fordulékonyabb és forgósabb a motorja a dupla veztengely miatt.Az Xr 650r jóval nyomatékosabb és legalább 10 lóerővel erősebb az adatok szerint.Mindkét motorhoz ritka a bontott cucc itthon ,de az ebay-en az U.S.A-ba van minden mindkettőhöz.
Annyira ki van baszva a gyerek hogy szűkebb helyekre nem jár mert fennakadna
Helló
Ha számít a véleményem, én japán sor4-be raktam 15w50 ultra racing-et, olajfogyasztást nem tapasztaltam, váltó nem recseg. Az árát megéri. ( nekem autószerelő haver intézett kedvezménnyel )
Viszont érdekelne hogy a KLX milyen összehasonlítva az XR650-el. súly, dinamika meg mondjuk "szűkebb" helyeken milyen vele menni. Alkatrész van hozzá?
Üdv. Wössner hajtókarom eladó XR600 85-01, XL 83-87 motorokba kedvezményes áron. Új Origi! 42500 Ft. crf450rsm kukac gmail pont com.
Sziasztok eladnám képen látható rozsdás tankomat 4000ftért 70 202 70 75
Köszi!A közel jövőbe ránézek milyen.
Igen. XR600-ba vettem. Maga a márkanév japán. De ettől függetlenül nem hinném, hogy onnan importálták. Tudja amit kell, semmi bajom nem volt vele.
Hello! Küldtem ėn is privát üzenetet neked, megkaptad?
írtam üzenetet
Érdeklődnék,hogy használt-e itt valaki Eneos olajat,ha igen mi lenne a véleménye?
Hali!
Nagyjából mennyire gondoltál?
DC-CDI van rajta.
Tudjátok-e dominator 650 1994-es évjárat cdi ac egyenáramú vagy dc váltó.Esetleg rajzot tudtok-e valahol?
Helló!!

Eladó a képeken látható szép állapotban levő, 2003-as Honda XR 400 gyári kipufogó dobja! Ár megegyezés szerint!
Helló!!

Eladó a képeken látható szép állapotban levő, 2003-as Honda XR 400 gyári kipufogó dobja! Ár megegyezés szerint!
Szentmihályon presszó lesz
Iphone ?? a cigit meg sodrod ?
Pedig az új Iphone 7 essel csináltam a képeket csak biztos bepárásodott a lencse.
Az a baj hogy a jó képeket készítő vízálló gép drága
A nem vízállók meg nem szeretik a motorost...
Jól látod a képek baszott szarok a telefonnal csináltam,de engem nem a képek érdekelnek hanem az a látvány amit élőbe látsz azt nem adja vissza egy fényképezőgép se
Ha a Kawához nem kellett alkatrészeket cuccolnod, azért egy fényképezőgépet vihettél volna magaddal
Na azért!:-D :-D :-D