Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Facen xl xr nx csoportban most van 10 ert Domi karbi
Értem. És tud valaki eladót?
Mindenképp érdemes kicserélni.Könnyebben indul és jobban is megy tőle.
Sziasztok. Van ertelmr Domi karbit rakni az Xr 600 ra, gyári helyett?
Üdv!.. XR 400 Enduro kerék szettet cserélnék Sm szettre, természetesen ráfizetéssel,.. de csak normális szett érdekel, ha valakit érdekelne a téma írjon, köszönettel.
Sziasztok.Honda xl 125R- re keresek ülés alatti oldalidomot.Szín mindegy,lehet kopott,karcos De TÖRÖTT REPEDT NEM ÉRDEKEL.Képeket emailben kérek árral együtt.Köszi.Vagy esetleg valami más motoré is érdekel ami passzol rá.

a.gergo2002@gmail.com
Köszi! Lehet megoldódik a dolog. :) beszéltem vele is. :)
Beraktam a bontós gyerek linkjét!
ja csak nem találtam használt 34 küllős ráfot.
Szetintem vegyél rendes honda agyat hozzá azzal késöbb se lesz gond..... én nem tennék be mást ez mindig p&p és külön is eladható
Jajj köszi, rendes vagy, ezeket az alkatrészeket csak azért raktam fel, hogy egyértelművé tegyem,hogy az autó dekó működési elvére vagyok kíváncsi.
hivatalosan kb senki sem fog vágni neked, ennyi kockázatot nem vállalnak be, én a lánckerékért mennyit könyörögtem a cégnél hogy csinálják meg pedig az nem igazán biztonsági elem....
max úgy hogy találsz valakit aki ilyen gépen dolgozik és sunyiba-félhivatalosan vágnak neked megfelelő anyagból, már ha van rendes anyag
pl nálunk nincs féktárcsának való
Ki tud olyan helyet, ahol féktárcsát tudnék gyártatni?
Kérnék képet!
saran.mihaly@gmail.com
https://auto.jofogas.hu/bacs_kiskun/Honda_CR_alkatresz_125___250___50_50068053.htm
Cr crf jo hozzá de elkenőrizd a tárcsa méreteket
Mihez kell ? Van auto dekom leszedve!
Szia! Megvannak még a cuccok? Ha igen melyik XR-re valók 250-400-600-650? Áruk? Köszi
bontott agy nemigen lesz
faragni meg majd mondják mit lehet
haver drz motorjában valami sportgép kerék az sm......
Sziasztok! Xr400r 2004-hez keresek bontott hátsó agyat. Mit, hol, milyen variációk vannak, mivel helyettesíthető? Sm szettet akarok csinálni...
..én németországban élek 8 éve, nekem már ez az automatikus... :-)
ha nincs megégve a lamellák és a fém lamella nincs elvetemedve meg lilulva akkor rugó cserével nagy valószínűséggel jó lesz.
Kőszi, de engem ezek az alkatrészek jobban érdekelnének ;)

(próbálnám a profikat mozgósitani :)
Van otthon egy donor blokkom, abba 3mm-es van, azokat ha átraknám, meg vennék új rugokat megoldódna a problemam?
A gyári az 3 mm es,viszont 2,6 mm alatt cserélni kell.Szerintem cserélj mindenképp kuplung rugót ha csúszik a kuplungod,mert az utángyártott rugók 15% al erősebbek.A nagyvasnál tudsz hozzá rendelni trw lucas rugót az jó minőség is.